• Ново
Виси Стакло Крушка Светилка Форма Цвет Вода На Растенијата Вазна Вештачки Растенијата Сад Дома Затворен Канцеларија Свадба Оркестарот Подарок

Виси Стакло Крушка Светилка Форма Цвет Вода На Растенијата Вазна Вештачки Растенијата Сад Дома Затворен Канцеларија Свадба Оркестарот Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 176.64
DEN 168.00 -5 %

Износ
Залиха


започнете
крајот
Да се изгради совршен дом, Полн со ЉУБОВ ~~ Виси Стакло Крушка Светилка Форма Цвет Вода на Растенијата Вазна Вештачки Растенијата Сад Дома Затворен Канцеларија Свадба Оркестарот Подарок Бесплатен Превозот Цвет Вазна - рачно изработени производи,таму ќе биде малку грешка за големината pls забелешка ова befor ќе се направи нарачка ! ви благодариме ! Стакло светилка форма вазна боја : Транспарентна за употреба : Може да се стави сушени цвет, succulents, w атирови растенија и воздух на растенијата во неа
Одлично за свадба и дома декорација на Два тип : 1 дупка или 2 дупки големина : 14*8 см Пакет : Виси сад *1 buc НЕ се ВКЛУЧУВААТ НА ЗЕЛЕНО РАСТЕНИЕ !!! Декорација покажува :

Карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Број На Модел На:
W003
Тип:
Стакло светилка форма вазна
боја:
Транспарентна
Материјал:
Висок borosilicate стакло
Големина:
мали
Стил:
Свежо Европа и Пастирски
Функција:
1 или 2 дупки

Производи во категоријата

2017 Нови 10pcs/многу злато двојно рог свадба патот led декорација централен вазна материјали 70cm висина

DEN 9120.00

Големина Информации : Висина 70cm (27.5"), Горниот дијаметар 16cm(6.3"), База дијаметар 25cm Боја : Златна боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за бела се залага и без други додатоци како цвет и сл.

нов стил 110cm /43.3 Бела свадба цвет вазна свадба маса стојат свадба декорација Свадба води патот 10 компјутери/многу

DEN 10080.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Креативни Керамички Цвет Вазни Нордиските Флорални Орган Бојадисана Шарени Геометриски Декоративни Предмети За Домаќинството Давање Статии

950.40 -5 % DEN 903.00

5526557758078828 Креативни керамичка вазна парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеДобредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

Античкиот Песна династија порцелански вазна,Celadon уши шише,рачно изработени занаетчиски,собирање / Украс,Дома Декорација, Бесплатен превозот

8939.52 -15 % DEN 7598.00

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

18.1 Сребрена Свадба Маса централен Цвет вазна Свадба Маса Декорација Свадба Декорација 10PCS/МНОГУ

DEN 6720.00

Големина Информации : Висина 39cm / 15.3" Боја : Сребрена боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за стои и без други додатоци како цвет и сл...

ЏИЈА-GUI ЛУО Керамичка вазна Гроздобер Кинески стил цвет аранжман сушени цвет складирање вазна дома декорација предмети за домаќинството

2390.40 -30 % DEN 1673.00

Име на производ : Вазна Материјал : Керамички Процес : боја на глазура Големина : Ставени простор : семејството, кафе, вино стојат, канцеларија, продавница Забелешка : производот не содржи вештачки цвеќиња,со исклучок на база.

3 парчиња модерна едноставна глазирани керамички цвет садови мал ѕид монтирани на растенијата сад ѕид виси декоративни вазни во 3 бои

DEN 1919.52

Добредојдовте на нашиот ДНЕВЕН ОРКЕСТАРОТ продавницаОва се модерни едноставна глазирани керамички цвет садовиСекоја големина е околу 11,5 см*12cm(Сите големини се мерат со рака, па така мала грешка во големина може да се случи...

Правоаголни Стакло Печат Минијатури Колонист Вазна На Стакленички Табела Градина Terrariums за Растенија/Succulents/Цвеќиња

DEN 1684.80

Правоаголни Стакло Печат Минијатури Колонист Вазна На Стакленички Табела Градина Terrariums за Растенија / Succulents / ЦвеќињаДетали за производотТип : Градина Стакло ТерариумСтакло Terrariums : L = 12cm*12cm*17cmTerrariums : Коцка Форма Геометриски TerrariumsПримена : Дома Декорација,Свадба Декорација, Градина Декорација Пакет : Картон ПакувањеПроизвод сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо, Продавница, Шопинг Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

На средни и мали Класичен Бел Керамичка Вазна Кинески Уметности И Занаети Оркестарот Цвет Вазна Креативен Подарок Домаќинство Декорација S $

442.08 -5 % DEN 420.00

Љубезно ПотсетникПосетителите треба да знаат За Производот 01Сите производи во нашата продавница се вид на снимање, фабрика директни.Има детали големина, боја и други информации во производите детали, ве молиме да обрнете внимание.Сите стоки во акции, може да се направи нарачка.02 За ПревозотНие ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по уплатата, на парцела може да се следи во 310 дена по испорака.03 За БојаНашите слики се вистински производ шут, но поради различни прилагодувања на светлото и на екранот, во вид и слики може да имаат мало боја разлика, се надевам, ќе се знае и да се разбере.04 За ПакувањеНие ќе се користи безбедно пакет, но ако стока оштетена на начин, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по приемот на пратката, ние ќе го решат...

O. RoseLif Нови рачно изработени Топката Вазна Срцето Месечината Железо Стојат Едноставен, Стилски Виси Стакло Растенијата Вазна Дома Декор ноќта на вештерките

DEN 282.72

Ставка ОписВе молиме проверете инфо внимателно БојаЧисто стакло Големина Стојат како слики .Топката Кол : 10СМ , Рачно изработени, не е грешка .....

свадба централен со кристално мушка насоки свадба маса декорација 10 компјутери/многу

DEN 24720.00

Висина е околу 80см.18 cm во најголемиот горниот дијаметар злато железо chorme platting со 14 мм acrylice мушка насокибез светлина и цвет вклучувајќисе користи за свадба декорацијасамо за свадба decortaionВе молиме имајте предвид дека Ние треба околу 10~20 дена за производство на вашата стока по плаќање расчисти, ако сакате стоката итна, pls се земе вниманието!!! затоа ние треба да се произведени со секоја нарачка од претвори! се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодариме! Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме...

3Pcs/многу Нови KEYAMA Креативни светилка моделирање десктоп стаклени вазни Градина се Откажам vasees Дома декоративни вазна Креативни хидропоника

1055.52 -40 % DEN 633.00

[Име на производ] : 3 Pcs / многу Нови KEYAMA Креативни светилка моделирање десктоп стаклени вазни Градина се Откажам vasees Дома декоративни вазна Креативни хидропоника [Производ материјал] : Стакло [Производ големина] : 1 дупка вазна : 8cm во дијаметар,на висина од 13.5 cm 2 дупки вазна : 8cm во дијаметар,на висина од 13.5 cm ве молиме да обрнете внимание на големината![ЗАБЕЛЕШКА] : цената за една цена, не содржи други делови дијаграм.Special : Боја на песок може да се купи со вазна,1vase со 1 вреќа песок...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.