• Ново
година 100cm бокс удар бокс мма песок удирање торба боксерски ракавици muay тајландски Grappling обука виси sandbag удар торба (празен)

година 100cm бокс удар бокс мма песок удирање торба боксерски ракавици muay тајландски Grappling обука виси sandbag удар торба (празен)

Оценка на клиентот:
DEN 623.52

Износ
Залиха


Карактеристики

Возраст:
>8 Години
is_customized:
Yes
Тип:
Sandbag Категорија
Број На Модел На:
Комбинација на производот
Материјал:
Платно+СТП кожа
боја:
Црвено/Маскирна
Возраст:
>8years

Производи во категоријата

100cm Обука Фитнес ММА Боксерска Вреќа Кука Виси saco де boxe Удар се Борат Вреќа Песок Удар Удирање Торба Sandbag(празен)

753.60 -5 % DEN 716.00

100cm Обука Фитнес ММА Боксерска Вреќа Кука Виси saco де boxe Удар се Борат Вреќа Песок Удар Удирање Торба Sandbag(празен)

100cm Празни Бокс Санда Sandbag ММА Бокс Тренинг Торба Кука Удар Виси Шупливи Песок Торба Борбата Удирање Торба Удар Earthbag

1983.84 -38 % DEN 1230.00

Карактеристики : Направени од високо квалитетен материјалСпецијално дизајнирана да го развие рака и нога техникаОвој Производ е особено наменет за Обука и професионален целДебела висока густина мултислој баласт на високо влијание зониПриродната форма согласност за ракаНа Sandbag е празна целосно во таквите како партал, видов прашина, песок,итн.Спецификации : Боја : Црвена и ЦрнаТежина : 1200gДијаметар : Прибл...

100cm бокс sandbag кик-бокс ММА удирање торба боксерски ракавици muay тајландски Grappling обука виси песок торба удар торба (празен)

DEN 623.52

Продажбата на Оваа недела најпопуларните производи = +Квалитетот Спецификација : Име : удирање торба и Боксерска ракавица suiteТорба Материјал : ПВЦ+ПлатноБоја : Маскирна шема / ЦрвенаГолемина : 100*33*33cm / 10ozAnswer : ___________________________ Note : удирање торба е празен, клиентот треба да се пополни со себе, поаѓајќи од тежината е околу 70 килограми, околу 31 КИЛОГРАМИ, можете да го користите пилевина, скршени облека, сунѓер и песок да го пополни тоа, може да се пополни средниот дел со посебна торба полна со песок за да додадете тежина.

Бокс Sandbag Нерѓосувачки Виси Кука Челик Проширување Кука Завртки Удирање Торба Куките

705.12 -19 % DEN 571.00

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ЖелезоБокс Sandbag Вртливата Кука Удирање Торба Кука Виси НосителотПакетот вклучува : 1 сетТежина : 350g(Овој производ може да издржи 200kg sandbags)Многу густа, многу добар квалитет!Пред Цел1.Ако се чувствувате конфузија по гледање или пронајдете некои грешки во листата,ве молиме да бидат слободни да контакт.Кога ние се провери тоа е точно,ние ќе ви понудиме некои попуст во својата нова цел за подобрување на нашата листа опис.2.Ако имате било друг проблем(за цената,детали за производот,итн.),ве молиме слободно контактирајте со нас.Со нарачување1.Ние може да accpet вашата исплата како следново : 2.Ве молиме изберете вистинската големина(количина,боја,стил,модел,итн.) сакате, и да го оставите право адреса каде што сакате од нас да брод на производот...

100cm Обука ММА Бокс Кука Удар се Борат Торба Sandbag Борбата Песок Удар Удирање Торба Sandbag

2044.80 -39 % DEN 1248.00

Карактеристики : Направени од високо квалитетен материјалСпецијално дизајнирана да го развие рака и нога техникаОвој Производ е особено наменет за Обука и професионален целДебела висока густина мултислој баласт на високо влијание зониПриродната форма согласност за ракаНа Sandbag е празна целосно во таквите како партал, видов прашина, песок,итн.Спецификации : Боја : Црвена и ЦрнаТежина : 1200gДијаметар : Прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.