• Ново
Целосна јаглерод влакна велосипед матични алуминиум покрие 10 степени планина патот велосипед матични 31.8*70 - 130 мм должина bicicleta делови

Целосна јаглерод влакна велосипед матични алуминиум покрие 10 степени планина патот велосипед матични 31.8*70 - 130 мм должина bicicleta делови

Оценка на клиентот:
DEN 1892.64
DEN 1684.00 -11 %

Износ
Залиха


Бренд : ИДНИНАТА
Материјал : Целосна јаглерод матични
Материјал : T700 сите карбонски влакна на телото, од легиран маска
Крај : сјај
Боја : црвена / сино
Агол : 10 степен
Вилушка менгеме дијаметар : 28.6 mm
Handlebar менгеме дијаметар : 31.8 mm
Должина : 70/80/90/100/110/120/130mm
Тежина : 130g
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Висина:
46 - 55мм
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
боја:
Црвено / Сино

Производи во категоријата

6pcs титаниум алуминиумски велосипед матични завртки Ti Гром Завртка велосипед делови м5*18mm 2g

425.28 -10 % DEN 383.00

детали за производотTI ЗАВРТКИ за велосипед матичнитежина 2g / еезм5*18mmЗа Деловни Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

нови пристигнување! супер светло TOSEEK бренд легура & пакување јаглерод велосипед матични патот/mtb велосипед 31.8 * 80/90/100 /110mm само 105g 4color

863.52 -11 % DEN 768.00

TOSEEK бренд 3 D Фалсификувани Алуминиумски + Јаглерод супер светло само 105gSteerer дијаметар : 11 / 8 "(28.6 mm)менгеме дијаметар : 31.8 mmВисина : 40mmАгол : 7 степенВелосипед Тип : Планина / ПатотМатични Должина : 7 степен : 80 / 90 / 100 / 110mm(80mm само 105g.)боја : црвена / зелена / жолта / синаpls оставете порака до мене за матични должина !кога ќе го купите, а потоа еден компјутери врвот на капа за подарок за вас!1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

G-КУЌАТА 6 степен 17 степен планински велосипед на патот велосипед UD целосна јаглерод влакна велосипед матични

1440.00 -16 % DEN 1210.00

Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Материјал : целосна Јаглерод Влакна Вилушка Менгеме Дијаметар : 28.6 Опис на Производот Вилушка Дијаметар : 28.6 mm Handlebar дијаметри : 31.8 mm Lenght : 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm Материјал : UD карбонски влакна ве Молиме да ни кажете што големина што ви треба...

ПЛАТ Јаглерод + Алуминиумски Легури Велосипед Јаглерод Матични 31.8 * 70/80/90/100/110 / 120mm MTB Делови Патот MTB Велосипед Матични

719.52 -10 % DEN 648.00

ПЛАТ Јаглерод + Алуминиумски Легури Велосипед Јаглерод Матични 31.8 * 70 / 80 / 90 / 100 / 110 mm MTB Делови Патот MTB Велосипед Матични материјал : 3k Фалсификувани Алуминиумски + Јаглерод Матични должина : 60mm / 70mm / 80mm / 90mm / 100mm / 110mm Агол : Хоризонтална 6 степени вилушка дијаметар : 11 / 8 "(28.6 mm) handlebar дијаметар : 31.8 mm Висина : 40mm Тежина : околу 130g Тип на велосипед : Планина / Патот боја : шарениAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете што големина сакате, како што се : црвен 110mm, ви благодариме

година нови пристигне FCFB ПРЕПРАТЕНА бели црвени 25.4 mm матични јаглерод Алуминиум велосипед матични јаглерод патот планина матични велосипед делови 50/60/70/80mm

888.00 -35 % DEN 577.00

Бар Менгеме Дијаметар Φ25.4mm Steerer Diameter11 / 8" (Φ28.6mm) Матични Должина 50 / 60 / 70 / 80mm default сјајни Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

М8 x 25мм Злато Титаниум Ti Штекер Гром Завртка Ален Главата Din912 М8 25мм Велосипедизам Велосипед Велосипед Завртка 5pcs

1007.52 -15 % DEN 856.00

Детали за производот : Материјал : Tinanium Одделение 5, 6 AL / 4 V Титаниум БолтМодел : M8x25mmДимензија : Глава дијаметар : 12mmГлава висина : 8mmТема должина : 25mmТежина : Околу 8.2 g / еезПакетот вклучува : 5pcs Титаниум M8x25mm Злато DIN912 Завртки1) да ја прифатиме Запад Унија, TT...

ПЛАТ Зелена алуминиум и јаглерод MTB велосипед матични патот велосипед Светлина / матични јаглерод матични 31.8 * 80/90/100 / 110mm слободен брод

719.52 -10 % DEN 648.00

Pacchetto gambo della bicicletta del carbonio Materiale : alluminio pacchetto во fibra ди carbonio Formato : 80 / 90 / 100 / 110mm ла prego ди dirmi ил formato че volete! Одговара 28.6 mm forchetta e 31.8 mm manubrio.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.