• Ново
Нови Leathercraft Spacer Втиснување на Системот утврдени со Четири Тркала За DIY Кожа Занает Дизајн Удар Алатка FP

Нови Leathercraft Spacer Втиснување на Системот утврдени со Четири Тркала За DIY Кожа Занает Дизајн Удар Алатка FP

Оценка на клиентот:
DEN 385.92
DEN 355.00 -8 %

Износ
Залиха

Нови Leathercraft Spacer Втиснување на Системот утврдени со Четири Тркала За DIY Кожа Занает Дизајн Удар Алатка FP Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Со четири опрема големина : Спецификации : 3-3.5-4-5mm
Еден шрафцигер вклучени за да им помогне на промена на тркала
Тоа е заменлив тркала за правење дупки
Тркалата се таписерии изработка со удобно рачки
4 x Тркала
1 x Шрафцигер
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Карактеристики

Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Aleekit

Производи во категоријата

1 Универзална Рака Кожа За На Рака Претходно Биле Вклучени Удар Клешти Алатка Кожа Удар Рачни Маша Појас Дупка Удар Клешти Алатка

816.00 -10 % DEN 734.00

На удар на целата донесува напредни алатки специјален челик seiko производство, удирање со главата со шест различни дијаметар дупка во облик на главата може да ротира, а по термичка обработка, направи удар брзи и точни, и да се сврти дупка во насока што е покажано со стрелките на главата за да изберете различни големини на удар, рачно работење е лесен и брзо...

10PCS PCB Зацементира Карбид 1mm Вежби Aiguille Хардвер Обработка Пресврт Вежба Малку Топла Продажба на -15

276.00 -15 % DEN 235.00

10 PCS PCB Зацементира Карбид 1mm Вежби Aiguille Хардвер Обработка Пресврт Вежба Малку Топла ПродажбаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетСупериорен материјал, силна структураСовет Дијаметар : 1mmКонтрола Дијаметар : 3.175 mmВкупна Должина : 37.5 mmМатеријал : Увезени зацементира карбид(волфрам челик, совет), големобрзински челик(контрола)Примена : ПХБ, SMT, CNC, мувла, пластика, бакар, од не ' рѓосувачки челик и други хардвер обработкаПакет10 x PCB Зацементира Карбид ВежбиНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.