• Ново
DIY Дрво Столарија Висока Прецизност Dowel Jigs Dowelling Убодни Комплет Со 3 Метрички Dowel Дупки(6mm,8mm,10мм)

DIY Дрво Столарија Висока Прецизност Dowel Jigs Dowelling Убодни Комплет Со 3 Метрички Dowel Дупки(6mm,8mm,10мм)

Оценка на клиентот:
DEN 4800.00
DEN 4560.00 -5 %

Износ
Залиха


Испорака на производи detei како се покаже во кутија :
користење :

Карактеристики

Материјал:
-----------
Број На Модел На:
08450

Производи во категоријата

10PCS PCB Зацементира Карбид 1mm Вежби Aiguille Хардвер Обработка Пресврт Вежба Малку Топла Продажба на -15

276.00 -15 % DEN 235.00

10 PCS PCB Зацементира Карбид 1mm Вежби Aiguille Хардвер Обработка Пресврт Вежба Малку Топла ПродажбаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетСупериорен материјал, силна структураСовет Дијаметар : 1mmКонтрола Дијаметар : 3.175 mmВкупна Должина : 37.5 mmМатеријал : Увезени зацементира карбид(волфрам челик, совет), големобрзински челик(контрола)Примена : ПХБ, SMT, CNC, мувла, пластика, бакар, од не ' рѓосувачки челик и други хардвер обработкаПакет10 x PCB Зацементира Карбид ВежбиНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

1 Универзална Рака Кожа За На Рака Претходно Биле Вклучени Удар Клешти Алатка Кожа Удар Рачни Маша Појас Дупка Удар Клешти Алатка

816.00 -10 % DEN 734.00

На удар на целата донесува напредни алатки специјален челик seiko производство, удирање со главата со шест различни дијаметар дупка во облик на главата може да ротира, а по термичка обработка, направи удар брзи и точни, и да се сврти дупка во насока што е покажано со стрелките на главата за да изберете различни големини на удар, рачно работење е лесен и брзо...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.