• Ново
НОВИ Животински Термо Кафе Кригла Drinkware Термо КРИГЛА Чаша Млеко Колба Термички Чај Кафе Гимнастик Termos Thermocup Изолирани Чаши

НОВИ Животински Термо Кафе Кригла Drinkware Термо КРИГЛА Чаша Млеко Колба Термички Чај Кафе Гимнастик Termos Thermocup Изолирани Чаши

Оценка на клиентот:
DEN 950.40
DEN 523.00 -45 %

Износ
Залиха

Нов Производ

Карактеристики

боја:
Зелена, Сина, Розова, Бела
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Термо Изведба:
0-6 часа
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Жените
Обликот:
Директно Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
G007
Бренд Име:
BEARCAVALIER
Производство:
Канцеларија Првенство
Шише Тип:
Нормално
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
380ml

Производи во категоријата

Нови Термос Филџани Кафе 500ml Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колби Патување Чаши Термос Шолја Кафе Чај Термички Шише за Вода

1275.84 -35 % DEN 829.00

Нови Термос Филџани Кафе 500ml Двоен Ѕид од не 'Рѓосувачки Челик Вакуум Колби со Рачка Патување Чаши Термос Кафе Чај Купот на Топлинска Вакум Шише за Вода Карактеристики : Внатрешна лагер направени од храна одделение 304 од не' рѓосувачки челик, мазна, безбедно и нетоксичен...

Поп Стил Може да не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Чаша со Слама Thermoses Шише за Вода со Слама Патување Чаши се Задржи Водата Топла или Ладна SH190

766.08 -24 % DEN 582.00

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!Точка име : Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенстводржи вода топло или ладно.Се применуваат за : Училиште, Канцеларија, Спортски,Туристички , Отворено , и така натамуМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик & PP & СиликониКапацитет : 480m LЦртан Филм Дизајн...

320ml Розова Фламинго Патување Кригла Кафе Чај Вакуум Термички Изолирани Првенство Шише Патување Пијат Шише Garrafa Termica Термо

1061.76 -35 % DEN 690.00

8347354839144814Информација за производот : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+PPКапацитет : 320mlГолемина на : 20.5 X7cmБоја : покажува како на сликаОдржување на топло време : 612 часа

Симпатична Пингвин Животинско Термос за Деца Thermocup Деца Куп Деца Вода Кригла Со Слама Цртан филм Бебе Првенство Преносни Пиење Шишиња

912.00 -15 % DEN 775.00

2534511740984106 добредојдовте на нашата продавница !можеби ви се допаѓа! САД $ 21.88 / парче $ 19 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче100% Сосема нов и висок квалитет на вакуум колби Бренд : FUGUANGИме : Симпатична бебе слама чаша водаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челик+ храна одделение PP (не BPA)+ Храна силикони печати Капацитет : 430 ML Тежина за : 450g Висина за : 19.5 цм Дијаметар околу : 9.5 cm Модел : FZ6044430 Функција : Пренослив,шарени,нежни,saftety за бебето,здрава Боја : сина ,розова Количина : 1 buc Пакет Вклучуваат : 1pc термос.....

Креативни Коза Рогови Од Не ' Рѓосувачки Челик Термос Кригла Кафе Изолација Вакуум Термос Колба Патуваат Чаша Вода Шише 2 Бои

1549.44 -30 % DEN 1085.00

Карактеристики : Вакуум изолација технологија не се заклучи на температурата за да го зачува вкусот и свежината да се задржи топло за 6 часа ( повеќе од 72 степен целзиусови степени ), 12hours ( повеќе од 60 степен целзиусови степени ) и ладно за повеќе од 6 часа. Трајни 304 од не ' рѓосувачки челик ентериер и екстериер го издржат барањата на секојдневна употреба. Се пие капакот се отвара со push копчето леснотија и се заклучува затворен за безгрижно патување. Шише останува студена на допир со топли течности и е кондензацијабесплатно со ладна Лесен и компактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоците и одговара на повеќето автомобилски пијат носители.Стил : Случајни,МодаПогоден за : Кампување,Качување,Дома,на ПатувањеМатеријал : Не ' Рѓосувачки SteeПакет тежина : 0.5 кгПакет Содржина : 1 x 330ml 304 од не ' Рѓосувачки Челик Првенство Патнички Шише Патување Кригла

luluhut Мини Вакуум кригла Отскокнување Капа Термос Нерѓосувачки Челик топла вода во шише деца термос Колба Мала Симпатична Изолирани патување Чаши

DEN 504.00

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега > Изберете шопинг метод > потврда на плаќањето...

Заклучување Тока Двоен Слој На 304 Нерѓосувачки Челик Термо Првенство Креативни Патување Кафе Кригла Термос Вакуум Спортски Термички Кригла Колба

1163.04 -40 % DEN 698.00

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Да се заштитивашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и не ќе биде објавен нанас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Објектот ќе биде предаден во рок од 35 дена по целосната уплата.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Ali Express Стандард на Превозот...

280ML Термос Кригла Двојно Нерѓосувачки Челик Термо Кригла Вакуум Колба Првенство Термо Кафе Чаши Чај Чаша Со Рачка Господин Канцеларија

789.12 -15 % DEN 671.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме : Ѕвезди уметност стил вакуум првенствоМатеријали : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик+ Храна одделение силика гел+Храна одделение PPБои : Шампањ злато, Луксузни црвена, Црна, Домот виолетоваКапацитет : 280mlТежина : 220gГолемина : Како на следниве слики покажуваат

350-800ml Отворено Вакуум колба Термос Спортски Шише од не ' Рѓосувачки Челик Спорт Шишиња Термо Вода Литургија Патување Термо Колба Првенство

1069.92 -20 % DEN 856.00

350800ml Отворено Вакуум Термос Спортски Шише од не ' Рѓосувачки Челик Спорт Шишиња Термо Вода Литургија Патување Издува Термо Колба Првенство100% сосема нов и висок квалитетФункцијаМатеријал : висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик + храна одделение PPГолемина за : 23.5 X6.9cm,25.5 X7.6cm,28.5 X9 CMКапацитет : 350 МЛ 500 ML 800 MLБоја : Црвена,Сребрена,СинаТежина : 500gПакет Се Вклучени : 1 x Термос Шишиња350800ml Отворено Вакуум Термос Спортски Шише од не ' Рѓосувачки Челик Спорт Шишиња Термо Вода Литургија Патување Издува Термо Колба Првенство

Топла Продажба Двојно Нерѓосувачки Челик Шише за Вода Првенство 300ml 400ml Изолација Вакуум Мода Првенство Thermoses Бизнис Првенство Вакуум Колби

959.52 -45 % DEN 528.00

Топло prompt1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .Ние може да нудат бесплатен побрзо превозот ако поставите масовно наредби Слободни e PacketРусија, САД,Украина,Нов Зеланд,Обединетото Кралство Над 35$ Слободни e PacketАвстралија, Канада, Израел, Саудиска Арабија, Германија, Кореја, Малезија, Сингапур, Турција, Белгија, Италија, Луксембург, Бразил Над 50$ Слободни e PacketНорвешка,Швајцарија, Унгарија, Полска, Шведска, ПортугалијаПлаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница на Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата...

270ml Термос Шишиња Стомак Купот на Топлинска Шишиња Изолирани Гимнастик За Автомобил Кафе Кригла Филџани Кафе Првенство Термо Кригла Пиење Чаша Млеко

DEN 812.64

Добредојдовте На Горниот продавница : Нашата Фабрика се фокусира на производство на најдобар квалитет на Вакуум првенство, особено за производство на Дизни првенство за Дизни Кина...

Жешки Апарати За Домаќинство Вакуум Изолација Тенџере Мода Стакло Лагер Топла Вода Во Шише Teapot Кафе Тенџере Вакуум Изолација Бесплатен Превозот

2754.24 -48 % DEN 1432.00

Жешки Апарати За Домаќинство Вакуум Изолација Тенџере Мода Стакло Лагер Топла Вода Во Шише Teapot Кафе Тенџере Вакуум Изолација Бесплатен Превозот Боја : Армија Зелено & Sky Blue & РозоваГолемина : 28 * 14 см детали за Производот

500ml Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Изолирани Термос Шолја Вакуум Колба Кафе Кригла Патување Пијат Шише Thermocup

609.60 -25 % DEN 457.00

[xlmodel][производи][8888] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на Производот500ml Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Изолирани Термос Шолја Вакуум Колба Кафе Кригла Патување Пијат Шише ThermocupКарактеристики Трајни нерѓосувачки челик изградба задржи течности топла или ладна Се задржи топло : По 10 часа не помалку од 45 целзиусови степени Ги ладно : По 6 часа не помалку од 10 целзиусови степени Вакуум Изолација Технологија : Каде што воздухот се вовлечени надвор, создавајќи вакуум меѓу ѕидот за да се минимизира ефектот на надворешна температура Се пие капакот се отвара со push копчето леснотија и се заклучува затворен за безгрижно патување Течење доказ дизајн за да се обезбеди нема течност може да избега Компактен дизајн трае до минимален простор додека максимизирање на капацитет за лесен транспорт и чување на податоци Монтажни дизајн : Може да се преземат, освен за лесно чистењеСпецификацијаСтил : Убавина, Секојдневен, МодаКапацитет : 500 MLПогоден за : Кампување, Качување, Дома, на ПатувањеМатеријал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Розова, Сина, Златна, ЦрнаПроизвод Големина : 23.5 x x 6.5 6.5 смПакетот вклучува1 x Нерѓосувачки Челик Термос Шолја

Креативни Прашка Спортски 304 Вакуум Термички Кригла Преносни Термос Нерѓосувачки Челик Кафе Патување Шише Термички Шише Бизнис Cift

1007.04 -40 % DEN 604.00

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Да се заштитивашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и не ќе биде објавен нанас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Објектот ќе биде предаден во рок од 35 дена по целосната уплата.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Ali Express Стандард на Превозот...

450ml Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕидови Изолирани Термос Шолја Вакуум Колба Кафе Кригла Патување Пијат Шише за Вода Термо Кригла

619.20 -30 % DEN 433.00

[xlmodel][производи][8888] Погоди ви се допаѓа[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на Производот450ml Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕидови Изолирани Термос Шолја Вакуум Колба Кафе Кригла Патување Пијат Шише за Вода Термо КриглаКарактеристики : Опремен со безбедносни заклучување,двојно осигурување.Двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик структура, excellet изолирани перформансиЕден копчето за отворање...

325ml Висок Квалитет Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колби Кафе Чај Бамбус Патување Кригла Термос Шолја Термичка Изолација Шише

1288.80 -30 % DEN 902.00

325ml Висок Квалитет Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колби Кафе Чај Бамбус Патување Кригла Термос Шолја Термичка Изолација Шише

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.