• Ново
Посветен DIY Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покрие трки за Ford KUGA 2012 2013, управување-тркало покрива

Посветен DIY Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покрие трки за Ford KUGA 2012 2013, управување-тркало покрива

Оценка на клиентот:
DEN 1368.00
DEN 999.00 -27 %

Износ
Залиха

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил воланот исто како и овие сликата, ако тоа е исто нашата слика, ве молиме остатокот увери купување. Соодветни модели на автомобили : Ford KUGA 2012 2013 ДО 2015 ФОКУС 2012

Карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38inch
Објектот Должина:
50.5cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
TIANSHIFU
Специјални Функции:
вентилација
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
12cm

Производи во категоријата

DIY Воланот Опфаќа за BMW E39 E46 325i E53 Х5 Мека Кожа плетенка на воланот Тампа не volante не carro

2399.52 -13 % DEN 2088.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

автомобил воланот покрие вистинска кожа авто додатоци за kia mohave ниро оптима picanto рио спектри venga magentis

1776.00 -20 % DEN 1421.00

Совети: воланот поклопецот е погоден за автомобили кои беа напишани на насловот,надворешниот дијаметар е 15 инчи(38cm).

1PC ТОПЛА крзно автомобил воланот покрие автомобил-детектор на управниот тркала за ford mondeo мицубиши lancer kia bmw ауди тојота фолксваген хонда

1871.52 -45 % DEN 1029.00

***Овој модел може да се користи за 95% Автомобили Мери од Надворешниот Дијаметар на вашиот управувачот пред да го купат...

Управувачот Покрие Автомобил Стил Mugen Моќ на Карбонски Влакна Кожа СТП За Хонда граѓански 2006- Договор одговара spirior

1199.52 -26 % DEN 888.00

Управувачот Покрие Автомобил Стил Mugen Моќ на Карбонски Влакна Кожа СТП За Хонда граѓански 20062016 Договор одговара spirior Карактеристики : Марка : moter спорт Материјал : Вештачка кожа СТП кожа (кожни карбонски влакна) Боја : црна Димензии : 38cm Тежина : за 0,7 кг Овој модел е првиот креативни продавница, професионални дизајнери развивање на прилагодена, интегрирана во Европските и Американските минималистички дизајн филозофија, фокусирајќи се кортекс себе донесе за да чувствува, да ви донесе различен лично искуство...

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше)

1375.20 -48 % DEN 715.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за Мицубиши Lancer ЕКС 10 Lancer X Outlander

1104.00 -8 % DEN 1016.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Toyota Yaris 2012-2017

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Toyota Yaris 20122017Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

DERMAY Автомобил Воланот Покрие Faux Кожа Покрена Дизајн со воздух дупка М големина одговара на 14-15 управување тркала 3 Бои со Висок Квалитет

480.00 -5 % DEN 456.00

1 Состојба : 100% нови 2 Материјал : Faux кожа 3 Боја : Црна, Беж, Кафе 4 Функција : Skidproof, Мека, да ги Задржи на Сува, Луксузни ергономски дизајн, може да ги користите четири сезони.5...

Меки Силиконски Автомобил Воланот Маска Против пролизгување Дише Четири Сезони Општи Силика Гел Тркала Покритие За БМВ Мини Smart

DEN 527.52

Материјал : 100% Еколошки СиликониПримена : Погоден за сите управувачки тркала од 3438cm (со добра еластична), исто така, одговара за нередовните волан тркала...

Вештачка Кожа автомобил воланот плетенка за Chevrolet Cruze 2009-2014 Aveo 2011-2014 Хо/Сопствени направени Волан-Тркало покрива

1080.00 -14 % DEN 929.00

Соодветни модели на автомобили: За Chevrolet Cruze 20092014 Chevrolet Aveo 20112014 Holden Cruze2010 Карактеристики : изглед на ultrafine влакна кожа е најмногу како природна кожа.Тоа е најдобар повторно генерирани кожа...

4 Бои DIY Кожа Спортски Автомобил Воланот Покрие Авто Автомобил Бод На Завиткајте ги Покрие Со Игла и Конец За Дијаметар 38cm 2017

60.00 -37 % DEN 38.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

HuiER Автомобил Воланот Поклопецот Не се лизга D Форма За Citroen C4 Passat Б8 ФОЛКСВАГЕН Голф 4 Голф 7 Поло, Голф 5 Peugeot 508 408 3008 308

1867.68 -36 % DEN 1195.00

Само Одговара за Г Форма Воланот : 1 За Peugeot 508 20112017 408 3008 308; 2 За Citroen C3XR; За Новиот Citroen Elysee; За Citroen C4 Сега; За Citroen C4 L; 3 За Citroen DS3 DS4 DS5 DS3 DS6 ДС 5 LS; 4 За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2014 2015 2016 2017; За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Р 2012 2013 2014 2015 2016 2017; За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Alltrack 2017; За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2016 2017 2018; 5 За "ФОЛКСВАГЕН" jetta 2018 2017 2016 година; За фолксваген голф gti 20152016; 6 За Kia K5 Киа Оптима 2016 Година; 7 За Audi TT 20082018; За Audi S3 20152018; За Ауди S5 20152018; За Audi SQ5 20142018; За Ауди TTS 20092018; За Ауди R8 20082018; 8 За "Рено" Kadjar; За "Рено" KOLEOS; За "Рено" ESPACE...

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2004-2011

1295.52 -15 % DEN 1101.00

Применливи Автомобил тип : за Хонда Граѓански Старите Граѓански 20042011 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

О ШИ АВТОМОБИЛ Воланот Покрие Трајни 38cm Бод на Завиткајте случај/Спорт Стил имитација на кожа волан покрие со Игла &Нишката

528.00 -38 % DEN 327.00

【Добра Рака Чувство】 О ШИ АВТОМОБИЛ воланот покрие дава дополнително пријатно чувство сите околу себе, обезбедување на вас побезбедна перформанси во услови на контрола за вашиот управувачот...

Плетенка На Автомобил Воланот Покрие со Игла Тема Вештачка Кожа Ракав

126.24 -5 % DEN 120.00

Спецификации : Направени од faux кожа, меки и удобни чувство на допир.Совршена маска за вашиот управувачот, лесен, тенок одговара и не се лизга.Додава стил до вашиот постоечки воланот.Пора дизајн, добар breathability.Исто така одлична за замена на една скршена или да носи фабричките кожа капак.Тип : Воланот МаскаМатеријал : Кожа FauxПогоден за : Управувачот со Дијаметар од 37cm 38cm / 14.43" 14.82" (Прибл.)Количина : 1 КомпјутерКарактеристики : Мека, Автомобил Оркестарот, Против пролизгување, Воланот ЗаштитаДимензии : Должина : 106cm / 41.34", Ширина : 10.5 см / 4.1" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Воланот Маска1 x Игла1 x Нишка

Сјае пченица Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Phaeton 2004-2009

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.