• Ново
Прекривки исполнет со бела Goose пердув & надолу tog вредност 10.5 за зимски 350 gsm велика БРИТАНИЈА една големина 4.5' * 6.5' трговија на големо

Прекривки исполнет со бела Goose пердув & надолу tog вредност 10.5 за зимски 350 gsm велика БРИТАНИЈА една големина 4.5' * 6.5' трговија на големо

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00

Износ
Залиха


Бела Goose пердув & надолу прекривки tog вредност 10.5 за зимски 350 gsm велика БРИТАНИЈА една големина 4.5' * 6.5' (140*200cm)
Вистински шут слики
На купувачот :
Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .
а. Прекривки големина може да се прилагоди, било која големина е достапна, доколку е потребно,Pls контактирајте ме слободно.
б. За олеснување на транспортот и намалување на тежина,прекривки е компресија спакувани и без амбалажа кеса.
в. ако стоката надминува 2 кг,Pls се јавите на продавачот да се консултирате со товар,може да се организира за да испратите Кина пост воздух парцела или ЕМС. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24

Карактеристики

Големина:
UK SINGLE
Тежина:
1.5-2 kg
боја:
Бела
Шема:
Quilted
Ткаењето Технологија:
Tabby
Производна Технологија:
Вертикална Поставата
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
140*200 пополни 980g
Техника:
Шевови
Сезоната:
Зима
одделение:
Квалификуван
Пополнување:
15% бела goose надолу/85%бел пердув goose
Име на производ:
Goose пердув & надолу прекривки
Големина:
UK single 4.5' * 6.5'(140*200cm)
боја:
Бела
додатен:
15% бела goose надолу/85%бел пердув goose
Tog вредност:
10.5
грам тежина / метар квадратен:
350

Производи во категоријата

SongKAum Нови Arrivel Пердув Сомот Утешителот За Лето Царот/Полна Големина Прекривки/Ќебе/Ватенка Додатен На Ватенка Core

2832.00 -5 % DEN 2690.00

Song KAum Нови Arrivel Пердув Сомот Утешителот За Лето Царот / Полна Големина Прекривки / Ќебе / Ватенка Додатен На Ватенка Core Забелешка 1...

220*240cmПамук Цртан филм за Возрасни Лето Ватенка Ќебе Флорални Печатен Текстил Bedspreads Плус Големина Постелнина Поставува Freeshipping

3273.12 -14 % DEN 2815.00

100% Памук Цртан филм Флорални Возрасни Лето Ватенка Ќебе Плус Големина 220*240cm Печатен Текстил Bedspreads Постелнина Поставува FreeshippingТопло Совети : Почитувани , како што понудата, pls запишете го името на производот што сакате во исто време...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.