• Ново
DH Велосипед Матични mtb произлегува велосипед алуминиум велосипедизам велосипед делови матични 30/45/50mm

DH Велосипед Матични mtb произлегува велосипед алуминиум велосипедизам велосипед делови матични 30/45/50mm

Оценка на клиентот:
DEN 3120.00
DEN 2652.00 -15 %

Износ
Залиха


DH Велосипед Матични mtb произлегува велосипед алуминиум велосипедизам велосипед делови матични 30/45/50mm
тип : DH велосипед матични
големина : 31.8 X30/45/50 MM
тежина : 110g (Титаниум завртка) /122g(Челични навртки)
пакување : 2spacers
Спецификација :
45/50 mm МАТИЧНИ 17.5 mm лифт Агол може да се прилагоди
30 mm МАТИЧНИ 28 мм фиксна кревање Агол
Превозот Услови 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! Враќање/Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
ПЕДЕСЕТ-ПЕДЕСЕТ
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Висина:
36 - 45mm
Тип:
DH велосипед матични
Големина:
31.8X30/45/50mm
Тежина:
110g (Титаниум завртка) /122g(Челични навртки)
погоден:
DH

Производи во категоријата

6pcs титаниум алуминиумски велосипед матични завртки Ti Гром Завртка велосипед делови м5*18mm 2g

425.28 -10 % DEN 383.00

детали за производотTI ЗАВРТКИ за велосипед матичнитежина 2g / еезм5*18mmЗа Деловни Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

Целосна јаглерод влакна велосипед матични алуминиум покрие 10 степени планина патот велосипед матични 31.8*70 - 130 мм должина bicicleta делови

1892.64 -11 % DEN 1684.00

Бренд : ИДНИНАТАМатеријал : Целосна јаглерод матичниМатеријал : T700 сите карбонски влакна на телото, од легиран маскаКрај : сјајБоја : црвена / синоАгол : 10 степенВилушка менгеме дијаметар : 28.6 mmHandlebar менгеме дијаметар : 31.8 mmДолжина : 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mmТежина : 130g1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

ПЛАТ Зелена алуминиум и јаглерод MTB велосипед матични патот велосипед Светлина / матични јаглерод матични 31.8 * 80/90/100 / 110mm слободен брод

719.52 -10 % DEN 648.00

Pacchetto gambo della bicicletta del carbonio Materiale : alluminio pacchetto во fibra ди carbonio Formato : 80 / 90 / 100 / 110mm ла prego ди dirmi ил formato че volete! Одговара 28.6 mm forchetta e 31.8 mm manubrio.

ПЛАТ Јаглерод + Алуминиумски Легури Велосипед Јаглерод Матични 31.8 * 70/80/90/100/110 / 120mm MTB Делови Патот MTB Велосипед Матични

719.52 -10 % DEN 648.00

ПЛАТ Јаглерод + Алуминиумски Легури Велосипед Јаглерод Матични 31.8 * 70 / 80 / 90 / 100 / 110 mm MTB Делови Патот MTB Велосипед Матични материјал : 3k Фалсификувани Алуминиумски + Јаглерод Матични должина : 60mm / 70mm / 80mm / 90mm / 100mm / 110mm Агол : Хоризонтална 6 степени вилушка дијаметар : 11 / 8 "(28.6 mm) handlebar дијаметар : 31.8 mm Висина : 40mm Тежина : околу 130g Тип на велосипед : Планина / Патот боја : шарениAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете што големина сакате, како што се : црвен 110mm, ви благодариме

G-КУЌАТА 6 степен 17 степен планински велосипед на патот велосипед UD целосна јаглерод влакна велосипед матични

1440.00 -16 % DEN 1210.00

Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Материјал : целосна Јаглерод Влакна Вилушка Менгеме Дијаметар : 28.6 Опис на Производот Вилушка Дијаметар : 28.6 mm Handlebar дијаметри : 31.8 mm Lenght : 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm Материјал : UD карбонски влакна ве Молиме да ни кажете што големина што ви треба...

година нови пристигне FCFB ПРЕПРАТЕНА бели црвени 25.4 mm матични јаглерод Алуминиум велосипед матични јаглерод патот планина матични велосипед делови 50/60/70/80mm

888.00 -35 % DEN 577.00

Бар Менгеме Дијаметар Φ25.4mm Steerer Diameter11 / 8" (Φ28.6mm) Матични Должина 50 / 60 / 70 / 80mm default сјајни Помина EN EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

М8 x 25мм Злато Титаниум Ti Штекер Гром Завртка Ален Главата Din912 М8 25мм Велосипедизам Велосипед Велосипед Завртка 5pcs

1007.52 -15 % DEN 856.00

Детали за производот : Материјал : Tinanium Одделение 5, 6 AL / 4 V Титаниум БолтМодел : M8x25mmДимензија : Глава дијаметар : 12mmГлава висина : 8mmТема должина : 25mmТежина : Околу 8.2 g / еезПакетот вклучува : 5pcs Титаниум M8x25mm Злато DIN912 Завртки1) да ја прифатиме Запад Унија, TT...

нови пристигнување! супер светло TOSEEK бренд легура & пакување јаглерод велосипед матични патот/mtb велосипед 31.8 * 80/90/100 /110mm само 105g 4color

863.52 -11 % DEN 768.00

TOSEEK бренд 3 D Фалсификувани Алуминиумски + Јаглерод супер светло само 105gSteerer дијаметар : 11 / 8 "(28.6 mm)менгеме дијаметар : 31.8 mmВисина : 40mmАгол : 7 степенВелосипед Тип : Планина / ПатотМатични Должина : 7 степен : 80 / 90 / 100 / 110mm(80mm само 105g.)боја : црвена / зелена / жолта / синаpls оставете порака до мене за матични должина !кога ќе го купите, а потоа еден компјутери врвот на капа за подарок за вас!1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.