• Ново
Управувачот Покрие Автомобил Стил Mugen Моќ на Карбонски Влакна Кожа СТП За Хонда граѓански 2006- Договор одговара spirior

Управувачот Покрие Автомобил Стил Mugen Моќ на Карбонски Влакна Кожа СТП За Хонда граѓански 2006- Договор одговара spirior

Оценка на клиентот:
DEN 1199.52
DEN 888.00 -26 %

Износ
Залиха

Управувачот Покрие Автомобил Стил Mugen Моќ на Карбонски Влакна Кожа СТП За Хонда граѓански 2006-2016 Договор одговара spirior Карактеристики : Марка : moter спорт Материјал : Вештачка кожа СТП кожа (кожни карбонски влакна) Боја : црна Димензии : 38cm Тежина : за 0,7 кг Овој модел е првиот креативни продавница, професионални дизајнери развивање на прилагодена, интегрирана во Европските и Американските минималистички дизајн филозофија, фокусирајќи се кортекс себе донесе за да чувствува, да ви донесе различен лично искуство. Погледнете вид снимање Детална мапа. Оригиналната слика е на НАШИТЕ професионални фотографи снимање, Авторски права, Пиратите од се задржани.

Карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Висина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.7kg
Специјални Функции:
УПРАВНИОТ МАСКА
Име На Модел:
MOGEN
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Должина:
38cm
Бренд Име:
DASRAITO
Материјал Тип:
карбонски влакна стп кожа

Производи во категоријата

Автомобил Воланот Покрие Со Игла и Конец Вештачка Кожа Црн Автомобил Стил, Авто Додатоци за Декорација Заштитник

159.36 -18 % DEN 131.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетDIY вашиот УправувачотМатеријал : СТПДодавање на superfine влакна,тоа е повеќе носатотпор и помеки.Мека, чиста, пора исклучителна и удобна рачкаТоа 's многу модата и лесен за ракувањеСовршено се вклопуваат за управувачотСпецификации : Оригиналната кутија : ДаБоја : ЦрнаГолемина : 1070 x 105mm(L x W)Нето тежина : 88gПакување тежина : 98gПакување Содржина : 1 x Воланот Маска1 x Игла1 x Нишка

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Nissan Teana Altima 2013- X-Trail QASHQAI Непријателските 2014- Sentra Tiida

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Outlander 2013 2014 Мираж 2014 ASX L200 2015 година

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Мицубиши Outlander 2013 2014 / Мираж 2012 2013 2014 / ASX 2014 / L200 2015 2016 годинаЗабелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

1PC ТОПЛА крзно автомобил воланот покрие автомобил-детектор на управниот тркала за ford mondeo мицубиши lancer kia bmw ауди тојота фолксваген хонда

1871.52 -45 % DEN 1029.00

***Овој модел може да се користи за 95% Автомобили Мери од Надворешниот Дијаметар на вашиот управувачот пред да го купат...

DIY Воланот Опфаќа за BMW E39 E46 325i E53 Х5 Мека Кожа плетенка на воланот Тампа не volante не carro

2399.52 -13 % DEN 2088.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

1PC горниот слој кожа ЗА Автомобил воланот M(38cm) Страна stitched воланот маска

2217.60 -49 % DEN 1131.00

Материјал : кожаПакување : 1pc ( ) за M : 38cm ве Молиме имајте во предвид : со слика боја материјал ќе се должи на влијанието на светло , камера и дисплеј за малку нарушување , времето на купувањеИмаме повеќе автомобили логото, ве молиме да се консултирате со нас...

Напа Кожа Плетенка на Воланот Покритие за Jeep Compass 2006-2010 Стариот Патриот 2007-2010 capa став volante

2799.36 -25 % DEN 2100.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Напа Кожа Бод Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Swift 2011 2012 2013 capa став volante плетенка на воланот

2799.36 -25 % DEN 2100.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Субару Шумите 2005

DEN 1151.52

Погоден автомобил модели : за Субару Шумите 2005Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да се вклопи)!

Рака за Шиење Микрофибер кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Акура MDX 2009-2012 Плетенка на воланот

1644.96 -30 % DEN 1152.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2004-2011

1295.52 -15 % DEN 1101.00

Применливи Автомобил тип : за Хонда Граѓански Старите Граѓански 20042011 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Сјае пченица Рака-stitched Црна Кожа Велур Автомобил Воланот Покритие за BMW F30 316i 320i 328i

DEN 2352.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше)

1375.20 -48 % DEN 715.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

Вештачка Кожа автомобил воланот плетенка за Chevrolet Cruze 2009-2014 Aveo 2011-2014 Хо/Сопствени направени Волан-Тркало покрива

1080.00 -14 % DEN 929.00

Соодветни модели на автомобили: За Chevrolet Cruze 20092014 Chevrolet Aveo 20112014 Holden Cruze2010 Карактеристики : изглед на ultrafine влакна кожа е најмногу како природна кожа.Тоа е најдобар повторно генерирани кожа...

Сјае пченица Вистински Кожен Волан Покритие за Kia К3 2013 Kia К2 2015 Kia Ceed Цие би 2013 2014 Kia Cerato 2013-2015

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Тојота Круна 2006-2009

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Тојота Круна 20062009Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да се вклопи)!

Сјае пченица Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН З Tiguan Touran Jetta Mk6 Passat B7 Passat CC

DEN 2304.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Toyota Yaris 2012-2017

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Toyota Yaris 20122017Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

4 Бои DIY Кожа Спортски Автомобил Воланот Покрие Авто Автомобил Бод На Завиткајте ги Покрие Со Игла и Конец За Дијаметар 38cm 2017

60.00 -37 % DEN 38.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

Рефлексивни Движење Дијамант Воланот Покрие 3 Бои Против пролизгување За 38CM Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа Бесплатен Превозот

DEN 378.72

Стил Опис : 1 Име : Автомобил Воланот Покрие 2 Бои : Црвена,Сина,Жолта 3 Тежина : 300g 4 Автомобил Направи : Универзална Вклопат За Повеќето Автомобили, Комбиња, Камиони И Спортски Автомобили 5...

Велур Кожа плетенка на Воланот Покритие за BMW F20 2012-2018 F45 2014-2018 F30 F31 F34 2013-2017 F32 F33 F36

2819.52 -13 % DEN 2453.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Savanini Автомобил - Стил, Нов Анти Лизга Швеѓанец Кожен Волан Бод на Ставете Маска За BMW 525li 2014

2207.52 -5 % DEN 2097.00

Бренд Нови DIY Флексибилни Анти Лизга Црна Швеѓанец Кожен Волан Бод на Ставете Маска За BMW 525li 2014Информација За Производот : *Додади стил на вашиот управувач со нашите Анти Лизга Кожа Автомобил Воланот Капак.Не само подобрување на појавите на стари и валкани волан тркала тоа, исто така, ќе направи да се чувствувате поудобно кога се справувате со воланот...

Сува Карбонски Влакна Воланот Покритие За Субару BRZ ZC6 Тојота FR-S GT86 FT86 ZN6

DEN 5040.00

Детален цртеж : ФУНКЦИЈА : Сува карбонски влакна е направен во предpreg и сува процес кој се состои од вакуум формирање на лист од карбонски влакна во калап на температура околу 350° С, со овој процес се овозможува на карбонски влакна за да се формира во силни и лесни композитни што ги прави да се издржливи и можат да го издржат покачена мотор bay температури...

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за Мицубиши Lancer ЕКС 10 Lancer X Outlander

1104.00 -8 % DEN 1016.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.