• Ново
SOACH квалитет на професионален музички инструменти деца гитара играчки 21 вокал 4 жици црвено бас гитара загатка играчки музички играчки

SOACH квалитет на професионален музички инструменти деца гитара играчки 21 вокал 4 жици црвено бас гитара загатка играчки музички играчки

Оценка на клиентот:
DEN 949.92
DEN 902.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Големина:
21 inches
Тело Материјал:
Picea Asperata
Fingerboard Материјал:
Picea Asperata
Погоден за:
Почетник,Унисекс,Дома-образование
Бренд Име:
SOACH
Назад / Страна Материјал:
Picea Asperata
Број На Модел На:
GD57
Големина на:
21inch

Производи во категоријата

SevenAngel 23 инчен ukulele Spruce Махагони Акустична Гитара 4 Електрични жици ukelele со подигнување EQ црвено celluloid обврзувачки

3120.00 -24 % DEN 2371.00

modname=ckeditorКарактеристики : 23" мини големина, совршена големина за возрасни и деца Телото е направено од Махагони, fingerboard е направен од ружино дрво...

26 Ukulele Акустична мали Гитара рок на отплата Големина Зебра дрво 4-стрингови guitarra ukelele музички инструменти(со квалитет Торба)

8256.00 -45 % DEN 4541.00

Answer : ___________________________ Note : 1 За да се осигура дека ќе го добиете во вид на усогласеност со слика , сите наши производи 100% реална слика беше донесена , одби да го разубават на лажна слика пиратерија!2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.