• Ново
1Pc Мода за Мажи Широка Рамо Вест Топла Продажба Мажите Ракави Резервоарот Врвот на Мускулите маици Sportwear Вест Undershirts

1Pc Мода за Мажи Широка Рамо Вест Топла Продажба Мажите Ракави Резервоарот Врвот на Мускулите маици Sportwear Вест Undershirts

Оценка на клиентот:
DEN 127.20
DEN 108.00 -15 %

Износ
Залиха


Опис : Супер удобен Памук Мажите Резервоарот Врвот, ексклузивни се погледне и мека handfeeling Едноставни и удобни за носење во текот на летото, ви покаже силни мускули и сл Тоа беше намален со редовно одговара Око-фаќање, направи да се издвоите од обичните оние на улица, ги поздрави со мажи/момчиња убав подарок за вас и вашите машки пријатели Нега : Машина за миење ладно посебно пред носење. Машина за миење со ладна како бои. Користете само Не-Хлор кајгана. Собори сува ниска Материјал : Полиестер Боја : Сива/Црна/Бела -ве Молиме игнорира ознака големина доаѓа со облека. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Четири големина CN Големина НАС Големина на Градите Должина L S 34cm/ 13.38" 65cm/25.1" XL М 35cm/13.78" 67cm/26.4" 2 XL L 37cm/14.56" 69cm/27.1" 3 XL XL 38cm/14.96" 71cm/27.6"
Answer : ___________________________ Note :
-Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со облека. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
-Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 1 PC x Undershirt

Карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Undershirt,Широка Рамо Вест
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Полиестер Мешавини
Број На Модел На:
Широк Рамо Вест

Производи во категоријата

Мажите сите памук Солидна боја лесна облека долна облека затвори-фитинг широки рамена V/O-вратот вест удобно undershirt

DEN 238.56

А За заштедите пари,јас нудат бесплатен превозот преку продавачот за испорака метод.пакет пристигне околу 1025 дена во нормален ,но можеби е потребно повеќе време од несреќа,Можете да изберете aliexpress стандард превозот побрзо...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.