• Ново
1 Постави макара и надолу макара цинк легура туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак тркала 23mm/25мм HM142

1 Постави макара и надолу макара цинк легура туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак тркала 23mm/25мм HM142

Оценка на клиентот:
DEN 2500.32
DEN 1525.00 -39 %

Износ
Залиха

1 Постави макара и надолу макара цинк легура туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак тркала 23mm/25мм HM142
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.
Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(_) O~
1 Сет : 1 До макарата+1 Надолу макара
Материјал : Цинк легура + Најлон
Дијаметар : 23mm/25мм
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата.
Кога ќе добиете предмети вашиот нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете внимателно,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било peoblems.
Политика На Враќање
Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со вашиот објекти,ќе има 14 дена за да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List". Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.

Карактеристики

боја:
23mm, 25мм
Бренд Име:
OuXinDiLong
Тип:
Туш Куќишта
Внатрешни Пареа:
No
Обликот:
ЛАК
Изглед Стил:
ЛАК
Материјал:
Цинк-Легури
Број На Модел На:
HM142
Рамка Стил:
Со Рамка

Производи во категоријата

Нова Високо Квалитетен Тоалет Месинг Туширање Рачен Туш Главата,

575.52 -10 % DEN 518.00

PECIFICATIONS Материјал : МЕСИНГ Крај : Хром Не на Прилагодувања : Еден Инсталација : Лесна инсталација на Пакетот Вклучува Рака Туш (Црево НЕ е Вклучена) само како слика покаже Купи од Мазна Месинг тело изградба обезбедување на квалитетот и долговечноста Гума млазници C спречи тврда вода и минерали градење, антиlimescale дизајн Универзална туширање компонента со стандардна 1 / 2¡± IPS конектор одговара на повеќето црева за туш

туш вратата ролки тркала тркачи макара ( glss дупка :12mm )

552.00 -10 % DEN 497.00

оваа ролери материјал обично имаат две избор , со екипажот или не со членови на екипажот ( бакар )ние обично испраќање стоки , кој во парк , ние испрати кои, но две материјал fuction е иста ,, се е окПроизведува Wholesell различни видови на туш додаток ( туш ролери ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.