• Ново
FOURIERS Прекумерно derailleur кафез со 15T горниот и 15T пониски макара за SRAM ЦРВЕНА/ СИЛА/ РИВАЛ

FOURIERS Прекумерно derailleur кафез со 15T горниот и 15T пониски макара за SRAM ЦРВЕНА/ СИЛА/ РИВАЛ

Оценка на клиентот:
DEN 7559.52
DEN 6426.00 -15 %

Износ
Залиха


Прекумерно derailleur кафез со 15 T горниот и 15 T пониски макара.
Pulleys се полни CNC направени од алуминиум 7075.
Прекумерно pulleys намалува drivetrain триење за високи перформанси.
Компатибилен :за SRAM® ЦРВЕНА
Карактеристики На Производот : . За SRAM® ЦРВЕНО . Материјал : AL6061-T6 Кафез & AL7075-T651 Макара Користите мешавина керамика лежишта . Боја : црна Елоксирани . Тежина : 73g/set

Карактеристики

боја:
црна, црвена, црна, црна
Компоненти:
Derailleurs
Број На Модел На:
КТ-DX017-SR1515
Вкупниот Капацитет:
15T/15T
Тип:
Задните Derailleur
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
FOURIERS
Брзини:
27 Брзина

Производи во категоријата

Виткање На Велосипед Велосипед Задните Derailleur Модифицирани Опашка Кука Закачалка Велосипедизам Алуминиум Легура Надвор Од 3 Брзина Опашка Кука Тешки Закачалка

335.52 -6 % DEN 315.00

Виткање на Велосипед Велосипед Задните Derailleur Модифицирани Опашка Кука Закачалка Велосипедизам Алуминиум Легура Надвор од 3 Брзина Опашка Кука Тешки Закачалка Име : задните derailleur опашка кука Материјал : 7075 алуминиум легура Големина : 53*е 36,5 mm Завртка тема Внатрешен дијаметар : 9mm Тежина : 13.8 gПочитувани купувачот 1...

MEIJUN Планински Велосипед Велосипед Менувањето на Кабел Капи Боја Алуминиумски Легури Derailleur Кочница Линија Core Капи

123.84 -10 % DEN 111.00

Планински Велосипед Велосипед Менувањето на Кабел Капи Алуминиум Легура Derailleur Кочница Линија Core Капи Бренд : MEIJUN Материјал : алуминиум легура Боја : Црвена,Сина,Glod,Sliver 20 компјутери за еден пакет

VXM Велосипед 13T Керамика Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 7005 Алуминиум легура Велосипедизам водич макара имајќи Велосипед Делови

350.40 -5 % DEN 333.00

Име На Производ : Jockey Тркало Велосипед Задните Derailleur МакараГолемина : 13 TМатеријал : Топката Лежишта : КерамичкиТело : 7005 алуминиум легураБоја : црвена црното злато сина, сребренаНето Тежина : 10gСпакуван тежина : 25gПакет Се Вклучени : 1 Buc водич макара​

2 ПАРЧИЊА Велосипед Велосипед М5 Завртки Завртки Велосипедизам Задните Derailleur Водич Тркала Завртки М5*14MM Завртки Титаниум Алуминиумски Додатоци Велосипед

95.52 -5 % DEN 91.00

2 ПАРЧИЊА Велосипед Велосипед М5 Завртки Завртки Велосипедизам Задните Derailleur Водич Тркала Завртки М5*14 MM Завртки Титаниум Алуминиумски Додатоци ВелосипедПочитувани купувачот 1...

Еден брзина Задните derailleur свитлива велосипед shifter синџир водич bmx задното тркало од велосипед додатоци 4 боја бесплатен превозот

1200.00 -35 % DEN 780.00

започнетекрајотОвална чинија специјален синџир fastener уред (водич тркала БЕСПЛАТНО)Тежина : 58 gМатеријал : алуминиум легураБоја : Злато / Црвена / Црна / СребренаВодич тркала се завршувањето на cncЕден Брзина Виткање Велосипед Синџир Водич Задните Derailleur Guider,Синџир Заштитите Уредот,412 BMX велосипед синџир упатствоОдговараат за Една Брзина Виткање Велосипед

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 13T Алуминиум Легура 7005 Велосипед MTB Велосипед Задните Derailleur Cycliung Патот Велосипед Керамички Лежишта Тркала Делови Додатоци

576.00 -47 % DEN 305.00

Велосипед Задните Derailleur Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 13 T Алуминиум Легура 7005 Велосипед MTB Велосипед Задните Derailleur Cycliung Патот Велосипед Керамички Лежишта Тркала Делови ДодатоциПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн...

Велосипедот shift derailleur промена прилагодливи завртки планина патот велосипед регулаторот променлива брзина кабел средната линија цевка завртка

225.60 -41 % DEN 133.00

полжав патот moutain BMX велосипед брзина / кочница жица фино подесување завртка тема цевка средината на вредноста завртка

НОВИ sensah 2*11 Брзина империја Патот велосипед Shifters Велосипед Derailleur Прибор Делови за Sram велосипед на патот велосипед делови

9167.52 -25 % DEN 6876.00

НОВИ sensah 2*11 Брзина империја Патот велосипед Shifters Велосипед Derailleur Прибор Делови за Sram велосипед на патот велосипед делови проблеми со Компатибилноста : Рака промена е внатрешната линија Променлива speed dial рака компатибилен контакт (нозе / нога / нозе) Пост бирање максимална компатибилен 32 T flywheel Ниво : поголема од 105, пониско од UT Производ тежина Рака : 492g, пред derailleur : 96g, по бирање : 198g (краток)

Оригиналниот 22speed XT DEORE X1 M8000 sensah srx Derailleur groupset11s 2x11s 3x11s 22speed mtb groupsets планински велосипед делови

6960.00 -20 % DEN 5568.00

Оригиналниот 22speed XT DEORE X1 M8000 sensah srx Derailleur groupset11s 2x11s 3x11s 22speed mtb groupsets планински велосипед делови11speed мал сет22speed мал сет11 брзина голем сет22 брзина голем сет

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.