• Ново
Monite Ѕид Туш Поставите Torneira 50218-43A Нов Бренд 8ПРЕДВОДЕНА од Дожд Месинг Главата Тапа Туш Вентил Тело

Monite Ѕид Туш Поставите Torneira 50218-43A Нов Бренд 8ПРЕДВОДЕНА од Дожд Месинг Главата Тапа Туш Вентил Тело

Оценка на клиентот:
DEN 7681.92
DEN 6376.00 -17 %

Износ
Залиха


Ouboni Туш Поставите Torneira LED Светло 12 инчен Туш Главата Бања Врнежи 20214-43 SA Када Хром Потоне Чешми,Миксери & Славини
Функција : Оваа ставка ќе ја промени својата боја со откривање на температурата на водата Сосема нови во кутија подготвени да брод. Издржливи солидна месинг constructon. Полиран Хром финиш. Вртливата топката заеднички прилагоди одговараат на вашите треба Функција : Rasinfall Туш Поставени Чешми Функција : Ѕид Монтирани Стил : Современи Туш Глава : Врнежи Спреј LED Светло Туш главата Материјал : Месинг Рачен Туш : ABS Туш главата Димензија : 8" ( 200mm ) Ѕидот Mouned Туш рака : 15.2" ( 380mm ) Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа. Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај. Заврши со топла и ладна вода црева & стандардни додатоци. Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
Плаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата. Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.
Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail , Објекти превозот обично трае 5-10 дена за испорака. Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со нас, Ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве Молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Карактеристики

боја:
Повеќе
Тип:
Бања & Туш Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Големина:
8 inch
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Функција:
led светло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
50218-43A
Бренд Име:
Torayvino
Функција:
LED Светло Врнежи од дожд Туш Сет
Стил:
Современа
Површина:
Полиран Хром
туш главата:
LED Светло Спреј за Врнежи
Вентил Тип Материјал:
Керамички Вентил
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Инсталација Дупка:
две дупки
Број на Рачки:
Една Рачка
Вода Под Притисок:
0.1-0.7 Mpa
Ладна и Топла Префрлате:
Yes

Производи во категоријата

Dofaso најдобри златен туш тапа бања златен туш поставите Месинг Дожд туш глава 8 инчен Топла и ладна вода миксер славини

DEN 12864.00

Dofaso најдобри златен туш тапа бања златен туш поставите Месинг Дожд туш глава 8 инчен Топла и ладна вода миксер славиниОва е нашата продавница домашна страница : Повратни информации од корисниците : Превозот Политика : 1...

Torayvino Класичен Стил Ѕид Монтирани Туш Тапа Поставите Када Миксер Допрете Chrome 10 Туш Главата Бања Врнежи 50224-43B

6609.12 -18 % DEN 5420.00

Ouboni Туш Поставите Torneira LED Светло 12 инчен Туш Главата Бања Врнежи 2021443 SA Када Хром Потоне Чешми,Миксери & СлавиниФункција : Сосема нови во кутија подготвени да брод...

L15659 - Луксузни Ѕид Монтирани Хром Боја Месинг Допрете Туш

1787.04 -15 % DEN 1519.00

[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Type ] : Туш Тапа[ Употреба ] : Бања[ Вода Притисок ] : 0.05~1.0 Mpa, 12~20 KGS[ Додатоци ] : Месинг Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Злато Боја Месинг & Црно Масло Протри Бронза Бања Дожд Туш Тапа Поставите Када Миксер Допрете + Рака Туш Crs900

9119.52 -30 % DEN 6384.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Нова Луксузна Бања Тапа Хром Полиран Туш Поставите Топли И Ладни Миксери Чешми Ѕид Монтирани Врнежи Од Дожд Туш Чешми

4583.52 -26 % DEN 3392.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш се справи со Еден Ѕид се Монтираат Со околу 150cm рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Бесплатен превозот до 2015 нов производ во ѕид монтирани туш миксер допрете со еден лост бања туш допрете, dona санитарија

2347.20 -36 % DEN 1502.00

Бесплатен превозот до 2015 нов производ во ѕид монтирани туш миксер допрете со еден лост бања туш допрете, dona санитарија Опис на ПроизводотИме На Производ : 13 години Квалитет санитарни миење допрете тушМатеријал : Дувачкиот тело,цинкот се справи со showerfaucetДувачкиот содржина : 5760%Кертриџ : Керамички кертриџ, KCG и Sedal бренд се достапниПовршински третман : Хромпозлатен, други позлата на располагање, вклучувајќи ги четканикел, црвена бронза, антички 5 години Гаранција за Квалитет, итн.Дебелината на хром позлата : Никел : 23um Хром : 0.10.25 umВода Притисок Тестирање : 0.60.8 MPAВоздушниот Притисок Тестирање : 0.60.8 MPAКертриџ Живот време : 500,000 циклусиГаранција За Квалитет : 13 години Гаранција за КвалитетПроток на вода : Бања & туш тапа : 20 L / Min1,прифаќаме Alipay,Запад Унија,T / T, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.2,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3,Ако cann да проверите веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.1, точка ќе биде предаден во рок од 5 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

Бесплатен превозот Европа Стил Двојно се Справува со Бања Миксер Туш Поставите Врнежи Главата Туш Тапа Поставите Црна Боја Бакар Туш GI280

12556.80 -35 % DEN 8162.00

Бесплатен превозот Европа Стил Двојно се Справува со Бања Миксер Туш Поставите Врнежи Главата Туш Тапа Поставите Црна Боја Бакар Туш GI280Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Црна, ПозлатаЛесно да се чистат и инсталиранПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

10 Инчен Квадратен Дожд Водопад Туш Главата Бања Производи Топла И Ладна Дожд Бања Туш Тапа Сет

18336.00 -32 % DEN 12468.00

Опис На ПроизводотХром Полиран Туш Тапа Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтираниМатеријалДувачкиотЗавршиХромВо кутија1 X Месинг Туш Вентил Со Вградени Кутија1 X 10 Инчен месинг хром водопад и дожд туш глава1 X 38 cm Месинг туш рака1 X Месинг handshower, а месинг рака туш носителот,1 X 150cm црево1 X Инсталација НаставаПанел Големина14*19 cmИспорака Тежина6.4 KgПакет Големина50 cm * 38 cm * 16 cmНови Пристигнување : Авто Термостат за Контрола на Врнежи Бања LED Туш Тапа Поставите Ceil Монтирани Две Функции Плискам И Дожд Туш Главата парчеТермостат Бања Туш Тапа Поставите 20 Инчи Две Функции Atomizing И Врнежи ДОВЕДЕ Туш Главата И Масажа Спреј парче50 X36 CM LED Жолта Големите Светилки Туш Глава 4 Инчен Тело Sprayer Авиони Врнежи Бања Туш Тапа Поставите парчеТермостат Бања Туш Тапа Поставите 20 Инчи Две Функции Atomizing И Врнежи од дожд Туш Главата И Месинг Рака Туш парчеДве Рачки Воздух Заштеда на Термостат Врнежи Бања Туш Тапа Поставите 16 Инчен НЛО Ултратенок Врнежи од дожд Туш Главата парчеThermostatic Туш Миксер Вентил 55 X23cm Туш Тапа Главата Хром Водопад И Врнежи Бања Туш Тапа Поставите 00355 X23 D парчеВодопад И Врнежи Бања Тапа Сет Со Бања Термостат Панел Вентил 55 X23 CM Дожд И Водопадот Туш Главата 00755 X23 H парче20 Инчен LED 3 Бои Температура Чувствителни Туш Главата во Собата Сите Метални Thermostatic LED Врнежи Бања Туш Допрете го Постави парчеКликнете На Следниве Производи, Повеќе Изненади :

Бања Двојна Керамика се Справува со Антички Месинг Ѕид Монтирани Круг Туш Главата Дожд & Рака Туш Тапа Миксер Допрете го Постави aan117

9119.52 -33 % DEN 6110.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бања Чешми Месинг Луксузни Хром Сребро Туш Тапа Поставите Керамичка Рачка Рачен Дожд Туш Главата Тапа Миксер Допрете ХС-G022

6336.00 -40 % DEN 3802.00

Бања Чешми Месинг Луксузни Хром Сребро Туш Тапа Поставите Керамичка Рачка Рачен Дожд Туш Главата Тапа Миксер Допрете ХСG022Опис на производот Европа стил и антички стил Целосно месинг изградба Chrome / Сребрена Боја Заврши Инсталација дупка стандард растојание 150mm ,може да се прилагоди од 135mm175mm Со 150cm флексибилни hores. Доаѓа со сите стандардни додатоци и инсталација деловиПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

X8232SS1 - Луксузни Ѕид Монтирани Хром Боја со Висок Квалитет Месинг Плоштад Главата Дожд Туш Сет

9498.72 -20 % DEN 7599.00

[ Точка Бр ] : X8232 SS1[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Type ] : Плоштадот Надземни Постави Туш[ Употреба ] : Бања[ Вода Притисок ] : 0.05~1.0 Mpa, 12~20 KGS[ Додатоци ] : Надземни Туш, Рака Туш, Туш Црево, Туш цевка, Туш заграда, Месинг Diverter, Бања Тапа, Месинг Одредување Делови[ Пакување ] : 1 Set / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

MYNAH Русија бесплатен превозот 2017 Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата во Собата Монтира на Ѕид

3323.52 -49 % DEN 1695.00

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови...

Бања Двојна Керамика се Справува со Антички Месинг Ѕид Монтирани Круг Туш Главата Дожд & Рака Туш Тапа Миксер Допрете го Постави aan519

9119.52 -33 % DEN 6110.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бесплатен превозот до 2015 нов производ во ѕид монтирани бања туш тапа со еден лост бања туш чешми

3110.40 -35 % DEN 2022.00

Бесплатен превозот до 2015 нов производ во ѕид монтирани бања туш тапа со еден лост бања туш чешми Опис на ПроизводотИме На Производ : 13 години Квалитет санитарни миење допрете тушМатеријал : Дувачкиот тело,цинкот се справи со showerfaucetДувачкиот содржина : 5760%Кертриџ : Керамички кертриџ, KCG и Sedal бренд се достапниПовршински третман : Хромпозлатен, други позлата на располагање, вклучувајќи ги четканикел, црвена бронза, антички 5 години Гаранција за Квалитет, итн.Дебелината на хром позлата : Никел : 23um Хром : 0.10.25 umВода Притисок Тестирање : 0.60.8 MPAВоздушниот Притисок Тестирање : 0.60.8 MPAКертриџ Живот време : 500,000 циклусиГаранција За Квалитет : 13 години Гаранција за КвалитетПроток на вода : Бања & туш тапа : 20 L / Min1,прифаќаме Alipay,Запад Унија,T / T, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.2,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3,Ако cann да проверите веднаш по аукција блиску,pls почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.1, точка ќе биде предаден во рок од 5 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

Бања Двојна Керамика се Справува со Антички Месинг Ѕид Монтирани Круг Туш Главата Дожд & Рака Туш Тапа Миксер Допрете го Постави aan520

9119.52 -33 % DEN 6110.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Новиот Дизајн Солидна Месинг Вентил Сокриени Термостат Трим Со Две-Начинот На Контрола На Јачина На Звук За Полнење Алба Мет Црна Thermostatic Дожд Туш

13824.96 -9 % DEN 12581.00

Фабриката за промет на големо со Поддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli Нов Дизајн Солидна Месинг Мат Црна Дожд Туш Главата & S Туш Рака И Туш Главата со Две Функции Вентил Туш за ПолнењеПакет Се Вклучени : 1...

Темна Црна Масло Протри Месинг 8 инчен туш Главата Двојно Керамика се Справува со Ѕид Монтирани Бања Дожд Туш Тапа Поставите ars517

9119.52 -33 % DEN 6110.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бесплатен превозот Евра Дизајн Ретро Ѕид Монтирани Туш Сет Со Цевка Црна Бронза Бања Врнежи од дожд Туш Поставите SanitaryWare GI271

12552.00 -35 % DEN 8159.00

Бесплатен превозот Евра Дизајн Ретро Ѕид Монтирани Туш Сет Со Цевка Црна Бронза Бања Врнежи од дожд Туш Поставите Sanitary Ware GI271Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Црна, ПозлатаЛесно да се чистат и инсталиранПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

ѕидот скриен туш сет со 10in туш црн ѕид туш миксер постави туш тапа бања едноставна када миксер поставите MJS5863

12570.72 -39 % DEN 7668.00

Функција : Туш миксер : сокриени стил со грб кутија која е лесно за поправка ако се исполнат проблемТуш глава : 10inch од не ' рѓосувачки челик 304туш рака : не ' рѓосувачки челик 304туш миксер : со сокриени кутија грб ,подобро за инсталација и замена на додатокот ако треба поправкаДруга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.