• Ново
Phone Држач за во Автомобил Rearview Огледало Планината Носителот Стојат Лулка случај За iPhone, Samsung Мобилен Телефон Универзална поддршка Автомобил

Phone Држач за во Автомобил Rearview Огледало Планината Носителот Стојат Лулка случај За iPhone, Samsung Мобилен Телефон Универзална поддршка Автомобил

Оценка на клиентот:
DEN 383.52
DEN 360.00 -6 %

Износ
Залиха


Answer : ___________________________ Note : ние default испрати balck боја, доколку сакате бела боја, ве молиме порака мене
Карактеристики :
Универзален автомобил задни-view огледало планината мобилен телефон држачот.
Повеќе од 180 степени, rotate, лесно да се прилагоди за оптимално гледање.
Едноставен за инсталација, без потребни алатки.
Шок отпорни, се лизга отпорни.
Изградена од високо квалитетна ABS инженерните пластика.
Се вклопува во сите големини на огледало Висина опсег : 6-8cm; Дебелина опсег : 1.8-5cm.
Погоден за мобилни телефони со ширина 5-9.5 cm.
Спецификација : Тип Автомобил Rearview Огледало Носителот Материјал, ABS Количество 1pcs Објект Боја Црна Применливи Уред Повеќето телефони, GPS и таблет со ширина во рок од 5cm-9.5 cm / 2-3.7" е Применливо Rearview Огледало Повеќето огледало со Висина во рок од 6-8см / 2.4-3.1"; Дебелина within1.8-5cm / 0.7-2" Носител Големина 13.3*22*7.5 cm / 5.2*8.7*3" Нето Тежина 0.135 kg / 4.8 oz
Пакет :
1*Телефон Носителот
1.која е вашата delively време? Време на испорака околу 10-30 дена.
2,Што е вчитување порта? Ningbo, Шенжен, Гуангжу и Шангај се достапни.
3,Што е вашиот начин на плаќање? Ние прифаќаме Т/T, Paypal, Western Union, Moneygram, итн.
4,Она што е вашата главна производи? Нашите главни производи се автомобил светлина, Автомобил Воланот Маска,автомобил седиште перница,автомобил Добредојдовте на Возилото,итн.
5, што е превозот начин? Преку DHL, Fed Ex, EMS, UPS-от, преку воздух, преку море..итн. Како ви се потребни.
6,Дали имате по-продажбата на услугата? Yes (да). Ако имате било какви проблеми, можете да разговарате онлајн или испратете e-mail на нас.
1. Строга Контрола на Квалитет : Ние имаме повеќе од 10 работници и соработката на контролата на Квалитетот и за оригиналниот Материјал и готови производи. КК пред испорака, исто така, е она што ни треба за секоја цел.
2. Едно Решение : Ние нудиме широк спектар на автомобил светлина, Автомобил Воланот Маска,автомобил седиште перница,автомобил Добредојдовте на Возилото ,итн. Што сте во можност да се извор на сите објекти што треба.
3. Разумна Цена : Ние се кандидира на нашите сопствен автомобил фабрика, на тој начин да понуди и конкурентна цена и даде најмногу профит на нашите клиенти.
4. Брза Испорака : Ние нудиме една недела на испорака за повеќето автомобил производи наредби. И 2-3 недели производство на олово време и за други автомобил производи.
5. Одговорни по продажба на услуги : Како одговорна компанија, ние никогаш не се направи било која вежба за грешки, клиенти на прво место, било жалба би требало да се решаваат во еден одговорен начин.

Карактеристики

боја:
Црна, Бела
Материјал:
ABS
Бренд Име:
LARATH
Боја Име:
Црна
Бои:
Црна,Бела,
тип 1:
Автомобил Држачот За Мобилен
тип 2:
Автомобил Носителот На Телефонот
тип 3:
Автомобил Носителот на универзал
Тип 4:
Држач За Вашиот Мобилен Телефон
Тип 5:
автомобил телефон носителот
Тип 6:
Автомобил Rearview Огледало Планината Носителот Стојат
Клипот Отворање:
50мм-90mm

Производи во категоријата

Универзален Автомобил Планината Носителот Со FM предавателот и USB Автомобил Полнач 3.1 Amp DC 12~24V Hands-free комплет за во автомобил автомобил-стил

719.04 -10 % DEN 647.00

Карактеристики : 1 Handsfree сет за во автомобил за универзална паметен телефон2 Во текот тековната и во текот напон заштита за да се обезбеди продолжување на животниот век на батеријата3...

АВТО -Универзален Автомобил Магнетни CD Слот Планината Носителот Застане За GPS PDA Nav Мобилен Телефон

DEN 204.00

Силните магнетни адсорпција, се на мобилен телефон ќе се влече сила врз база, структурата еластична клип ќе биде повеќе цврсто.360 степени ротација, топката дизајн, мобилен телефон не само што може да се направи хоризонтална и вертикална ротација, но, исто така, навалување во differnent агли.Компактен , едноставен и економичен дизајн, лесно превозникот и спаси повеќето простор.Име : Магнетен ДржачМодел : 524524Боја : сива&ЦрнаМатеријал : ABS + TPEВкупна Големина : 8x6cmМагнетен Држач Дијаметар : 4.5 cmНосивоста(макс) : 300gУпотреба : Чекор 1, Стави круг knob на жлебот на задната страна од заградата.Чекор 2, Притиснете "PUSH" копчето, Вметнете пластични нога во CD player места во исто време.Чекор 3, Ослободување на "PUSH" копчето,се приспособат на чекање рака ангел за да се добие најдобар поглед ангел.Пакет Се Вклучени : 1x Автомобил Магнетни Воздухот се Пропустливи Phone Држач(Телефонот не се вклучени)2x Универзална Метални ПлочиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Универзален Автомобил Магнетни Заградата 360 Степен Ротација Автомобил Phone Држач За Jaguar xf xe x-type xj s-type f-темпо XFR XKR GPS Стојат

618.24 -6 % DEN 581.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

2 во 1 Универзален Автомобил Табла Планината Носителот Стојат ABS Автомобил Воздух Излезот Телефон Стојат Сиво Црна, Бела Автомобил Стил

158.40 -17 % DEN 132.00

Функција : 2 во 1 автомобил воздух излезот табла телефон носителотВоздух излезот + вшмукување чаша база + протега главата во собата, достапни за двете воздух излезот и централната конзола, супер абсорбција.Спецификација : Материјал : еколошки ABSГолемина : прибл...

CITALL 3B0959781C Bootlid Багажникот задната врата се Заклучува Серво Мотор & Latch Actuator Заградата се Качи во Собата за ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Mk4, 1999 - 2004 година

DEN 1055.52

Bootlid Багажникот задната врата се Заклучува Серво Мотор & Latch Actuator Заградата Планината Поставување Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Бора " Спецификација на Производот Состојба : 100% новиЗаклучување на Серво Мотор : Боја : Како се Покаже во Слика Материјал : високо квалитетни пластични & метал Производителот Дел Број : 3 B0 959 781 C , 3 B0959781 C , 3 B0 959 781 C Осветленост Дел Број : 1 J5 827 425 C D F E , 1 J5827425 C / D / E / F , 3 B5827061 Друг Дел Број : 7 L6 959 781 , 7 L6959781 , 3 B5 827 061 B C FПодигнете Latch Заклучување Actuator Багажникот Заградата : Боја : Сребро & Црн Материјал : Метал & Пластични Производителот Дел Број : 1 J5827425 F, 1 J5 827 425 F Објект се вклучени : 1 x Подигање latch заклучување actuator багажникот заградата1x Заклучување серво мотор Компатибилен Со : Одговара за "Фолксваген" Jetta Mk4 / Бора Mk4 19992004 (Само одговара за левата рака се вози 4 врати Модел)Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

Atreus Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Планината Заградата За iPad Таблет КОМПЈУТЕР За Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Б8 Toyota Avensis Шкода

710.88 -10 % DEN 640.00

Карактеристики : 1.Нов типструење дизајн 2.Универзална месеци,работат и за ipad како и сите други 411"инчи 3.Направени со ABS+КОМПЈУТЕР,посилни Пакет : 1x држачПратката & Царина прашањаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

ZD 2 парчиња столче Назад Куки За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206 308 407 Возило потпирачи за глава Закачалка Носителот Кука

194.88 -30 % DEN 136.00

Карактеристики : Тоа е внатрешна погодно кука и закачалка широко се користи во автомобил.Мала јачина на звук и удобен рата кога ќе одите на шопинг или прошетка.Тоа може да биде обесен на потпирачи за глава пол на седиштето, грбот лесно и зазема помалку простор.Може да се hided кога не е потребен.Погоден за автомобили на различни видови.Разумен дизајн и лесен за употреба.Спецификации : Име : Автомобил кукаМатеријал : ABS пластика со висок квалитетБоја : црна, сива, какиИмајќи Тежина : 8 KgПакетот вклучува : 2x Автомобил кукитеОпис На Производот

Мобилен телефон носителот на Силиконски вшмукување чаша Автомобил заградата Поддршка мобилен телефон ширина 60-100mm

575.04 -12 % DEN 506.00

【Име на производ】 : Автомобил мултифункција морон мобилен телефон заградата【Производ Модел】 : XP022【Производ во боја】 : црвена, црна, жолта, зелена, сина, сива【Производ Големина】 : заградата големина 6cm (големина, по што се протега 10cm)【Материјал】 : висококвалитетна ABS【Производ Тежина】 : 77g【Карактеристики】 : 1...

runmade Универзален Автомобил CD Слот Телефон Планината Пропустливи Штекер Носителот Стојат Лулка За мобилни телефони iPhone, Android паметен Телефон

DEN 147.84

Универзален Автомобил CD Слот Телефон Планината Пропустливи Штекер Носителот Стојат Лулка За мобилни телефони i Phone, Android паметен ТелефонСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : ABSБоја : Црна / Сина / Сива / РозоваПогоден : 5895mm големина дигитален производ Фиксна Позиција : Автомобил на воздух пропустливиФункција : Постојат гума костец внатрешната област која се држи телефонот и ефикасно да се избегнува оштетување на вашиот мобилен телефон.Џеб големина, доволно мала да се вклопи во вашиот џеб и го носат.Лесна инсталација на било CD слот и воздухот се пропустливи.360º ротари, можете да одржите вашиот телефонот на висина на очите и е подготвен за GPS насоки, стриминг на музика, и handsfree повици.Универзална одговара на повеќето паметни телефони меѓу 58 да 95mm ширина.Известување : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакет : 1pcs Телефон Планината Пропустливи Штекер Носителот

Marlaa задната врата Автомобил на БЛАГАЈНИЧКИТЕ Антена Планината Носителот Заградата за 2007- Jeep Wrangler JK Резервни Гуми Превозникот

DEN 306.24

Marlaa задната врата Автомобил на БЛАГАЈНИЧКИТЕ Антена Планината Носителот Заградата за 20072016 Jeep Wrangler JK Резервни Гуми ПревозникотПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 x Антена БЛАГАЈНИЧКИТЕ антена планината ДИЗАЈН Тешки за ЏИП Специфични Планината За БЛАГАЈНИЧКИТЕ, Аматерски Радио и Скенер Антени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.