• Ново
DIY цвет МИКС Големина виткање ПВЦ количка мал opp вреќа еко-пријателски вазна

DIY цвет МИКС Големина виткање ПВЦ количка мал opp вреќа еко-пријателски вазна

Оценка на клиентот:
DEN 10032.00
DEN 8026.00 -20 %

Износ
Залиха


DIY цвет вазна МИКС Големина виткање вазна ПВЦ вазна свитлива вазна мали opp вреќа еко-пријателски вазна
секој предмети се убави, pls дозволете ни да се испрати по случаен избор. или можете да изберете серија како HP1,HP8,HP9
Ако нема држава серија ,ние ќе ја испорача серија од случајно.
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
цвет вазна
Име:
цвет вазна

Производи во категоријата

8pcs/пакет Виси Стакло Терариум Вазна без скочниот Мода Свадба Декоративни Реквизити Стаклена Вазна Убава Чаша Pendant

DEN 1242.24

Стакло Терариум дома декорација стакло терариум вазна* Стакло терариум големина на : 1 кромид стакло терариум : height =10см , width =10см2...

10 КОМПЈУТЕРИ 48cm /18.9 Сребрена Свадба Маса централен Цвет вазна Свадба Маса Декорација

DEN 9120.00

Големина Информации : Висина 48cm / 18.9" Боја : Сребрена боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за стои и без други додатоци како цвет и сл...

2017 Нови 10pcs/многу злато двојно рог свадба патот led декорација централен вазна материјали 70cm висина

DEN 9120.00

Големина Информации : Висина 70cm (27.5"), Горниот дијаметар 16cm(6.3"), База дијаметар 25cm Боја : Златна боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за бела се залага и без други додатоци како цвет и сл.

нов стил 110cm /43.3 Бела свадба цвет вазна свадба маса стојат свадба декорација Свадба води патот 10 компјутери/многу

DEN 10080.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

12pcs 6/8/10cm Симпатична Топла Транспарентно Стакло Глобуси Со 1 Дупка Виси Терариум Вазна Партија Свадба Дома Декорација Нова Година

649.44 -15 % DEN 552.00

Користете Препорачува : 1 6 CM е многу мала и симпатична , па безбедност , погоден за свадба 10 CM е голем , соодветна за растенијата 2...

79cm трговија на Големо свадба резерви злато труба свадба декорација табела centerpieces 10PCS/многу

DEN 11280.00

Големина Информации : Мали димензии : Висина 79cm,со Дијаметар од 25cm Боја : Златна боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за бела се залага и без други додатоци како цвет и сл.

3 парчиња модерна едноставна глазирани керамички цвет садови мал ѕид монтирани на растенијата сад ѕид виси декоративни вазни во 3 бои

DEN 1919.52

Добредојдовте на нашиот ДНЕВЕН ОРКЕСТАРОТ продавницаОва се модерни едноставна глазирани керамички цвет садовиСекоја големина е околу 11,5 см*12cm(Сите големини се мерат со рака, па така мала грешка во големина може да се случи...

64cm / 25.2 Сребрена Свадба Цвет вазна Bling Табела централен Пенливи Води Патот Свадба Декорација 10PCS/МНОГУ

DEN 9552.00

Големина Информации : Висина 64cm / 25.2" Боја : Сребрена боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за стои и без други додатоци како цвет и сл...

68cm/26.8 високи Свадба Патот Води Цвет Полица & Табела се Залагаме за Свадба Централен Декорација цвет патот води колона 8pcs/многу

DEN 17520.00

Големина Информации : Висина : 26.8" / 68cmУстата дијаметар : за 9.4" / 24cm,База дијаметар : за 7.5" / 19cm Боја : Сребрена боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за стои и без други додатоци како цвет и сл...

До 2015 Вистински Плетен цвет вазна враќање на античките начини е деликатна железо се справи со цвет кошница кошница ikebana давање статии

DEN 1199.52

Бесплатен Превозот 2015 година НОВИ Вистински Плетен цвет вазна враќање на античките начини е деликатна железо се справи со цвет кошница кошница ikebana давање статииГроздобер плетен цвет се појавува да биде едноставна, тоа трае долго време да се занает искуство...

1pc Модерна Керамичка Вазна Фламинго Цвет Вазна Порцелански Hydroponic Сад Дома Свадба Оркестарот Занает (S/M/L)

858.24 -29 % DEN 609.00

1pc Модерните Керамички Фламинго Цвет ВазнаГолемина : S(12x12x7.5cm)M(14x18x8cm)L(14x23.5x7cm) ❤ Она што е во кутијата 1 Керамичка Вазна, без цветови...

Древните Кинески керамика на цвеќиња и птици.Златна вазна

1919.52 -22 % DEN 1497.00

големина Висок 25 cm / 9.85 инчи Ширина 14 cm / 5.51 инчи Вкупната тежина 550 g / 1.21 фунтиТука е Означен Кинески Порцелан, Керамика Птици Кран Hok Zun Првенство Шише Тенџере Вазна Тегла , Како што можете да видите на сликата, Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts...

Правоаголни Стакло Печат Минијатури Колонист Вазна На Стакленички Табела Градина Terrariums за Растенија/Succulents/Цвеќиња

DEN 1684.80

Правоаголни Стакло Печат Минијатури Колонист Вазна На Стакленички Табела Градина Terrariums за Растенија / Succulents / ЦвеќињаДетали за производотТип : Градина Стакло ТерариумСтакло Terrariums : L = 12cm*12cm*17cmTerrariums : Коцка Форма Геометриски TerrariumsПримена : Дома Декорација,Свадба Декорација, Градина Декорација Пакет : Картон ПакувањеПроизвод сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо, Продавница, Шопинг Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

Највисоко оценет 31.5 Сребрена Свадба Цвет вазни Табела централен Свадба Декорација 10PCS/МНОГУ

DEN 11040.00

Големина Информации : Висина 80см / 31.5" Боја : Сребрена боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за стои и без други додатоци како цвет и сл...

керамички креативни цвеќиња вазна тенџере дома декор занаети соба свадба декорација занаетите, Сини и бели порцелански вазна фигурини

DEN 8992.80

Керамичка Вазна Дома Декор Занаети Соба Декорација Керамички Украси ДомаПроизвод Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : L : 21.8 CM W : 20.6 CM H : 39.6 CM Употреба : дома decroПакетот вклучува : 1 buc керамичка вазнаПроизводот Picture ShowЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Античкиот Песна династија порцелански вазна,Celadon уши шише,рачно изработени занаетчиски,собирање / Украс,Дома Декорација, Бесплатен превозот

8939.52 -15 % DEN 7598.00

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

Дијаметар = 8cm 60pcs/пакет Вода Капка Виси Стакло Терариум со 2 мали дупки Убава Свадба Декорација Стаклена Вазна

DEN 6720.00

Виси Стакло Терариум капка вода форма вазна* јасно стакло материјал* капка вода со 2 мали дупки и виси скочниот* димензии : Дијаметар 8cm , висина 16cm* круг дното топката, само може да се откажам.* пакување : секој во една polyfoam кутија , 60pcs / пакет .Ако нарачате повеќе, pls...

свадба централен со кристално мушка насоки свадба маса декорација 10 компјутери/многу

DEN 24720.00

Висина е околу 80см.18 cm во најголемиот горниот дијаметар злато железо chorme platting со 14 мм acrylice мушка насокибез светлина и цвет вклучувајќисе користи за свадба декорацијасамо за свадба decortaionВе молиме имајте предвид дека Ние треба околу 10~20 дена за производство на вашата стока по плаќање расчисти, ако сакате стоката итна, pls се земе вниманието!!! затоа ние треба да се произведени со секоја нарачка од претвори! се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодариме! Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме...

Бесплатен Превозот Дијаметар = 8cm Вода Капка Виси Стакло Терариум со 2 мали дупки Убава Свадба Декорација Стаклена Вазна

DEN 763.20

Виси Стакло Терариум капка вода форма вазна* јасно стакло материјал* капка вода со 2 мали дупки и виси скочниот* димензии : Дијаметар 8cm , висина 16cm* круг дното топката, само може да се откажам.* пакување : секој во една polyfoam кутија.Ако нарачате повеќе, pls...

Бесплатен Превозот 86cm Високи злато труба свадба декорација табела centerpieces свадба цвет вазна 10pcs/многу

DEN 20640.00

Висина : 86cm Материјал : метал Боја : злато Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за beaded кристал колона и без други додатоци на слик без светла итн.Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...

На средни и мали Класичен Бел Керамичка Вазна Кинески Уметности И Занаети Оркестарот Цвет Вазна Креативен Подарок Домаќинство Декорација S $

442.08 -5 % DEN 420.00

Љубезно ПотсетникПосетителите треба да знаат За Производот 01Сите производи во нашата продавница се вид на снимање, фабрика директни.Има детали големина, боја и други информации во производите детали, ве молиме да обрнете внимание.Сите стоки во акции, може да се направи нарачка.02 За ПревозотНие ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по уплатата, на парцела може да се следи во 310 дена по испорака.03 За БојаНашите слики се вистински производ шут, но поради различни прилагодувања на светлото и на екранот, во вид и слики може да имаат мало боја разлика, се надевам, ќе се знае и да се разбере.04 За ПакувањеНие ќе се користи безбедно пакет, но ако стока оштетена на начин, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по приемот на пратката, ние ќе го решат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.