• Ново
авто делови нови CT12B турбополнач 4 ТРКАЧ LAND CRUISER 3.0 ТД 17201-67010 17201-67040 17201-67020

авто делови нови CT12B турбополнач 4 ТРКАЧ LAND CRUISER 3.0 ТД 17201-67010 17201-67040 17201-67020

Оценка на клиентот:
DEN 5856.00
DEN 5153.00 -12 %

Износ
Залиха


CT12 B турбо полнач 17201-67010 17201-67040 17201-67020
Детали за производот :
1.Турбо модел : CT12 B
2.ОЕМ : 17201-67010 17201-67040 17201-67020
3.Примена : за тојота 4 ТРКАЧ LAND CRUISER 3.0 ТД CT12 B турбополнач
4.Материјал : К18
5.Минатото голема брзина балансирање тест
6.Со добар квалитет и прифатлива цена
7.Обично имаат на залиха, испорака брзо
Детален опис
Слики :
Пакет :
Превозот Методи :
Ако имаме акции, ние ќе испорака тоа по добивањето на плаќање;
Од DHL,Fed Ex,EMS и др.
Зошто да изберат нас?
Нашата услуга :
1. Ќе одговори во рок од 24 работни часа afte примање на вашето барање!
2. По добивањето на делови, ве молиме да го пробате, ако било повратни информации ве молиме не двоумете се да ми каже
3. Ако било какви проблеми се случи, ние ќе техничар нека провери колку да се случи, тогаш дај у поддршка.
Обидете се на нашиот најдобар!
Предности : 1. Висок Квалитет И Фабрика Цена
2. Безбедно пакување и брза испорака
3. Напредни тестирање на капацитети
4. Совршен по продажба на Услуги
5. Мал за да може да биде прифатен
Нашите повратни информации :
Лице За Контакт
Контакт со нас за повеќе информации! Мис Дорис Henan Кактус Увоз & Извоз Trading Co., Ltd. Тел : 0086 371 86610699 Skype : hncactus QQ : 1930750002

Карактеристики

Материјал:
Железо и челик
Бренд Име:
HNCACTUS
Број На Модел На:
CT12B

Производи во категоријата

TD05H-14G supercharger 49178-03123 28230-45100 49178-03122 турбо турбина За Силен Камион II D4DB D4DA За Мицубиши 4D34TDI

8390.40 -12 % DEN 7383.00

TD05 H14 G supercharger 4917803123 2823045100 4917803122 турбо турбина За Силен Камион II D4 DB D4 DA За Мицубиши 4 D34 TDIОпис на производот број на Модел наTD05TD05 H14 GTD05 H14 G10 ОЕМ БР.4917803123491780312228230451002823045100 Апликација За Мицубиши 4 D34 TDI моторот;За Hyundai Силен Камион II 3.5 тон 4 D34D4 DB Enigne код Hyundai 4 D34D4 DB D4 DA,За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDI 125 KWМоќност : 125 KWПакување за турбополначТурбополнач внатрешната структураПовратните информацииЗа Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Новите Турбо TA3123 Турбополнач 466674-5007S за Моторот 1004.2 Т

DEN 6192.00

Новите Турбо TA3123 Турбополнач 4666745007 S за Моторот 1004.2 ТОпис : Дел број : 4666740007 2674 A147 4666745007 SТурбо модел : TA3123Апликација(само за референца) : за Моторот 1004.2 ТПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

GT1749S 732340-5001S/732340-0001/28200-4A350/282004A361/282004A350 ТУРБО ЗА Hyundai Портер 1 тон Камион СО D4BC/A-мотор 2.5 L

DEN 9552.00

Опис На ПроизводотGT1749 S 7323405001 S / 7323400001 / 282004 A350 / 282004 A361 / 282004 A350 ТУРБО ЗА Hyundai Портер 1 тон Камион СО D4 BC / Aмотор 2.5 L ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДА HY UNDAI Камион, Портер 1 2.5 L, 2003Слични Производи Се ПрепорачуваТУРБО МОДЕЛ ДЕЛ БРОЈ OE БР...

VA420058/VD420058/14411VK500/14411-VK500/14411-VK50B RHF4H-VN3 ТУРБО ЗА X-Trail,Навара 2.5 Т YD25DDTi/YD25DDTI/YD22ETI МОТОР

DEN 9360.00

Опис На ПроизводотVA420058 / VD420058 / 14411 VK500 / 14411VK500 / 14411VK50 B RHF4 HVN3 ТУРБО ЗА XTrail,Навара 2.5 Т YD25 DDTi / YD25 DDTI / YD22 ETI МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД N ISSAN НАВАРА 2.5 L 2002 N ISSAN XTRAIL2.5 L 2002 N ISSAN Граница 2.5 L 2002 N ISSAN ГИ СОБЕРЕШ 2.5 L 2002 Слични Производи се Препорачува ТУРБО МОДЕЛ Дел Број OE БРОЈ на МОТОР МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА TA4507 4663140004 1420196563 PE6 T КАМИОН TA5103 4662420016 1420196607 PF6 UD КАМИОН TO4 E Т3 / Т4 HT18 1441162 T001 1441162 T00 047090 TD42 T Патрола Safari Цивилни автобус Y61 Y60 4.2 L TB2505 4710247Б 1441124 D00 FD46 КАМИОН TD04 L 4937702600 144117 T600 QD32 Навара Пикап TD27 TD04 L 4937702605 144117 T605 QD32 TI Навара Пикап TD27 HT1219 B / D 144119 S000 ZD30 ETI Навара Камион GT2052 V 7264420001 144112 W204 ZD30 ETI GT2052 V 7059540015 144112 W203 ZD30 ETI МИСТРАЛ КАМИОН 3.0 L TE0644 4061300008 1420196003 KLD85 Z КАМИОНРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cum минути / Komu / Мачка / Hitachi / Б enz / V olvo / като / M itsubishi / H yundai / Iveco / Јп rkins / T oyota / Човек / Isuzu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / A udi / Liebherr / Ниш сан / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...

TD05H-14G TD05H-14G-10 49178-03123 28230-45100 Турбополнач За Hyundai Силен Камион 2 D4DB D4DA За Мицубиши 4D34 4D34TDI

8390.40 -12 % DEN 7383.00

TD05 H14 G TD05 H14 G10 4917803123 2823045100 Турбополнач За Hyundai Силен Камион 2 D4 DB D4 DA За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDIОпис на производот број на Модел наTD05TD05 H14 GTD05 H14 G10 ОЕМ БР.4917803123491780312228230451002823045100 Апликација За Мицубиши 4 D34 TDI моторот;За Hyundai Силен Камион II 3.5 тон 4 D34D4 DB Enigne код Hyundai 4 D34D4 DB D4 DA,За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDI 125 KWМоќност : 125 KWПакување за турбополначТурбополнач внатрешната структураПовратните информацииЗа Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Електрични TF035 Турбо Полнач Делови MD202579 MD202578 49135-03310 49135-03130 за МИЦУБИШИ Pajero 4M40 моторот 2.8 L

9120.00 -12 % DEN 8026.00

СпецификацииМодел : TF035P / N : 4913503310 4913503130 49135 03310 49135 03130ОЕМ Бр : MD202579 MD202578Примена : МИЦУБИШИ 4 M40 мотор / Мицубиши Pajero, FUSO CanterГориво : ДизелЛадење тип : масло за ладењеТежина : 5.5 килограмиМатеријал : К18Висок Квалитет и конкурентна ценаЗошто да Изберат Нас?1.Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач2.Висок квалитет и конкурентна цена4.За време на испорака5.Задоволување на попродажбата на услугата обезбедени од страна на стручен кадар цело време6.Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш,да се подобри ефикасноста7.ОЕМ и ODM е прифатена(Зависи од клиентите цел количество)8.Пакување метод : картонска кутија за пакување, неутрален пакување,дрвени пакување или како клиенти бараат9.Водечките време : 710 работни дена по приемот на уплатата10.Начин на плаќање : T / T,Western Union,Paypal11.Гаранција : 12 Месеци12.Примерок Цел е прифатенаСлики за покажи : Пакување Слики : Превозот Начини : 1)Примерок или мали нарачка од express,како што курирската служба dhl,fedex,upsот, итн2)Рефус цел од страна на воздух или море.Ние, исто така имаат следните ставки за вашиот референца : Модел Бр...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.