• Ново
Y32 серија 315T тешки хидраулични удирање притиснете машина, хидраулично масло притиснете машина од Кина снабдувач

Y32 серија 315T тешки хидраулични удирање притиснете машина, хидраулично масло притиснете машина од Кина снабдувач

Оценка на клиентот:
DEN 672000.00

Износ
Залиха


Карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
YD32
Бренд Име:
HARSLE
Извор На Енергија:
Хидраулични

Производи во категоријата

Дупка-Удирање Машина 2.5-10мм Една Глава за Дупчење Машина за Дупчење машина Електрична машина за дупчење

DEN 9072.00

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛДупчење работното парче висина : 40mm Дупчење дијаметар : 2.510мм (1 сет е со 3 вежба глави, ни кажат нивните големини додека поставување на цел, ви благодариме) Мотор моќност : 180 W Влезен напон : 220 V / 50 HZ Вежба малку дупчење брзина : 2800r / мин Машина тежина : 20 КГ Димензии : 370 * 280 * 620mm

Притисни Тип Рака удар таблета притиснете машина билни прав tableting машина пилула печат машина СДП-0

DEN 7776.00

1pc Притисни Тип Рака удар таблета притиснете машина билни правtableting машина пилула печат машина СДП0Сликата покажува : Детали за производот : Опис : 1...

J23 25 тон В-тип на моќ притиснете/ удирање машини/механички притиснете опрема

DEN 168000.00

J23 Моќ притиснете Cрамка Powe Притиснете Со Пневматски Спојки & КочницаМашината на Целата структура и Карактеристики(1).C рамка обезбедува максимална цврстина и минимум девијации за точни делови и долго алатка живот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.