• Ново
160 тони високи перформанси пневматски притиснете машина

160 тони високи перформанси пневматски притиснете машина

Оценка на клиентот:
DEN 999999.99

Износ
Залиха


Карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
пневматски
Број На Модел На:
JH21
Бренд Име:
HARSLE

Производи во категоријата

Притисни Тип Рака удар таблета притиснете машина билни прав tableting машина пилула печат машина СДП-0

DEN 7776.00

1pc Притисни Тип Рака удар таблета притиснете машина билни правtableting машина пилула печат машина СДП0Сликата покажува : Детали за производот : Опис : 1...

J23 25 тон В-тип на моќ притиснете/ удирање машини/механички притиснете опрема

DEN 168000.00

J23 Моќ притиснете Cрамка Powe Притиснете Со Пневматски Спојки & КочницаМашината на Целата структура и Карактеристики(1).C рамка обезбедува максимална цврстина и минимум девијации за точни делови и долго алатка живот...

Дупка-Удирање Машина 2.5-10мм Една Глава за Дупчење Машина за Дупчење машина Електрична машина за дупчење

DEN 9072.00

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛДупчење работното парче висина : 40mm Дупчење дијаметар : 2.510мм (1 сет е со 3 вежба глави, ни кажат нивните големини додека поставување на цел, ви благодариме) Мотор моќност : 180 W Влезен напон : 220 V / 50 HZ Вежба малку дупчење брзина : 2800r / мин Машина тежина : 20 КГ Димензии : 370 * 280 * 620mm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.