• Ново
Долго Бамбус Тутун Метални Цевки Преносни Креативни Пушењето Цевка Билка Тутун Цевки 125 MM Долга Направени од Алуминиум. Боја Случаен Избор

Долго Бамбус Тутун Метални Цевки Преносни Креативни Пушењето Цевка Билка Тутун Цевки 125 MM Долга Направени од Алуминиум. Боја Случаен Избор

Оценка на клиентот:
DEN 109.92
DEN 77.00 -30 %

Износ
Залиха


Алуминиум Бамбус Пушењето Цевка
Материјал : Алуминиум
Должина : 125mm
Тежина : 20g
Боја : злато/сребрена/црна/црвена/зелена
Пакетот Вклучува :
1 x бамбус цевка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да ни остават порака за боја сакате,ние ќе провери дали тоа е во парк,или боја ќе биде предаден, од страна на случајни!
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

Карактеристики

боја:
боја случаен избор
Број На Модел На:
xiaozhujiepipe
Бренд Име:
HORNET ОПАСНОСТ
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Алуминиум

Производи во категоријата

12pcs Метал Остри Куршум Ракета Snuff Snorter Трагачи Метал Пуши Луле Тутун Цигари Цевка

959.52 -15 % DEN 816.00

Остри Куршум Ракета Snuff SnorterМатеријал : МеталВисина : 53mmДијаметар : 12mm15mmТежина : 17gБоја : црна / Виолетово / сино / зелено / златоПакетот Вклучува : 12 x остри куршум ракета snuff snorterAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да ни остават порака за боја сакате, ние ќе провери дали тоа е во парк, или боја ќе биде предаден, од страна на случајни!

Тутун цевка видови Briar цевки Дрвени Свиткана вид Дрвени тутун цевки Пушењето цевки Цигара Додатоци

DEN 2783.52

Тутун цевка видови Briar цевки Дрвени тутун цевки пуши луле тутун Цигари Додатоци Дрвена цевка пушењето цевки tobacc Материјал : Briar Производ големина : 14.5 cm LИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2 парчиња 36mm/51mm Стаклено Шише Snuff Snorter Botella Куршум Ракета Акрилик Snuff.Боја Случаен Избор

47.52 -16 % DEN 40.00

36 / 51mm Мали Димензии Стакло SnuffМатеријал : стакло &ПластикаВисина : 36 / 51mm Внатре Дијаметар : 8mmOuterside Дијаметар : 14mmТежина : 16g Боја : виолетова / црвена / црна / бела / блу Пакет Вклучува : 2 X стаклено шише Snuf единствена лажица рачка на врвот погодно прилепува до лажичка и се прилепува надолу кога не е во употреба...

1 X VintageTobacco Пушењето Цевка Премиум рачно изработени Црвено Дрво Цевка,Трајни Дрво Пушењето Цевка со Дрвена Цевка Алатки

792.00 -30 % DEN 554.00

Дрво ЦевкаДетали : Aprox 5.5 Инчи Долго Сад ~0.7 инчен дијаметар Издржлив и може да се користи последователно за долго време Одлично се купи за подарок! Не содржи штетни објекти.Функција : Ова е една убава пушењето цевка...

Дрвена цевка 14.5 CM долги, пронаоѓа бутик цевка,Запалки & Пушењето Додатоци, Цевки & Додатоци

DEN 600.00

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата...

Висок Квалитет 5pcs/многу Cohiba Седиште Нерѓосувачки Челик Пура Носителот Пура Stander Рек Ножици Алатки, Прибор За Куба Пури

DEN 859.20

материјал : не ' рѓосувачки челик funnction : намалување на носителот големина : 71*40*5mm тежина : 44gНикогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријателиПодобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPSот и Fedex,но не и бесплатен превозот.Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.EMS : 714 работни денови...

1 сет Пушењето Стакло Обновливи цигари Филтер Совети Цигара носителот Mouthtips Стакло Snuff Устата Совети тутун кутија Боја случаен избор

405.60 -20 % DEN 324.00

Стакло Филтер Совет со Метална Кутија со ТутунМатеријал : СтаклоДолжина : 35mmНадворешниот Дијаметар : 8mmТежина : 56g со кутија тежинаМетал Подарок Кутија Големина : 115mm x 85mm x 21mmПакетот Вклучува : 3x Стакло Филтер Совети( боја по случаен избор)1x Метална кутијаAnswer : ___________________________ Note : За стаклен филтер, ве молиме оставете порака за типот кој го сакате, инаку ние ќе испрати случаен вид.

multilayer алуминиумски лименки пиво narguile дробилката мелница chicha рака чад е пушење тутун плевел билка мелница бесплатен превозот

330.24 -18 % DEN 271.00

multilayer алуминиумски лименки пиво narguile дробилката мелница chicha рака чад е пушење тутун плевел билка мелница бесплатен превозот

MUXIANG Тутун Цевка Сад Вежба Малку за U-облик 17 mm Дијаметар Пушач Комора на Располагање за Струг и Клупата Вежба jb0017

912.00 -25 % DEN 684.00

MUXIANG ружино дрво & Briar Цевка Вежба Малку за Uоблик 17 mm Дијаметар Пушач Комора на Располагање за Струг и Клупата Вежба jb0017Љубезно ве потсетува : a...

100pcs Мултифункционален Наргиле Вода Цевка од Нерѓосувачки Челик, Тутун за Пушење Accessorie Метални Филтри Пушат Луле Екран Газа 19mm

79.20 -39 % DEN 48.00

СпецификацијаМултифункционален, може да се користи во hookahs, цевки, водовод, итн.Удобен и практичен.ФункцијаБоја : SliverMateriel : ЖелезоДијаметар : 19mm / 0.74"(приближно)Пакетот вклучува100pcs Цевка екрани

Muxiang Акрилик Пушењето Цевка Отворот Цевка Специјализирани 3мм Филтер Висока класа Кратуна Коси Цевка Додатоци be0075

456.00 -25 % DEN 342.00

MUXIANG Акрилик Пушењето Цевка Отворот Цевка Специјализирани 3мм Филтер Висока класа Кратуна Коси Цевка Додатоци Фабрика трговија на Големо be0075Љубезно ве потсетува : a...

свиткана црна билка тутун цевка Гроздобер цигара носителот пушат тенџере филтер Преносни Трајни Класичен Смола Пушењето цевка Со Прстен

1199.04 -10 % DEN 1079.00

здрава и чиста за пушењеимаме многу различни видови на билка мелница,цигари возен машина,пушењето цевки.Стенд полица не се вклучуваат воТоа е добро, за човекот,за твојот татко,дечкоТоа е добра промоција подарокПакет Содржина : 1 x Тутун Цевка, не се вклучуваат други додатоци и да не се вклучуваат стојат во сликаБоја : комбинација од бои, како што се слики ги покажуваат.жал ми е за боја може да не биде избран,ќе испрати микс дизајниЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме !Гаранција & Се Враќа1...

1 X Голема Големина ( 110mm*80mm ) Метал Тутун Калај Тутун Кутија Врвот Со Налепници Џеб Големина

220.32 -30 % DEN 154.00

Метал Тутун Калај Со НалепнициГолемина : x 11cm 8см х 2.3 смТежина : 50gМатеријал : МеталПакетот вклучува : 1 x Метал Тутун КалајЗабелешка : ве Молиме оставете порака за да го Изберете Моделот што го сакате, инаку Моделот Ќе биде Случаен.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.