• Ново
BAIJIAWEI 2017 Нов Дизајн Деца Ранци на Децата Кеси за Основно Училиште Безбедно Ранец за Момчиња Девојчиња Водоотпорен Schoolbags

BAIJIAWEI 2017 Нов Дизајн Деца Ранци на Децата Кеси за Основно Училиште Безбедно Ранец за Момчиња Девојчиња Водоотпорен Schoolbags

Оценка на клиентот:
DEN 1727.04
DEN 950.00 -45 %

Износ
Залиха


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете го со детали големини пред да ја купите !!! ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Shiping ќе се организира во рамките на 7-10 дена по уплатата. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како"подарок", во вредност од околу $5 за царинска погодност. Превозот начин да ја прифатиме како што следува :
Напомена : Празници и Викенди не се вклучени во работните денови. трае 5-7 работни дена трае 7-10working дена takes4-5 работни дена takes3-5 работни дена takes4-6 работни дена ОБЛАСТ ВРЕМЕ Азија, Северна Америка 15-20 работни дена(бесплатен превозот) Западот Евра Средината на Исток 20-35 работни дена( бесплатен превозот ) Океанија Исток Евра 35-50 работни дена( бесплатен превозот ) Јужна Америка, Африка

Карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Ширина:
16cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
650g
Објектот Должина:
29cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Висина:
41cm
Бренд Име:
BAIJIAWEI
Материјал Состав:
Најлон
Број На Модел На:
BP1227
Пол:
Момчиња
Дали превозот:
Бесплатен превозот
Дали трговија на големо:
Трговија на големо
Училиште Кеси:
Училиште торба
децата училишни торби:
Децата ранци
РАНЕЦ:
ранец за деца
дете ранци:
Момчиња Девојчиња Училиште Кеси
Пол:
Унисекс

Производи во категоријата

RUIPAI Топла Децата Училишни Торби За Девојки и Момчиња Висок Квалитет на СТП кожа Ранец детска Книга Торба Евтини Торба Бесплатен Превозот

2822.40 -44 % DEN 1581.00

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме 2 Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Убави Девојки Училиште Кеси Деца Ранец Основно Bookbag Принцеза Ранец Schoolbags Мода Училиште Ранци За Девојки

1516.80 -50 % DEN 758.00

Испорака : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

Дизајнер 16 инчен Деца во Париз, Ајфеловата Кула Печатење Ранци Гроздобер Платно Дете Училиште Торба за Девојки Жените Backbag Mochila

1007.52 -15 % DEN 856.00

Дизајнер 16 инчен Деца во Париз, Ајфеловата Кула Печатење Ранци Гроздобер Платно Дете Училиште Торба за Девојки Жените Backbag MochilaПлаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Голема големина симпатична бебе ранец кадифен училиште торба на Децата подароци градинка цртан филм момче девојка студент торба прекрасна Mochila 3-6 години

DEN 456.00

Голема големина симпатична бебе ранец кадифен училиште торба на Децата подароци градинка цртан филм момче девојка студент торба прекрасна Mochila 36 годиниГлавен Материјал : мека кадифенГолемина : 32*26cm, погоден за деца 36 години

Нови Деца Цртан филм Училиште Торба За Девојки Студентите Принцеза Училишниот Ранец Подарок дете училиште торба пакет Mochila PT526

1799.52 -49 % DEN 918.00

Нови Деца Цртан филм Училиште Торба За Девојки Студентите Принцеза Училишниот Ранец Подарок дете училиште торба пакет Mochila PT526

INSTANTARTS Девојки Училиште Кеси Симпатична Куче Боксер Husky Основно Студент Ранец за Тинејџери Дете Schoolbag Деца 3D Животни Mochila

1103.52 -25 % DEN 828.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

Децата Платно knapsack Цртан филм Принцеза Училиште Кеси Девојки Градинка Ранец Бебе-Торба ранец деца училиште кеси за девојки

930.24 -50 % DEN 465.00

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

2018 нова мода животен стил училиште торба симпатична 3d Ангел Мечка СТП ранец деца schoolbags за девојки и момчиња градинка торба

1056.00 -46 % DEN 570.00

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

Noisydesigns Мачка со цвеќе на главата Рамо Ранец за Тинејџерски студентите дете подароци торба Прилагодите слика Деца Schoolbag

2495.04 -50 % DEN 1248.00

Опис На ПроизводотПлаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Dispalang Кеси за Балет Девојки Градинка Најлон Деца Училиште Кеси Бебе Девојка Секојдневен Мал Ранец Симпатична Децата Книга Кеси

1023.36 -25 % DEN 768.00

Dispalang Кеси за Балет Девојки Градинка Најлон Деца Училиште Кеси Бебе Девојка Секојдневен Мал Ранец Симпатична Децата Книга Кеси

Децата торба училиште цртан филм животинско ранец Бебе Дете дете Schoolbag Торба градинка ранци

1003.20 -49 % DEN 512.00

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

мода нови децата училишни торби за млади момчиња, девојки ортопедски училишниот ранец водоотпорен satchel детска книга торба mochila

1810.56 -50 % DEN 905.00

Испорака : * Производите ќе биде предаден во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

Нови Училишни Торби Mochila Infantil Mochila Escolar Децата Училишни Торби Bowknot Училиште Кеси За Девојки Училиште Ранци За Момчиња

1267.20 -25 % DEN 950.00

Материјал : Висок квалитет НајлонМала Големина : 28cm x 16cm x 39cm Голема Големина : 31cm x 19cm x 42cmЦврстина : мекаФункција : Девојка Училиште Торба / Момче Училиште ТорбаПовод : Училиште / подарок / роденден / празникБелешки1 Инчен= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен2 Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13 см грешка.3Поради различни monitor settings, picture е боја може да се разликуваат од реалните производ бои.

Dispalang Детска Градинка Ранци 3D Печатење Soccers Топки Училиште Кеси За Деца Момчиња Мода Mochila Деца Rugtas

1279.20 -40 % DEN 768.00

Dispalang Детска Градинка Ранци 3 D Печатење Soccers Топки Училиште Кеси За Деца Момчиња Мода Mochila Деца RugtasСпецификите Instroduction12 инчен Деца Училиште Торба,Дете ТорбаДимензија : 30x10x24 CM / 12.2x9.4x3.5 инченМатеријал : Висок Квалитет 600 D Полиестер МатеријалВисок квалитет на 3 Dефект ПечатењеПрилагодливи Рамо РемениЕкоПријателски МатеријалиДвоенстранични ЏебовиНа Saft,Удобно,Модата Училиште Торба→Фантастичен Детството27 боиПочитувани Купувачи : Ако овие ранци не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите ранци.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел на овој производ подолу.Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

Нов врвен квалитет детски Ранец пеперутка чудовиште висока sipderman palne ЕВА укината ортопедски Училиште торба за момчиња и девојчиња

4650.24 -59 % DEN 1907.00

Сега испрати до руската ќе ја испрати од CDEK express, за 2545days ќе биде пристигнат тоа1 100% Сосема Нов2.Материјали : Водоотпорен Антиздроби ЕВА Материјал3...

Аниме Аниме Dragon Ball Градинка Ранец Супер Saiyan Вегета Син Gokou Децата Училишни Торби Момчиња Ранец Деца Подарок Торба

811.20 -18 % DEN 665.00

Аниме Аниме Dragon Ball Градинка Ранец Супер Saiyan Вегета Син Gokou Децата Училишни Торби Момчиња Ранец Деца Подарок ТорбаГОЛЕМИНА : 33 CM * 24 CM * 14.5 CMМатеријал : Високо Квалитетен Водоотпорен НајлонВнатре : Внатрешни Работи ОдделФункција : Децата Училишни Торби , Секојдневно Ранец За деца , Bookbag , Облека носителот

FORUDESIGNS Животинско Училишниот Ранец Деца Симпатична Мачка Печати Женски Мали Градинка Ранци на Младата Девојка Бебе Деца Ранци

1055.52 -35 % DEN 686.00

Животно Печатење Училишниот Ранец Деца Симпатична Мачка Печати Женски Мали Градинка Ранци Млади Девојки Бебе Деца РанциПлаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?.

Noisydesigns Црвени усни мајмун цвеќиња Рамо Ранец за Тинејџерски студентите дете подароци торба Прилагодите слика Деца Schoolbag

2495.04 -50 % DEN 1248.00

Опис На ПроизводотПлаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Симпатична Маче Дете orthopedics Училиште Торба за Девојка Јапонски благородна цртан филм за деца училишниот ранец Високо-квалитетни најлон ранци

1631.52 -30 % DEN 1142.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво Висок квалитет на производот...

2018 нови Анти-изгубени Деца Кеси ранец за деца Симпатична mochilas escolares infantis училиште кеси Цртан филм Животинско Училиште knapsack

758.40 -45 % DEN 417.00

пакување Ние одберете најдобар начин да се инсталира пакетот испратени на испорака 1 Стоките ќе бидат испорачани во рок од 37 дена по добивањето на вашите нарачки...

Coloranimal 3D Космички Простор Деца Рамо Предизвика Rucksack Галакси Ѕвезда Печати Средината Студент Schoolbags Ѕвездена Ноќ Секојдневно Кеси

1103.52 -25 % DEN 828.00

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

TWOHEARTSGIRL Цртан филм Був Печатење Drawstring Ранец за Момчиња Девојчиња Деца Лесни Симпатична Училиште Назад Кеси Mochila Infantil

479.52 -30 % DEN 336.00

Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот...

Мали Градинка Детска Книга торба Kawaii Животинско Мачка Мини Децата Училишни Торби Девојки Ортопедски Schoolbag Satchel Mochila Escolar

911.52 -25 % DEN 684.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.