• Ново
Нови Пристигна Домот Sequin А-Линија Пром Фустани Душо Slevelesss Долго Вечер Фустан долго vestido де fiesta (SL-E247)

Нови Пристигна Домот Sequin А-Линија Пром Фустани Душо Slevelesss Долго Вечер Фустан долго vestido де fiesta (SL-E247)

Оценка на клиентот:
DEN 4080.00
DEN 3835.00 -6 %

Износ
Залиха


Ткаенина Главниот Ткаенини : Tulle Боја Како сликовна претстава, или слободни да изберат Разубавувањето Beading,Кристално Затворање Копчето Назад Состојба Сосема Нов Обичај прави Фустан Работното време за 11-18 дена Големина Стандард НАС Големина 2-18 W Превозот Време ЕМС : за 7-14 работа дена Custom Size ТНТ/ПРЕГЛЕДИ : 3-5 работа дена големи димензии DHL : 3~7 работни денови • Стандардна големина на :
• прилагоди на големината :
• сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа како оваа :
# ( 1 . Целосна Биста =__ 2 .Половината =__ 3 .Колковите =__ 4 .Надворешниот Нога =__ 5 .Шупливи до подот со Потпетици =__ 6 .боја на бројот =_ _ )
• прилагодено боја :
• ние исто така, прифати банкарски трансфер и плаќање paypal ,ве молиме да ги споделите со нас, ако било каков проблем со плаќање.
Експрес Дестинација за Време на Испорака Такси/НИ Онлајн Песна ЕМС Белорусија,Русија ,Украина.Европа 7-10 дена Слободни Да Бразил, Аргентина ,Чиле ,Јужна Америка 8-15 дена Бесплатен Yes за Други Земји
DHL
Или ПРОЗОРЦИ САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Европа,Северна Америка,Азија 2-5 дена Слободни Да Јужна Америка, Африка 3-7 дена Види цена Други Земји
ТНТ
Или Fedex НАС,луксембург,Европа,Азија 3-7 дена Бесплатно Да
• Континуирана испорака
# 15% попуст на вкупниот превозот цена за 2-3 предмети.
# 20% попуст на вкупниот превозот цена за 4-5 предмети.
# 25% попуст на вкупниот превозот цена за 6 предмети или повеќе.
• Други вреди да се забележителни
# пратката ќе се изврши во рок од 18 дена по приемот на вашата исплата потврди
# обично ние само брод предмети на вашата адреса, можете да ни даде.
# Било која адреса се промени и други испорака барање треба да ги споделите со нас во времето.
• Се врати и враќање :
• Враќање
• ве молиме контактирајте со нас прво кога ви се случува да се врати предметите или било promblem со предмети.
• ве молиме вратете го објектот во рок од 3 дена од деновите што доби тоа.
• ве молиме вратете го преку истите се изразат како што испратени до вас.
• Реконструкција
• Објектот ќе пристигне на купувачот оштетени или неисправни , или објектот не како што е опишано, е прифатлив за целосно враќање на средствата .
• Објект се враќа со следнава причина ќе биде обвинет за 30% restocking такса.
Купувачот промени ум
Купувачот каење
Купувачите лично не им се допаѓаат
Разликата во цената
• Наплата ќе се примени во рок од 7 дена за aliexpress ќе трае 7 дена за пренос на пари.
• начин да се реши promblem и повратни информации.
• ве молиме вратете го преку истите се изразат како што испратени до вас.
• вашето задоволство и мислење е важно за нас.
• Ако имате прашања со вашата нарачка, било каков проблем со вашата нарачка,ве молиме прво контактирајте со нас да се реши. • пред да замине негативни и неутрални повратни информации . ние се надеваме да се поврзеш со да се реши проблемот. • Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас .

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
SL-E247
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
SOLOVEDRESS
Декорација:
Beading
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No
боја:
и како слика боја и прилагодено боја
Големина:
двете НАС стандардна големина и custom size
Користете Occation:
Вечерните Фустани
Слика Тип:
Референца Слики

Производи во категоријата

Шампањ Формално Вечерни Фустани Вистинска Слика V Вратот Chiffon Pleated Партија Се Облекуваат 2017 Vestido Longo Со Златен Појас Евтини Матурска Gown

8256.00 -25 % DEN 6192.00

Љубезно Потсетување : На ред е само за еден дел од фустанот Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци,како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни / Shawl / Обвива итн...

Leeymon Сопствени Направени 2018 Бесплатен Превозот Вечер Фустан Гроздобер Чипка Вечер Gown Фустан Наметка Де Соаре Longue Вистински Слики

15312.00 -34 % DEN 10106.00

Leeymon Сопствени Направени 2018 Вечер Фустан Гроздобер Чипка Вечер Gown Фустан Наметка Де Соаре Longue Вистински Слики

Linyixun Вистински Фото Нова Едноставна Сатен Вечерни Фустани 2017 Евтини Лажичка Долго Vestido де феста Backless Матурска Gown Облека де соаре

5232.00 -17 % DEN 4343.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКога Ќе Ги Нарачате .Ве молиме да го Прочитате тоа:1.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали2.Ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете.3.Ние не може да се направи фустан иста како на сликата, ве молиме да се разбере ова,becausethat не е наш дизајн, но ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на секој клиент врвен квалитет.4.Цената не вклучувајќи било свадба додатоци како свадбен превез, свадба ракавици, капа, накит.5.Купувачи ве молиме овозможи приближно 715 дена за испорака по ред се обработуваат.Производство на времето во нашата фабрика е 715 дена,ја Добиете Вашата Фустан во 1430 дена.Ве молиме пред време се подготвува да prearrange!6.Ако сте од Бразил и Сакате да изберете локација за подигнување на превозот начин,ве Молиме леа пет масажа со мене за вашиот CPF,кога јас не shiped,ми треба.Ви благодарам многу!!П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе e laborate дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди...

Tanpell оглавник вечер црн фустан без ракави линија обвиткан кат должина фустани жените назад црисс-крос ремени долго вечер gwon

2412.00 -40 % DEN 1447.00

Tanpell оглавник вечер црн фустан без ракави линија обвиткан кат должина фустани жените назад црисскрос ремени долго вечер gwon

Вистински Фото Жените Долго Вечер Фустан 2018 Долг Ракав V деколте, Чипка Chiffon Кат Должина Домот Формално Пром Фустан Vestido Де Феста

8160.00 -23 % DEN 6283.00

добредојдовте на нашата продавницаВистински Фото Жените Долго Вечер Фустан 2017 Долг Ракав V деколте, Чипка Chiffon Кат Должина Домот Формално Пром Фустан Vestido Де ФестаНапомена : 1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно...

Abendkleider Кристал 2015 Црна Долг Формално Чипка Вечерни Фустани Облека де Соаре Злато Сирена Домот Пром Фустан Vestidos Longos

8832.00 -20 % DEN 7066.00

САД $ 217.00 / парче парче парче парче парче парче парче парчеОпис на производотAbendkleider Кристал 2015 Црна Долг Формално Чипка Вечерни Фустани Облека де Соаре Злато Сирена Домот Пром Фустан Vestidos LongosСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

E JUE SHUNG облека де соаре Злато Sequin Сирена Вечерни Фустани Долг Чиста Назад Капа Ракави Формално Фустани abendkleider

6715.20 -20 % DEN 5372.00

PLS ЉУБЕЗНО СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА БРОЈ 412390Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Сите материјали се избрани строго.(Како што се zip, биста на подлога , ткаенина , поставата и beading и сл.)Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга.Детални услови како што е подолу : .Состојба : ОЕМ и ODM наредби се прифатливи, конкурентна цена со висок квалитет.Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.Исто така, со користење на висококвалитетни материјалиако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук...

Нови Пристигнување Висок Врат Chiffon Краток Вечер фустан 2018 Мода vestido де феста Формално фустан Вечер партија vestido noche de

6192.00 -20 % DEN 4954.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Пост на Бразил...

Leeymon Бесплатен Превозот 2018 Вечер Фустан Луксузни Црвено Долги Ракави Рачно Производство Чипка Вечер Gown Облека Де Соаре Longue Вистински Слики

22512.00 -30 % DEN 15758.00

Leeymon Сопствени Направени 2018 Вечер Фустан Луксузни Црвено Долги Ракави Рачно Производство Чипка Вечер Gown Облека Де Соаре Longue Вистински Слики

Тренд Мода 2018 Tulle Sequins Вечерни Фустани Долг Mermiad Ракави Пром Фустан Партија Gown vestido долго де феста

DEN 9552.00

Продавница Линк : Тренд Мода 2018 Tulle Sequins Вечерни Фустани Долг Mermiad Ракави Пром Фустан Партија Gown vestido долго де фестаАко не Можете Да Најдете Боја Ви се Допаѓа Во Опција,Ве Молиме Контактирајте Ме Или Оставете Порака !ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМАКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

CEEWHY Половина Ракав Формално Gown Види Преку Sequined Beading рачно производство на Луксузен Вечер Фустани Матурска Gown Abiye Gece Elbisesi

6168.00 -30 % DEN 4318.00

100% сосема нов материјал : tulle во боја : розова,шампањ,сина големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 стил : мода и формално сезона : сите на годината дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 13 см толеранција поради прирачник за мерење.ПЛАЌАЊЕ : ние поддршка банка картичкаПРЕВОЗОТ : EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPSот,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост ...

Нови Пристигнување Половина ракав Арабија Вечер фустан 2018 Чипка Beaded Бисери Вечер фустани Плус големина vestido де феста Формално се облекуваат

8064.00 -20 % DEN 6451.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, безтоа, ние не може да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.Нови Пристигнување Половина ракав Арабија Вечер фустан 2018 Чипка Beaded Бисери Вечер фустани Плус големина vestido де феста Формално се облекуваатВе Молиме Пополнете Го Овој Формулар : (Се Облекуваат Големина)(1)Биста : __(2)Половината : __(3)Хип : __(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __(5)рамо до Рамо : __Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.)(6) Armseye : __(7) Bicep : __(8)Рамо Точка да Зглоб : __(8)Рамо до Биста : __

Beaded Формално Вечерни Фустани Јоргованот Монистра Облека Де Соаре Вечерни Фустани Долг Вечер Фустани Appliques trouwjurk vestido де феста

5232.00 -6 % DEN 4918.00

Купувачот Известување1.сите фустани ние се направени ќе бидат малку различни од оригиналната слика можете да го видите на веб страната , и големината ќе биде повеќе или помалку големи или мали помеѓу 1 до 3 см .2.Најниска вредност ќе се забележани на пакет, Но ние не може да го контролира данок...

9 Стил Цветни Печати Вечерни Фустани Џерси Линија Оглавник Долга Црна Вечер Gown Vestidos Де На Продажба

5760.00 -45 % DEN 3168.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални ОЕМ & ODM фабрика во Suzhou,Кинески најголемите венчаница& вечер фустан на пазарот ...

Евтини Sparky Sequin Црна Вечерни Фустани Сирена Формално Долго Пром Фустан V Деколте, Плус Големина на Облека де Соаре 2017 Резервоарот Avondjurk

5184.00 -20 % DEN 4147.00

Опис на производотЕвтини Sparky Sequin Црна Вечерни Фустани Сирена Формално Долго Пром Фустан V Деколте, Плус Големина на Облека де Соаре 2017 Резервоарот AvondjurkСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Секси Душо Сирена Вечерни Фустани 2017 Новодојдени Beaded Кристал Црна Формално Матурска Gowms

6144.00 -10 % DEN 5530.00

Препорачуваме ПроизводиФото Шоу __________________________________Боја Шема __________________________________Големина На Табелата _____________________________________Како Да Се Измери ___________________ ____ ____Совршенфитинг облека започнува со совршен мерења...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.