• Ново
MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia К3 2013 К2 Рио 2015 Година Ceed Цие би 2012-2017 Cerato 2013-2017

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia К3 2013 К2 Рио 2015 Година Ceed Цие би 2012-2017 Cerato 2013-2017

Оценка на клиентот:
DEN 2539.20

Износ
Залиха


Погоден автомобил модели : за Kia К3 2013 / Kia К2 Рио 2015 2016 Година / Kia Ceed Цие би 2012-2017 / Kia Cerato 2013-2017
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да се вклопи)!
Забелешка 3 : Овој производ е погоден за Kia К3 Kia Ceed Цие би 2013 2014 оригиналниот автомобил stee-
прстен воланот е гума воланот! ако вашиот автомобил управувачот со кожа, кога ќе го купите
овој производ можете да забелешка е "со кожен волан"!

Карактеристики

Боја Име:
Бел Конец, Светло Сива Конец, Црн Конец, Нишка, Жолта Конец, Сината Нишка, Црвени, Сини Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
21cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Бренд Име:
Mewant
Име На Модел:
за Kia К3 2013 К2 Рио 2015 2016 Година Ceed Цие би 2012-2017 Cerato 2013-2017
Објектот Дијаметар:
38cm

Производи во категоријата

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Outlander 2013 2014 Мираж 2014 ASX L200 2015 година

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Мицубиши Outlander 2013 2014 / Мираж 2012 2013 2014 / ASX 2014 / L200 2015 2016 годинаЗабелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

Сјае пченица Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Chevrolet Плови 2015-2017 Lova Aveo 2017 Cavalier 2017

DEN 1032.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Сјае пченица Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН З Tiguan Touran Jetta Mk6 Passat B7 Passat CC

DEN 2304.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Напа Кожа Бод Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Swift 2011 2012 2013 capa став volante плетенка на воланот

2799.36 -25 % DEN 2100.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

beler Автомобил возило тркала волан моќ се справи со притисокот топката knob за ФОЛКСВАГЕН Поло Audi A4 Ford Fiesta Тојота е корола BMW F01 Chevrolet

DEN 431.52

Автомобил возило тркала волан моќ се справи со притисокот топката knob ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : Автомобил возило тркала волан моќ се справи со притисокот топката knob Боја : Црна Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Воланот Knob Топката *1 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТКомпатибилен : Тркала управување со дијаметар под 30ммФункција : Материјал : не ' Рѓосувачки челик(база дел) и ABS(ротари дел) 90 степени ротари , висока флексибилност Зголемување на контролите на арм, се вози опуштена страна на една страна Кога вртење автомобил, тоа намалува радиус на вртење и помага почетници, и дама возачот да вози безбедно и удобно логомонтирани моќ рачка овозможува на возачот да управува тивко возење, кога полека и паркинг автомобили На елегантен дизајн надградби модата на автомобил.Како да се инсталира : ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Сјае пченица Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Buick Excelle XT GT Бис Опел Mokka

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

DWCX Нови Прекрасни Црвени Автомобил Воланот Центар Декорација Прстен Покритие За BMW 1 3 4 5 7 Серија М3 М5 GT3 GT5 X1 X3 f10 E70 E81

287.04 -23 % DEN 221.00

Автомобил Воланот Центар Декорација Прстен Покритие За BMW 1 3 4 5 7 Серија М3 М5 GT3 GT5 X1 X3 Х5 X6 Состојба : 100% нови Боја : Црвена Точка се вклучени : Воланот Декорација Прстен x 1 Компатибилен : За BMW 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија X1 X3 Х5 X6 20132015За BMW E81 E87 F30 F31 F34 F32 F10 F11 F07 E38 F01 E84 F25 E70 E71Функција : 1) Материјал : Висок квалитет на алуминиум...

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за Мицубиши Lancer ЕКС 10 Lancer X Outlander

1104.00 -8 % DEN 1016.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Toyota Yaris 2012-2017

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Toyota Yaris 20122017Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше)

1375.20 -48 % DEN 715.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

автомобил воланот покрие вистинска кожа авто додатоци за kia mohave ниро оптима picanto рио спектри venga magentis

1776.00 -20 % DEN 1421.00

Совети: воланот поклопецот е погоден за автомобили кои беа напишани на насловот,надворешниот дијаметар е 15 инчи(38cm).

О ШИ АВТОМОБИЛ Воланот Покрие Трајни 38cm Бод на Завиткајте случај/Спорт Стил имитација на кожа волан покрие со Игла &Нишката

528.00 -38 % DEN 327.00

【Добра Рака Чувство】 О ШИ АВТОМОБИЛ воланот покрие дава дополнително пријатно чувство сите околу себе, обезбедување на вас побезбедна перформанси во услови на контрола за вашиот управувачот...

Велур Кожа плетенка на Воланот Покритие за BMW F20 2012-2018 F45 2014-2018 F30 F31 F34 2013-2017 F32 F33 F36

2819.52 -13 % DEN 2453.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Jimny

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за 2011-2013 Mazda 3 Mazda CX7

1104.00 -8 % DEN 1016.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Старите Граѓански 2004-2011

1295.52 -15 % DEN 1101.00

Применливи Автомобил тип : за Хонда Граѓански Старите Граѓански 20042011 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Рефлексивни Движење Дијамант Воланот Покрие 3 Бои Против пролизгување За 38CM Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа Бесплатен Превозот

DEN 378.72

Стил Опис : 1 Име : Автомобил Воланот Покрие 2 Бои : Црвена,Сина,Жолта 3 Тежина : 300g 4 Автомобил Направи : Универзална Вклопат За Повеќето Автомобили, Комбиња, Камиони И Спортски Автомобили 5...

jingyuqin 10 Боја За целиот Автомобил Авто Силикони Воланот Ракавица Покрие Мека Автоматско Управување ги Опфаќа Додатоци Универзална

266.40 -22 % DEN 208.00

Спецификација : Боја : 11 Бои се покаже слика Состојба : 100% Сосема Нов Водоотпорен, не се лизга Дизајн : моден дизајн Стил Материјал : Храна Одделение Силиконски Големина : За воланот Тежина : 156 G Карактеристики : Храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и не се токсични...

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Nissan Teana Altima 2013- X-Trail QASHQAI Непријателските 2014- Sentra Tiida

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

Сјае пченица Вистински Кожен Волан Покритие за Kia К3 2013 Kia К2 2015 Kia Ceed Цие би 2013 2014 Kia Cerato 2013-2015

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

1PC горниот слој кожа ЗА Автомобил воланот M(38cm) Страна stitched воланот маска

2217.60 -49 % DEN 1131.00

Материјал : кожаПакување : 1pc ( ) за M : 38cm ве Молиме имајте во предвид : со слика боја материјал ќе се должи на влијанието на светло , камера и дисплеј за малку нарушување , времето на купувањеИмаме повеќе автомобили логото, ве молиме да се консултирате со нас...

Посветен DIY Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покрие трки за Ford KUGA 2012 2013, управување-тркало покрива

1368.00 -27 % DEN 999.00

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил воланот исто како и овие сликата, ако тоа е исто нашата слика, ве молиме остатокот увери купување...

Автомобил-стил, Посебно Рака-stitched Црн Кожен Волан кожата Покрие случај за Мицубиши ASX Lancer ЕКС Outlander

1775.52 -5 % DEN 1687.00

Answer : ___________________________ Note : оваа ставка е само воланот на Кожата покрива само, наместо на воланот уред.pls оставите порака, со цел да ги споделите со нас за вашиот автомобил детали(на пример, автомобил модел & година итн.)1.Спецификации : Пакетот Вклучува : 1pcs 100% Сосема Нова Боја : Црна ИЛИ црвена нишка Материјал : Висок квалитет на природна кожа Инсталација Метод : види слика ве Молиме Имајте во предвид : ве Молиме проверете и споредете го вашиот управувач со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи) ! Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата пред да го ослободите цел,ви благодариме! 2.Внимание : 1)...

HuiER Авто Автомобил Воланот Покрие Висока Храна Одделение Силиконски Против пролизгување 36-40CM/14.2-15.7 Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа

1008.00 -45 % DEN 554.00

Опис : 1 Бренд Име : Hui ER Силикони Автомобил Воланот Покрие 54 2 Материјал Тип : Високо Ниво На Силиконски 3 Појавување на Воланот Дијаметар : 14.2" (36 CM) да 15.7" (40 CM)(Одговара на Повеќето Стандардни Волан Тркала ) Карактеристики : 1...

DERMAY Автомобил Воланот Покрие Faux Кожа Покрена Дизајн со воздух дупка М големина одговара на 14-15 управување тркала 3 Бои со Висок Квалитет

480.00 -5 % DEN 456.00

1 Состојба : 100% нови 2 Материјал : Faux кожа 3 Боја : Црна, Беж, Кафе 4 Функција : Skidproof, Мека, да ги Задржи на Сува, Луксузни ергономски дизајн, може да ги користите четири сезони.5...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.