• Ново
Алуминиум Легура Следи Носителот Слободни Кревање Целост Предлогот Табела Стегање Планината ТВ Планината XSJ8102

Алуминиум Легура Следи Носителот Слободни Кревање Целост Предлогот Табела Стегање Планината ТВ Планината XSJ8102

Оценка на клиентот:
DEN 3648.00

Износ
Залиха


Алуминиум Легура Следи Носителот Слободни Кревање Целост Предлогот Табела Стегање Планината ТВ Монтажа
Спецификации :
Модел Бр. : VJ-XSJ8103 Бренд Име : DVHZ Материјал : Алуминиум легура, SPCC ладно валање челик Вчитување : 1-10kgs Навалување : -75°~ +15° Вртливата : -80°~ +80° Ротација : 360° Монитор може да запре во секој ангел со механички пролет Инсталација : табела стегање планината 20-90mm
Инсталации :
Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

Карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
dsupport
Број На Модел На:
VJ-XSJ8102
Тип:
табела стегање планината

Производи во категоријата

Suptek MD1002 Двоен Монитор Биро Планината Стојат Тешки Прилагодливи Компјутер Биро Планината за Два LCD со Рамен Екран Монитори

DEN 4415.04

Предност од 1.Големина на екранот : до 27"2.Вчитај : 10kg(22lbs)3.Монтажа на Моделот : 100*100mm4.Пан / Вртливата Спектар : до 360°5.Во согласност да се VESA Стандард6.Одговара на повеќето големи рамни панел плазма и LCD телевизори7.Ѕид монтирање на вашиот тв било каде во домот,хотел,во болница и училиште8.Живот време Гаранција9.Лесно да се инсталира

Dsupport 32~70 инчен ТВ Планината едно парче подрумот со Количка Рамни Панел LED LCD Плазма ТВ Количка со AV полица Носителот

6672.00 -15 % DEN 5671.00

Dsupport 32~70 инчен ТВ Планината едно парче подрумот со Количка Рамни Панел LED LCD Плазма ТВ Количка со AV полица НосителотМазна елоксирани двојна колона со djustable flatпанел ТВ висина...

360 степени Вртливата 32~55 ТВ Планината Tripod Стојат TRK-H44 Max.VESA 500*400mm Вчитување 50kgs Навалите Висина Прилагодливи ТВ Кат Мирување

DEN 1920.00

360 степени Вртливата 32~55 инчи ТВ Планината Tripod Стојат Max.VESA 500*400mm Вчитување 50kgs Навалите Висина Прилагодливи ТВ Кат МирувањеСпецификации : Модел Бр...

S01 Алуминиум Легура Гас Пролет Целост Предлогот работна Станица Десктоп Монтажа PS Стојат Прилагодено Инженеринг Заградата

DEN 9504.00

Алуминиум Легура Гас Пролет Целост Предлогот работна Станица Десктоп Монтажа PS Стојат Прилагодено Инженеринг ЗаградатаСпецификации : Модел Бр...

Бесплатен Превозот Articulating Рака TV LCD Монитор Ѕид, Полн Движење Навалите Зглобот и Ротирање за Повеќето 15-27

1338.24 -0 % DEN 1338.00

Articulating Рака TV LCD Монитор Ѕид, Полн Движење Навалите Зглобот и Ротирање за Повеќето 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26"MA2720 articulating ѕид за LED LCD монитори, ТВ, и го прави лесен за да го видите вашиот ТВ или монитор, од различни агли...

Loctek M3M Висина Прилагодливи Седат Стојат Биро Столб Количка за Лаптоп Биро Лаптоп/Monitor Носителот Стои Со Тастатура Лента

DEN 10656.00

Loctek M3 M Easy Up Висина Прилагодливи Седат Стојат Биро Столб Количка за Лаптоп Биро Лаптоп / Monitor Носителот Стои Со Тастатура ЛентаЛесно да се движи нагоре и надолу со леснотија во прашање на секунди...

W803 Целост Предлогот Ѕид Ергономски Седат-Стои работна Станица PS Стојат Вртливата Следи Носителот +Keyboad Носителот

DEN 6604.80

Целосна Движење Ѕид работна Станица PS Стојат Вртливата Следи Keyboad НосителотМодел Бр : ДСW803 Материјал : SPCC ладно валање челик големина на Екран : 13"24" VESA : 7575mm / 100100mm Max...

VC-DM1004 Алуминиум Легура 13-24 Професионални 4 Екран LCD ТЕЛЕВИЗОР Планината Мултифункционален Табела Стегање Следи Носителот на Решетката

DEN 4728.00

Алуминиум Легура 13"24" Професионални 4 Екран LCD ТЕЛЕВИЗОР Планината Мултифункционален Табела Стегање Следи Носителот Рек Описи : Модел Бр...

30-40 NB F200 Гас Пролет Целост Предлогот LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Ѕид Стигнале Следи Носителот Оптоварување 11~22lbs(5~10kgs)

1536.00 -18 % DEN 1260.00

30"40" NB F200 Алуминиум Гас Пролет Целост Предлогот LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Ѕид​Целосна движење флексибилност со сите насока и напор на вредноста без алатки кои се користат Трајни Потрошни гаскочење цилиндар и конусна зглобовите изградени за мазна и стабилна работа Изграден со еколошки интерфејс за подобрување на вашиот гејмерски и гледање искуство Еден проширување, компактен и стигнале дизајн за да зачувате простор Интегриран кабел за управување со крие внатре обезбедува чисти, уредни и средена изглед Силна умре фрлија алуминиум легура конструкција со хром shinning заврши изглед ви даде најдобри естетика изгледот на Производот, исто така, availiable во црна елоксираниСпецификации : F200—ГасКочење Ѕид Flexi Планината Одговара на повеќето 30" 40" LED, LCD Телевизори Поддршка товарот од 11 до 22lbs (510kg) VESA во согласност 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm Исправена подигнете растојание 8.3" (210mm) Ротација 360° Вртливата агол од 180° Навалите агол +15° до 5° Производ кој се произведува во црна елоксирани и хром shinning заврши Боја : ЦрнаВе молиме љубезно забелешка : Овој линк за црна боја.Меур ниво е забрането со меѓународни express, па ќе се повлече меур ниво или празни течност на меур ниво пред да го испратите надвор!!Важни Информации : ​1...

Ултра Тенок ТВ Ѕид Заградата Планината за LED LCD & Плазма Екрани VESA 200x200 Максимална *ве Молиме Проверете со Вашиот ТВ VESA Дупки за Монтажа

DEN 1919.04

Опис на производотТВ загради се дизајнирани и произведени од нашата палета со огромна посветеност на квалитет...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.