• Ново
DWCX Нови Прекрасни Црвени Автомобил Воланот Центар Декорација Прстен Покритие За BMW 1 3 4 5 7 Серија М3 М5 GT3 GT5 X1 X3 f10 E70 E81

DWCX Нови Прекрасни Црвени Автомобил Воланот Центар Декорација Прстен Покритие За BMW 1 3 4 5 7 Серија М3 М5 GT3 GT5 X1 X3 f10 E70 E81

Оценка на клиентот:
DEN 287.04
DEN 221.00 -23 %

Износ
Залиха


Автомобил Воланот Центар Декорација Прстен Покритие За BMW 1 3 4 5 7 Серија М3 М5 GT3 GT5 X1 X3 Х5 X6 Состојба : 100% нови Боја : Црвена Точка се вклучени : Воланот Декорација Прстен x 1 Компатибилен :
За BMW 1 / 3 / 4 / 5 / 7 - Серија X1 X3 Х5 X6 2013-2015
За BMW E81 E87 F30 F31 F34 F32 F10 F11 F07 E38 F01 E84 F25 E70 E71
Функција :
1) Материјал : Висок квалитет на алуминиум. Висока јачина и добар пластичност. Одлична електрична и топлинска спроводливост.
2) Оксидација боење технологија. Полна боја и мазна површина.
3) Мувла Одлуки. Објектот совршено одговара на оригиналот автомобил.
4) Лесен и брз за инсталација.
5) Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
6) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени.
Ве молиме забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.

Карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Дијаметар:
5.8cm
Специјални Функции:
Мувла На Одлуки. Објектот совршено одговара на оригиналот автомобил.
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
боја:
Црвена
compatiblity:
За BMW E81 E87 F30 F31 F34 F32 F10 F11 F07 E38 F01 E84 F25 E70 E71
Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
compatiblity1:
За BMW 1 / 3 / 4 / 5 / 7 - Серија X1 X3 Х5 X6 2013 2014 2015

Производи во категоријата

Автомобил Воланот Покрие Со Игла и Конец Вештачка Кожа Црн Автомобил Стил, Авто Додатоци за Декорација Заштитник

159.36 -18 % DEN 131.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетDIY вашиот УправувачотМатеријал : СТПДодавање на superfine влакна,тоа е повеќе носатотпор и помеки.Мека, чиста, пора исклучителна и удобна рачкаТоа 's многу модата и лесен за ракувањеСовршено се вклопуваат за управувачотСпецификации : Оригиналната кутија : ДаБоја : ЦрнаГолемина : 1070 x 105mm(L x W)Нето тежина : 88gПакување тежина : 98gПакување Содржина : 1 x Воланот Маска1 x Игла1 x Нишка

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Toyota Yaris 2012-2017

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Toyota Yaris 20122017Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

Сјае пченица Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Buick Excelle XT GT Бис Опел Mokka

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Сјае пченица Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Tucson 2015 година

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Сјае пченица Вистински Кожен Волан Покритие за Kia К3 2013 Kia К2 2015 Kia Ceed Цие би 2013 2014 Kia Cerato 2013-2015

DEN 2352.00

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за 2011-2013 Mazda 3 Mazda CX7

1104.00 -8 % DEN 1016.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Nissan Teana Altima 2013- X-Trail QASHQAI Непријателските 2014- Sentra Tiida

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

36-47cm Вистинска Кожа Авто Камион Автобус Воланот Покритие За Daewoo Volvo Човек Рено ДАФ Isuzu Мицубиши Автомобил Стил

DEN 1181.76

Оваа маска се користи високо квалитетни вистинска кожа да се заштити вашиот управувачот, да ви донесе голем допир; Едноставен и великодушни дизајн, нека возење ве однесе на патот на успехот!Големина : 36 38 42 45 47cmНашиот работен распоред : Се обединуваат Државите : PM7 : 00 AM10 : 00Руската Федерација : НА3 : 00 ЧАСОТ6 : 00Шпанија : AM1 : 00 PM4 : 00Бразил : PM9 : 00 AM11 : 00П : Се производ фотографии вистински?A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T / T;western union.П : Кога на испорака?A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 13 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex / DHL / UPSот за вас пакет!П : дали постои следење на број за мојот објект?A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално...

Рака за Шиење Микрофибер кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Акура MDX 2009-2012 Плетенка на воланот

1644.96 -30 % DEN 1152.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

PONSNY Автомобил Управување ги Опфаќа Случај за Бенц B180 B200 B260 GLK260 GLK300 Авто Рака-stitched Волан Вистинска Кожа Маска

2376.00 -30 % DEN 1663.00

Објектите се кожа опфаќа, ако сакате други бои, ве молиме забелешка или да ја оставите пораката за тоа во ред, или контактирајте ја нашата служба за корисници.Кожени опфаќа се направени за специјални модели на автомобили,со цел да бидете сигурни дека поклопецот, ве молиме потврдете делови на вашиот автомобил, се исти со опис, или да испратите слики.ПЛАЌАЊЕ1...

Сјае пченица Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Chevrolet Плови 2015-2017 Lova Aveo 2017 Cavalier 2017

DEN 1032.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Outlander 2013 2014 Мираж 2014 ASX L200 2015 година

DEN 2539.20

Погоден автомобил модели : за Мицубиши Outlander 2013 2014 / Мираж 2012 2013 2014 / ASX 2014 / L200 2015 2016 годинаЗабелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска КожаЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да одговара!)

Сјае пченица Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН З Tiguan Touran Jetta Mk6 Passat B7 Passat CC

DEN 2304.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Jimny

1375.20 -43 % DEN 784.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!Пакет содржи : 1x воланот маска,1x игла,1x конец,1x двојна двострано лента,1x scraper...

Плетенка На Автомобил Воланот Покрие со Игла Тема Вештачка Кожа Ракав

126.24 -5 % DEN 120.00

Спецификации : Направени од faux кожа, меки и удобни чувство на допир.Совршена маска за вашиот управувачот, лесен, тенок одговара и не се лизга.Додава стил до вашиот постоечки воланот.Пора дизајн, добар breathability.Исто така одлична за замена на една скршена или да носи фабричките кожа капак.Тип : Воланот МаскаМатеријал : Кожа FauxПогоден за : Управувачот со Дијаметар од 37cm 38cm / 14.43" 14.82" (Прибл.)Количина : 1 КомпјутерКарактеристики : Мека, Автомобил Оркестарот, Против пролизгување, Воланот ЗаштитаДимензии : Должина : 106cm / 41.34", Ширина : 10.5 см / 4.1" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Воланот Маска1 x Игла1 x Нишка

Автомобил-стил, Посебно Рака-stitched Црн Кожен Волан кожата Покрие случај за Мицубиши ASX Lancer ЕКС Outlander

1775.52 -5 % DEN 1687.00

Answer : ___________________________ Note : оваа ставка е само воланот на Кожата покрива само, наместо на воланот уред.pls оставите порака, со цел да ги споделите со нас за вашиот автомобил детали(на пример, автомобил модел & година итн.)1.Спецификации : Пакетот Вклучува : 1pcs 100% Сосема Нова Боја : Црна ИЛИ црвена нишка Материјал : Висок квалитет на природна кожа Инсталација Метод : види слика ве Молиме Имајте во предвид : ве Молиме проверете и споредете го вашиот управувач со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи) ! Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата пред да го ослободите цел,ви благодариме! 2.Внимание : 1)...

Меки Силиконски Автомобил Воланот Маска Против пролизгување Дише Четири Сезони Општи Силика Гел Тркала Покритие За БМВ Мини Smart

DEN 527.52

Материјал : 100% Еколошки СиликониПримена : Погоден за сите управувачки тркала од 3438cm (со добра еластична), исто така, одговара за нередовните волан тркала...

BANNIS Црна Вештачка Кожа DIY Рака-stitched Воланот Покритие за Мицубиши Lancer ЕКС 10 Lancer X Outlander

1104.00 -8 % DEN 1016.00

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Напа Кожа Бод Автомобил Воланот Покритие за Suzuki Swift 2011 2012 2013 capa став volante плетенка на воланот

2799.36 -25 % DEN 2100.00

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.