• Ново
100 MM Пролет Чад Метални Цевки Преносни Пуши Луле Тутун / Пушењето Цевки Флексибилни Преносни Скријат Креативни Цевки

100 MM Пролет Чад Метални Цевки Преносни Пуши Луле Тутун / Пушењето Цевки Флексибилни Преносни Скријат Креативни Цевки

Оценка на клиентот:
DEN 109.92
DEN 66.00 -40 %

Износ
Залиха


120 MM Долго Пролет Пушењето Цевка
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Должина : 120mm
Тежина : 36g
Пакетот Вклучува :
1 X Пролет Пушењето цевка

Карактеристики

Бренд Име:
HORNET
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YD008
Стил:
пролет форма
боја:
Сребро.
Употреба:
пушењето цевка
Големина:
Л. 125mm
Бродови Од:
Кина

Производи во категоријата

1 X VintageTobacco Пушењето Цевка Премиум рачно изработени Црвено Дрво Цевка,Трајни Дрво Пушењето Цевка со Дрвена Цевка Алатки

792.00 -30 % DEN 554.00

Дрво ЦевкаДетали : Aprox 5.5 Инчи Долго Сад ~0.7 инчен дијаметар Издржлив и може да се користи последователно за долго време Одлично се купи за подарок! Не содржи штетни објекти.Функција : Ова е една убава пушењето цевка...

100pcs Мултифункционален Наргиле Вода Цевка од Нерѓосувачки Челик, Тутун за Пушење Accessorie Метални Филтри Пушат Луле Екран Газа 19mm

79.20 -39 % DEN 48.00

СпецификацијаМултифункционален, може да се користи во hookahs, цевки, водовод, итн.Удобен и практичен.ФункцијаБоја : SliverMateriel : ЖелезоДијаметар : 19mm / 0.74"(приближно)Пакетот вклучува100pcs Цевка екрани

1 сет Пушењето Стакло Обновливи цигари Филтер Совети Цигара носителот Mouthtips Стакло Snuff Устата Совети тутун кутија Боја случаен избор

405.60 -20 % DEN 324.00

Стакло Филтер Совет со Метална Кутија со ТутунМатеријал : СтаклоДолжина : 35mmНадворешниот Дијаметар : 8mmТежина : 56g со кутија тежинаМетал Подарок Кутија Големина : 115mm x 85mm x 21mmПакетот Вклучува : 3x Стакло Филтер Совети( боја по случаен избор)1x Метална кутијаAnswer : ___________________________ Note : За стаклен филтер, ве молиме оставете порака за типот кој го сакате, инаку ние ќе испрати случаен вид.

Тутун цевка видови Briar цевки Дрвени Свиткана вид Дрвени тутун цевки Пушењето цевки Цигара Додатоци

DEN 2783.52

Тутун цевка видови Briar цевки Дрвени тутун цевки пуши луле тутун Цигари Додатоци Дрвена цевка пушењето цевки tobacc Материјал : Briar Производ големина : 14.5 cm LИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

1 X Голема Големина ( 110mm*80mm ) Метал Тутун Калај Тутун Кутија Врвот Со Налепници Џеб Големина

220.32 -30 % DEN 154.00

Метал Тутун Калај Со НалепнициГолемина : x 11cm 8см х 2.3 смТежина : 50gМатеријал : МеталПакетот вклучува : 1 x Метал Тутун КалајЗабелешка : ве Молиме оставете порака за да го Изберете Моделот што го сакате, инаку Моделот Ќе биде Случаен.

Пушењето Dogo трговија на Големо со Висок Квалитет Кварц Машки Паѓачкото мени 18mm Заеднички

DEN 1219.20

Пушењето Dogo трговија на Големо со Висок Квалитет Кварц Машки Паѓачкото мени 18mm Заеднички1 Пушењето Dogo поздравува и промет на големо и лични корисници.2...

12pcs Метал Остри Куршум Ракета Snuff Snorter Трагачи Метал Пуши Луле Тутун Цигари Цевка

959.52 -15 % DEN 816.00

Остри Куршум Ракета Snuff SnorterМатеријал : МеталВисина : 53mmДијаметар : 12mm15mmТежина : 17gБоја : црна / Виолетово / сино / зелено / златоПакетот Вклучува : 12 x остри куршум ракета snuff snorterAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да ни остават порака за боја сакате, ние ќе провери дали тоа е во парк, или боја ќе биде предаден, од страна на случајни!

MUXIANG Тутун Цевка Сад Вежба Малку за U-облик 17 mm Дијаметар Пушач Комора на Располагање за Струг и Клупата Вежба jb0017

912.00 -25 % DEN 684.00

MUXIANG ружино дрво & Briar Цевка Вежба Малку за Uоблик 17 mm Дијаметар Пушач Комора на Располагање за Струг и Клупата Вежба jb0017Љубезно ве потсетува : a...

Дрвена цевка 14.5 CM долги, пронаоѓа бутик цевка,Запалки & Пушењето Додатоци, Цевки & Додатоци

DEN 600.00

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата...

свиткана црна билка тутун цевка Гроздобер цигара носителот пушат тенџере филтер Преносни Трајни Класичен Смола Пушењето цевка Со Прстен

1199.04 -10 % DEN 1079.00

здрава и чиста за пушењеимаме многу различни видови на билка мелница,цигари возен машина,пушењето цевки.Стенд полица не се вклучуваат воТоа е добро, за човекот,за твојот татко,дечкоТоа е добра промоција подарокПакет Содржина : 1 x Тутун Цевка, не се вклучуваат други додатоци и да не се вклучуваат стојат во сликаБоја : комбинација од бои, како што се слики ги покажуваат.жал ми е за боја може да не биде избран,ќе испрати микс дизајниЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме !Гаранција & Се Враќа1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.