• Ново
BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за Мицубиши Lancer ЕКС 10 Lancer X Outlander

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за Мицубиши Lancer ЕКС 10 Lancer X Outlander

Оценка на клиентот:
DEN 1104.00
DEN 1016.00 -8 %

Износ
Залиха

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Применливи автомобил тип : за Мицубиши Lancer EX / Outlander(Применливо за не-мулти-функција копчиња)

Карактеристики

Боја Име:
Црн Конец, Нишка, Сината Нишка, Бел Конец
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
24cm
Бренд Име:
BANNIS
Објектот Висина:
5cm

Производи во категоријата

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше)

1375.20 -48 % DEN 715.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Субару Шумите 2005

DEN 1151.52

Погоден автомобил модели : за Субару Шумите 2005Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да се вклопи)!

Сјае пченица Вистински Кожен Волан Покритие за Kia К3 2013 Kia К2 2015 Kia Ceed Цие би 2013 2014 Kia Cerato 2013-2015

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

1PC ТОПЛА крзно автомобил воланот покрие автомобил-детектор на управниот тркала за ford mondeo мицубиши lancer kia bmw ауди тојота фолксваген хонда

1871.52 -45 % DEN 1029.00

***Овој модел може да се користи за 95% Автомобили Мери од Надворешниот Дијаметар на вашиот управувачот пред да го купат...

Сјае пченица Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН З Tiguan Touran Jetta Mk6 Passat B7 Passat CC

DEN 2304.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Напа Кожа Бод Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Swift 2011 2012 2013 capa став volante плетенка на воланот

2799.36 -25 % DEN 2100.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Рефлексивни Движење Дијамант Воланот Покрие 3 Бои Против пролизгување За 38CM Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа Бесплатен Превозот

DEN 378.72

Стил Опис : 1 Име : Автомобил Воланот Покрие 2 Бои : Црвена,Сина,Жолта 3 Тежина : 300g 4 Автомобил Направи : Универзална Вклопат За Повеќето Автомобили, Комбиња, Камиони И Спортски Автомобили 5...

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Nissan Teana Altima 2013- X-Trail QASHQAI Непријателските 2014- Sentra Tiida

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

Автомобил Воланот Покрие Со Игла и Конец Вештачка Кожа Црн Автомобил Стил, Авто Додатоци за Декорација Заштитник

159.36 -18 % DEN 131.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетDIY вашиот УправувачотМатеријал : СТПДодавање на superfine влакна,тоа е повеќе носатотпор и помеки.Мека, чиста, пора исклучителна и удобна рачкаТоа 's многу модата и лесен за ракувањеСовршено се вклопуваат за управувачотСпецификации : Оригиналната кутија : ДаБоја : ЦрнаГолемина : 1070 x 105mm(L x W)Нето тежина : 88gПакување тежина : 98gПакување Содржина : 1 x Воланот Маска1 x Игла1 x Нишка

Сјае пченица Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Chevrolet Плови 2015-2017 Lova Aveo 2017 Cavalier 2017

DEN 1032.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Плетенка На Автомобил Воланот Покрие со Игла Тема Вештачка Кожа Ракав

126.24 -5 % DEN 120.00

Спецификации : Направени од faux кожа, меки и удобни чувство на допир.Совршена маска за вашиот управувачот, лесен, тенок одговара и не се лизга.Додава стил до вашиот постоечки воланот.Пора дизајн, добар breathability.Исто така одлична за замена на една скршена или да носи фабричките кожа капак.Тип : Воланот МаскаМатеријал : Кожа FauxПогоден за : Управувачот со Дијаметар од 37cm 38cm / 14.43" 14.82" (Прибл.)Количина : 1 КомпјутерКарактеристики : Мека, Автомобил Оркестарот, Против пролизгување, Воланот ЗаштитаДимензии : Должина : 106cm / 41.34", Ширина : 10.5 см / 4.1" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Воланот Маска1 x Игла1 x Нишка

Напа Кожа Плетенка на Воланот Покритие за Jeep Compass 2006-2010 Стариот Патриот 2007-2010 capa став volante

2799.36 -25 % DEN 2100.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Jimny

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

Savanini Автомобил - Стил, Нов Анти Лизга Швеѓанец Кожен Волан Бод на Ставете Маска За BMW 525li 2014

2207.52 -5 % DEN 2097.00

Бренд Нови DIY Флексибилни Анти Лизга Црна Швеѓанец Кожен Волан Бод на Ставете Маска За BMW 525li 2014Информација За Производот : *Додади стил на вашиот управувач со нашите Анти Лизга Кожа Автомобил Воланот Капак.Не само подобрување на појавите на стари и валкани волан тркала тоа, исто така, ќе направи да се чувствувате поудобно кога се справувате со воланот...

О ШИ АВТОМОБИЛ Воланот Покрие Трајни 38cm Бод на Завиткајте случај/Спорт Стил имитација на кожа волан покрие со Игла &Нишката

528.00 -38 % DEN 327.00

【Добра Рака Чувство】 О ШИ АВТОМОБИЛ воланот покрие дава дополнително пријатно чувство сите околу себе, обезбедување на вас побезбедна перформанси во услови на контрола за вашиот управувачот...

Велур Кожа плетенка на Воланот Покритие за BMW F20 2012-2018 F45 2014-2018 F30 F31 F34 2013-2017 F32 F33 F36

2819.52 -13 % DEN 2453.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

1PC горниот слој кожа ЗА Автомобил воланот M(38cm) Страна stitched воланот маска

2217.60 -49 % DEN 1131.00

Материјал : кожаПакување : 1pc ( ) за M : 38cm ве Молиме имајте во предвид : со слика боја материјал ќе се должи на влијанието на светло , камера и дисплеј за малку нарушување , времето на купувањеИмаме повеќе автомобили логото, ве молиме да се консултирате со нас...

Сува Карбонски Влакна Воланот Покритие За Субару BRZ ZC6 Тојота FR-S GT86 FT86 ZN6

DEN 5040.00

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Сува карбонски влакна е направен во предpreg и сува процес кој се состои од вакуум формирање на лист од карбонски влакна во калап на температура околу 350° С, со овој процес се овозможува на карбонски влакна за да се формира во силни и лесни композитни што ги прави да се издржливи и можат да го издржат покачена мотор bay температури...

36-47cm Вистинска Кожа Авто Камион Автобус Воланот Покритие За Daewoo Volvo Човек Рено ДАФ Isuzu Мицубиши Автомобил Стил

DEN 1181.76

Оваа маска се користи високо квалитетни вистинска кожа да се заштити вашиот управувачот, да ви донесе голем допир; Едноставен и великодушни дизајн, нека возење ве однесе на патот на успехот!Големина : 36 38 42 45 47cmНашиот работен распоред : Се обединуваат Државите : PM7 : 00 AM10 : 00Руската Федерација : НА3 : 00 ЧАСОТ6 : 00Шпанија : AM1 : 00 PM4 : 00Бразил : PM9 : 00 AM11 : 00П : Се производ фотографии вистински?A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T / T;western union.П : Кога на испорака?A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 13 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex / DHL / UPSот за вас пакет!П : дали постои следење на број за мојот објект?A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално...

jingyuqin 10 Боја За целиот Автомобил Авто Силикони Воланот Ракавица Покрие Мека Автоматско Управување ги Опфаќа Додатоци Универзална

266.40 -22 % DEN 208.00

Спецификација : Боја : 11 Бои се покаже слика Состојба : 100% Сосема Нов Водоотпорен, не се лизга Дизајн : моден дизајн Стил Материјал : Храна Одделение Силиконски Големина : За воланот Тежина : 156 G Карактеристики : Храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и не се токсични...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.