• Ново
Целосна superlogic карбонски влакна автопат велосипед thighed патот handlebar свиткана бар 31.8*400/420/440 внатрешно рутирање

Целосна superlogic карбонски влакна автопат велосипед thighed патот handlebar свиткана бар 31.8*400/420/440 внатрешно рутирање

Оценка на клиентот:
DEN 1583.52
DEN 1457.00 -8 %

Износ
Залиха

детали за производот
големина 400 420 440mm центар до центар

Карактеристики

is_customized:
Yes
Употреба:
Патот Велосипеди
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Материјал:
Јаглерод Влакна
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
401 - 500mm
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
патот бар

Производи во категоријата

2017 TOSEEK целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar свиткана бар handlebar мат UD 400/420440mm велосипед делови 31.8 mm

2640.00 -10 % DEN 2376.00

2017 TOSEEK целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar свиткана бар handlebar мат UD 400 / 420440*31.8 mm велосипед деловиБоја : црвена , сина, сива, жолтаHandlebar : 400, 420, 440mm1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Бренд Нови 4 бои ASIACOM трки Патот велосипед аеро мат UD целосна јаглерод влакна handlebar матични интегрирани 400-440*90-120mm Слободен брод

DEN 3528.00

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : UD Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(11 / 8") Ширина : 400 / 420 / 440mm Матични lenght : 90 / 100 / 110 / 120mm ( ве молиме изберете ја вашата омилена големина, ) Стигнат до : 75mm се Откажат : 135mm Боја : сива ; црвено ; сина ; зелена (default црвеното лого) Крај : мет Тежина : околу 330 g (400*90mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

НОВИ FCFB ПРЕПРАТЕНА 12K tt лентата завршува TT handlebar карбонски влакна велосипед на патот / планински велосипед, заменик-да се подели на долга пауза TT бар emds

2140.80 -35 % DEN 1392.00

T700 висока јачина на карбонски влакна Size31.8 handlebar одговара Изглед 12k јаглерод предиво масло светлина сунѓерот перница маска може да бидат отстранети за да се чисти 300g / пар Боја : Зелена / Црвена / СИНА unscaled 12k јаглерод Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Нов Велосипед Велосипед MTB Титаниум рамен handlebar велосипед handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700/720/740/760mm

3600.00 -20 % DEN 2880.00

Детали За Производот : Состојба : НоваМатеријал : Aerospace Ultra light ТитаниумДијаметар : 31.8 mmДолжина : 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mmТежина : околу 220g (31.8x700mm)Превозот : 1)Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи(Пост Воздухот,DHL,EMS, ТНТ,UPSот,FEDEX и такана.)Испорака обично трае помеѓу 47 дена, но трае подолго (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).2)Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто, обработка време да биде 24 до 48 часа по добивањето на својата цел информации и плаќање епотврдено.Забелешка (Многу важни) : Ние не ветуваме на пристигнување време на стоки (бидејќи постојат голем број на несреќи)Обично DHL, Fedex, Upsот : За 35 работни денови ( Официјална Вебстраница на следење на време да Почне пресметка).EMS : за 410 работни денови ( Официјална Вебстраница на следење на време да Почне пресметка)Кина пост воздух mail : Ова е многу бавно...

18 нови вистински JIMAITEAM карбонски влакна планински велосипед стави Yan стави крст велосипед додатоци 31.8580-720mm три-боја на стандардни GLOS

1680.00 -49 % DEN 857.00

Бренд : JIMAITEAM Материјал : Јаглерод Влакна Боја : Црна Изглед : 3 K Сјајни Тежина : Околу 120150g (Различна големина, различна тежина) Рамна големина : 31.8 * 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / mm Столб Големина : 31.8 * 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720mm

FCFB целосна карбонски влакна handlebar 25.4 mm *460-660mm деца дете велосипед flolding планински велосипед BMX велосипед пораст бар мат или сјајна

1109.76 -22 % DEN 865.00

【Бренд 】:FCFB ПРЕПРАТЕНА јаглерод MTB handlebar 【Боја 】 : мет 【Тежина】:рамни : 115g±5g (620 мм) / пораст : 115g±5g (620 мм) 【 Големина 】:460 / 480 / 500 / 520 / 540 / 560 / 580 / 600 / 620mm 【Зафат менгеме】: 22.2 mm 【Матични менгеме】 : 25.4 mm 【Материјал】:T700 Висока јаглерод 【Надворешноста】:3 K Ткаат 【Препорачуваме】:MTB велосипед Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

TOSEEK Патот Велосипед Интегрирани Јаглерод Handlebar сребро мет/сјај со 28.6 mm матични 400/420/440mm Јаглерод Патот Handlebar 325g

4128.00 -10 % DEN 3715.00

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Целосна Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армиранокочница лост зони UD Јаглерод Ткаат Материјал : Целосна UD Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm; Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm, Агол : 10 Степени, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : сјај / мет Тежина : 325g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 1year гаранција за квалитет Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.'1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

целосна јаглерод влакна велосипед handlebar еден облик handlebar планина патот велосипед велосипед јаглерод влакна handlebar велосипед делови 25.4 mm 3K

DEN 1008.00

целосна јаглерод влакна велосипед handlebar еден облик handlebar планина патот велосипед велосипед јаглерод влакна handlebar велосипед делови 31.8 mm 3 KМатеријал : Целосна јаглерод влакна Должина : 600mm Менгеме дијаметар : 31.8 mm Тежина : околу 100g Крај : 3 K сјаен финиш Бренд име : Биловелосипед велосипед caonima лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува лентата завршува велосипед јаглерод handlebar mtb јаглерод bicicleta велосипед планински велосипед јаглерод handlebar патот handlebar handlebar handlebar handlebar handlebar handlebar handlebar handlebar handlebar handlebar триатлон fixie велосипед додатоци велосипед се справи со manillar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar јаглерод handlebar mtb јаглерод јаглерод патот handlebar cinelli велосипед handlebar велосипед делови на велосипед костец manillar carbono матични костец велосипед делови bicicleta carbono хоризонтална шипка јаглерод матични puxadores bicicletas handlebar јаглерод carbono фиксна fixie bicicleta велосипед планински велосипед triatlon лентата завршува handlebar лента mtb јаглерод патот велосипед велосипед огледало manillar де carbono mtb планински велосипед велосипед guidao де carbono manillar carbono carretera хоризонтална шипка се справи со велосипед костец јаглерод матични патот bicicletas mountainbike јаглерод handlebar патот интегрирани велосипед handlebar handlebar јаглерод патот off road јаглерод mtb јаглерод seatpost планински велосипед делови фиксна опрема велосипеди handlebars планински велосипед додатоци јаглерод матични handlebar велосипед додатоци mtb handlebar бар крајот велосипед огледало бар лента ciclismo tt handlebar handlebar патот јаглерод manopla handlebar костец патот велосипед handlebar интегрирани handlebar јаглерод handlebars патот велосипед на патот јаглерод handlebar делови планински велосипед велосипед резервни делови велосипедизам јаглерод handlebars јаглерод велосипед делови јаглерод mtb handlebar зафат велосипед огледало cinta manillar handlebar лента се справи со костец за велосипед handlebar заврши бар лента бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крај бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот бар крајот на карбонски влакна handlebar manillar carbono mtb handlebar јаглерод mtbНапомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

BIKEIN UltraLight Целосна Карбонски Влакна 400/420/440mm Патот Велосипеди Handlebar Велосипедизам Велосипед Кршење Правец на Свиткана Бар 240g Само

2948.64 -49 % DEN 1504.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Бренд RXL Серија Супер Светло Целосна UD Јаглерод Велосипедизам Патот Велосипед Handlebar Мат Црна 240g само.ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зониUD јаглерод ткаатМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМатични Менгеме : 31.8 mmДолжина : 400 / 420 / 440mmБоја : Црна МатТежина : 240gВелосипед Тип : Патот Велосипед2 години гаранција за квалитетПомина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

Целосно карбонски влакна MTB велосипед планински велосипед Интегрирани управувачот за велосипед Печат Да сјајни 600/620/640/660/680/700 мм Велосипед

3729.12 -23 % DEN 2871.00

Име : полно тело, јаглерод директно (код на табела може да биде вчитан) Тежина : околу 210 g Материјал : T800 карбонски влакна црна боја со Дијаметар : 28.6 mm Спецификации : должина 90 / 100 / 110 / 120 mm Државата воланот должина 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 mm Изглед : 3 К мрежа јаглерод ткаенина текстура + Мат / golss Забелешка : ве Молиме оставете порака, нека се знае должината на цевката кога ќе го порачаат...

Ultralight Планински Велосипед 25 Степен Негативен Агол Матични MTB Велосипед возење Велосипед Handlebar Столб Матични Стој

DEN 1094.40

Ultralight негативен агол матични, негативни 25 степени на предната вилушка исправена 25 ° 28.6, заклучување на хоризонтална 31,8...

BIKEIN Лајт Целосна 3k Јаглерод Патот Велосипед Handlebar Мат/Сјајни 400/420/440mm, Свиткана Бар Велосипедизам воланот Велосипед Делови 255g

1599.36 -10 % DEN 1440.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт Серија Ultralight Целосна 3k Јаглерод Патот Велосипед Handlebar Мат Црна 255±5g само.ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3k јаглерод ткаатМатеријал : Целосна 3k Карбонски ВлакнаМатични Менгеме : 31.8 mmДолжина : 400 / 420 / 440mmБоја : Мат / СјајниТежина : 255±5gВелосипед Тип : Патот Велосипед2 години гаранција за квалитетПомина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

superlogic Целосна Карбонски Влакна Велосипед Остатокот Стави Handlebar Аеро Јаглерод TT Handlebar Велосипед се Справи со Барови 3K Сива Мат

3065.28 -10 % DEN 2759.00

ТТ БарГолемина : 31.8*400 / 420 / 440mm (центар до центар)Крај : MatteТежина : 160gВелосипед Тип : Планина / Патот Велосипеддве години гаранција за квалитетТТ Лентата ЗавршуваГолемина : 340mmТежина : 275gКрај : Matte

FCFB BMX 3k handlebar карбонски влакна виткање велосипед пораст handlebar се справи со 25.4 *460/480/500/520/540/560/580/600/620/640--720mm

1104.00 -5 % DEN 1049.00

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarlenght 420 / 440 / 460 / 480 / 500 / 520 / 540 / 560 / 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 ммдијаметар 25.4 mmстандардно пораст сјајниако ви треба е рамна , или мет ве молиме оставете цел порака да ни кажеПомина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Карбонски влакна (СП) е нов вид на влакна материјал со висока цврстина и висока modulвлакна со содржина на јаглерод над 95%...

целосна јаглерод влакна велосипед handlebar еден облик handlebar планина патот велосипед велосипед хоризонтални рамни handlebar велосипед делови 31.8 mm 3K

DEN 1008.00

Материјал : Целосна јаглерод влакна Ширина : 600mm / 620mm / 640mm / 660mm / 680mm / 700 мм Менгеме дијаметар : 31.8 mm Тежина : околу 114g ( ширина 640mm) Финиш : 3 K сјаен финиш Бренд име : БилоВе молиме оставете порака на ширина што сакате , или ние ќе брод тоа по случаен избор,ви благодариме за разбирањето! Ширина : 600mm / 620mm / 640mm / 660mm / 680mm / 700 ммНапомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...

ROCKBROS 2 Бар Plug Велосипед Спортски Рака Црта Лента Тркачки Велосипед Додатоци Велосипедизам Патот Велосипед Бар Лента Плута ЕВА Handlebar Лента Со

902.40 -49 % DEN 460.00

Детали За Производот : Име : Велосипедизам Патот Велосипед Handlebar ЛентиБренд : ROCKBROSМатеријал : S R.(Супер Лента) ЕВАФункција : Супер меки, против пролизгување и голема рака удобност, добра продолжување.Заврши лесно и екстра леплива и фирма по twined околу handlebar.Силен шок апсорбирање.Услуга живот супериорен во однос на другите производи неколку пати.Шарени и светли ,лесен за чистењеНема загадување, одобрени од страна на Европската PAHS & ROHS.22

BIKEIN Лајт Ultralight 3k Јаглерод Велосипедизам Патот Велосипед Handlebar Мат/Сјајни 400/420/440 Свиткана Бар воланот Велосипед Делови 250g

1546.56 -10 % DEN 1392.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт Серија Ultralight Целосна 3k Јаглерод Патот Велосипед Handlebar Мат Црна 250±5g само.ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3k јаглерод ткаатКапка / Стигнат до : 125mm / 110mm Материјал : Целосна 3k Карбонски ВлакнаМатични Менгеме : 31.8 mmДолжина : 400 / 420 / 440mmБоја : Мат / СјајниТежина : 250±5gВелосипед Тип : Патот Велосипед2 години гаранција за квалитетПомина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

MEIJUN имитација на карбонски влакна велосипед handlebar лента на Патот handlebar рака со не се лизга шок абсорбента рачка

422.40 -21 % DEN 334.00

Лесен, не се лизга, трајни производи Со висока отпорност на абење, со шок Подобрување на искуство повеќе удобен зафат Приклучоци со две рачки Лента Димензија( L x W) : 200 x 3cm(79.1 х 1.18 во) Бар Plug Дијаметар : 1.8 cm(0.7 инчи) Количина : 1pc Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

СЛ-EVKIN Супер мала Тежина Карбонски Влакна Патот Велосипеди Handlebar Свиткана Капка Барови Јаглерод Патот Велосипеди Handlebars UD Мет 40 42 44cm

DEN 1872.00

СЛEVKIN Супер мала Тежина Карбонски Влакна Патот Велосипеди Handlebar Свиткана Капка Барови Јаглерод Патот Велосипеди Handlebars UD Мет 40 42 44cmКраток Опис : 1.Материјал : Јаглерод Влакна2.Крај : Мет (ако ви треба тоа во гланц, ве молиме ги споделите со нас, ви благодариме!)3.Ткаат : UD4.Големина : 400 420 440 MM5.Тежина : 250g + / 20g6.Менгеме Дијаметар : 31.8 MM

Двојно Handlebar Продолжување на Планината Планински Велосипед Карбонски Влакна Extender Носителот На Патот велосипед Светилка Компјутер светлина продолжен 31.8 MM

1103.04 -49 % DEN 563.00

Патот Велосипед MTB велосипед Двојно Handlebar продолжување на планината карбонски влакна extender држачот за компјутер светлина продолжен 31.8 MM Алуминиумско тело со јаглерод extender бар проширена рамка од велосипедот handlebar продолжување Ultra light карбонски влакна или 85 g на заградата на алуминиум материјал целата CNC процес погоден за 31.8 калибар handlebar употреба...

GUB C03 Велосипед Handlebar Крајот Приклучоци MTB Патот Велосипед возење Велосипед Висок Квалитет на Алуминиум Handlebar приклучок за возење надвор CNC

DEN 227.52

Модел : GUB C03 handlebar приклучокМатеријал : AL6061 CNC+Инженеринг пластикаТежина : 25g / парод дијаметар : 23.5 mmзавртки : М4*34mmБои : црна, црвена, титаниумОдговара за дијаметар од 22mm24mm handlebar користиПакет : 2 buc во трговијата на мало пакет

FCFB UD Јаглерод Лентата Завршува Handlebar Велосипед Планински Велосипед MTB Ергономски Бар Крајот црвено 1 Пар Велосипед Делови

815.52 -10 % DEN 734.00

Карактеристики : Направени од цврст карбонски влакна, имаат подобар изглед без компромис на вкочанетостErgonomical рака позиција и оптимален притисок дистрибуција, ефективна болка превенција за рака и зглобовите.Обезбеди подобра контрола плус повеќе потпора на висок интензитет напори како стрмни качува.Независно прилагодлива лента крајот и контрола агол за да се зголеми комфорот и се приспособат на личен избор, се поклопува со било каков вид на справи со бар.Лесна инсталација на handlebar без да бидат обемни.Спецификации : Должина : 90mmСоздаден Дијаметар : 22.2 mmТежина : Околу 80g .1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Целосна Карбонски влакна UD Мат Road Трки Велосипед Велосипед Трки Капка Бар Handlebar Без лого

1680.00 -10 % DEN 1512.00

Карактеристики : Направен од карбонски влакна, ultralight капка бар со подобар изглед и без компромис на вкочанетост.Аеродинамичен изградба обезбедува повеќе моќни правец на кршење ефект.Ергономски дизајн обезбедува напред позиција и форми вашиот ефикасно возење држење на телото.И заврши и удобно да зафат, доволно простор за безбедна страна сместување, ги елиминира сите на болка од зглобовите на рацете.Monocoque handlebar во едно парче, лесно да се инсталира и расклопување.Спецификации : Ширина : 400mm 420mm 440mmДијаметар : 31.8 mmТежина : 190g ± 10g'1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

2017 gub Ултра-лесни Влакна јаглерод handlebar Планински Велосипед Пакет Карбонски Влакна Краток Стојат 31.8 * 90 / 70MM велосипед handlebar

DEN 1176.00

Високквалитет Ултралесни Влакна Велосипед Handlebar Планински Велосипед Пакет Карбонски Влакна Краток Стојат 31.8 * 90 / 70 MM Велосипед HandlebarИме на производ : карбонски влакна столб пакетТежина : 133 грамаМатеријал : дебела карбонски влакна алуминиум 3 K карбонски влакна силаСпецификација : 31.8*70 MM; 31.8*90 MMБоја : Црна

superlogic велосипедизам велосипед на патот handlebar целосна јаглерод влакна велосипед handlebars 31.8*400/420/440 велосипед делови внатрешна кабел рутирање

1920.00 -22 % DEN 1498.00

материјал : целосна карбонски влакна ud ткаени тежина : 210g+ / 5g(420mm) големина : 31.8*400 / 420 / 440mm(центар до центар)внатрешно рутирањеКарактеристики : • Димензии (cc) : 400,420, 440cm• Менгеме Дијаметар : 31.8 mm• Менгеме Ширина : 50.0 mmТрадиционално Се Наведнуваат : Да• Клип На Компатибилен : Никој• Макс Кочница Лост вртежен момент : 6 NM• Макс вртежен момент Стегање на Бар : 6 NM• Се откажат стил : Традиционален

Рамна глава целосна јаглерод патот handlebar со матични велосипед додатоци внатрешни патот handlebar големина 400/420/440*80/90/100/110/120mm

2928.00 -11 % DEN 2606.00

големина : 400 / 420 / 440*80 / 90 / 100 / 110 / 120 MM Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди ако ви треба матични lenght 80mm pleaseleave порака да ни каже

година FCFB ПРЕПРАТЕНА Јаглерод Патот Handlebar 3K UD велосипед свиткана бар јаглерод патот велосипед делови handlebar дијаметар 31.8 400 440 420

4329.60 -11 % DEN 3853.00

големина 400 / 420 / 440*90 / 100 / 110 / 120 / 130 MM dorp 125mm стигнат до 80mm ud тежина 260g 420*100mm 3k тежина 320g 420*100mm боја мет + сјајни Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.