• Ново
Новите Турбо за BOBCAT 873 BF4M1011F Турбополнач со Заптивка

Новите Турбо за BOBCAT 873 BF4M1011F Турбополнач со Заптивка

Оценка на клиентот:
DEN 13200.00

Износ
Залиха


Новите Турбо за 873 BF4 M1011 F Турбополнач со Заптивка
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Опис :
Тип : Турбо Полнач
Бренд : Unbranded
Примена :
за BF4 M1011 F Турбополнач со Заптивка 873
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Карактеристики

Материјал:
BF4M1011F
Број На Модел На:
BF4M1011F
Бренд Име:
Holdwell
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Turbo
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
BF4M1011F
Производителот Дел Број:
BF4M1011F

Производи во категоријата

TD05H-14G supercharger 49178-03123 28230-45100 49178-03122 турбо турбина За Силен Камион II D4DB D4DA За Мицубиши 4D34TDI

8390.40 -12 % DEN 7383.00

TD05 H14 G supercharger 4917803123 2823045100 4917803122 турбо турбина За Силен Камион II D4 DB D4 DA За Мицубиши 4 D34 TDIОпис на производот број на Модел наTD05TD05 H14 GTD05 H14 G10 ОЕМ БР.4917803123491780312228230451002823045100 Апликација За Мицубиши 4 D34 TDI моторот;За Hyundai Силен Камион II 3.5 тон 4 D34D4 DB Enigne код Hyundai 4 D34D4 DB D4 DA,За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDI 125 KWМоќност : 125 KWПакување за турбополначТурбополнач внатрешната структураПовратните информацииЗа Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

TD05H-14G TD05H-14G-10 49178-03123 28230-45100 Турбополнач За Hyundai Силен Камион 2 D4DB D4DA За Мицубиши 4D34 4D34TDI

8390.40 -12 % DEN 7383.00

TD05 H14 G TD05 H14 G10 4917803123 2823045100 Турбополнач За Hyundai Силен Камион 2 D4 DB D4 DA За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDIОпис на производот број на Модел наTD05TD05 H14 GTD05 H14 G10 ОЕМ БР.4917803123491780312228230451002823045100 Апликација За Мицубиши 4 D34 TDI моторот;За Hyundai Силен Камион II 3.5 тон 4 D34D4 DB Enigne код Hyundai 4 D34D4 DB D4 DA,За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDI 125 KWМоќност : 125 KWПакување за турбополначТурбополнач внатрешната структураПовратните информацииЗа Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Електрични TF035 Турбо Полнач Делови MD202579 MD202578 49135-03310 49135-03130 за МИЦУБИШИ Pajero 4M40 моторот 2.8 L

9120.00 -12 % DEN 8026.00

СпецификацииМодел : TF035P / N : 4913503310 4913503130 49135 03310 49135 03130ОЕМ Бр : MD202579 MD202578Примена : МИЦУБИШИ 4 M40 мотор / Мицубиши Pajero, FUSO CanterГориво : ДизелЛадење тип : масло за ладењеТежина : 5.5 килограмиМатеријал : К18Висок Квалитет и конкурентна ценаЗошто да Изберат Нас?1.Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач2.Висок квалитет и конкурентна цена4.За време на испорака5.Задоволување на попродажбата на услугата обезбедени од страна на стручен кадар цело време6.Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш,да се подобри ефикасноста7.ОЕМ и ODM е прифатена(Зависи од клиентите цел количество)8.Пакување метод : картонска кутија за пакување, неутрален пакување,дрвени пакување или како клиенти бараат9.Водечките време : 710 работни дена по приемот на уплатата10.Начин на плаќање : T / T,Western Union,Paypal11.Гаранција : 12 Месеци12.Примерок Цел е прифатенаСлики за покажи : Пакување Слики : Превозот Начини : 1)Примерок или мали нарачка од express,како што курирската служба dhl,fedex,upsот, итн2)Рефус цел од страна на воздух или море.Ние, исто така имаат следните ставки за вашиот референца : Модел Бр...

Новите Турбо TA3123 Турбополнач 466674-5007S за Моторот 1004.2 Т

DEN 6192.00

Новите Турбо TA3123 Турбополнач 4666745007 S за Моторот 1004.2 ТОпис : Дел број : 4666740007 2674 A147 4666745007 SТурбо модел : TA3123Апликација(само за референца) : за Моторот 1004.2 ТПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

GT1749S 732340-5001S/732340-0001/28200-4A350/282004A361/282004A350 ТУРБО ЗА Hyundai Портер 1 тон Камион СО D4BC/A-мотор 2.5 L

DEN 9552.00

Опис На ПроизводотGT1749 S 7323405001 S / 7323400001 / 282004 A350 / 282004 A361 / 282004 A350 ТУРБО ЗА Hyundai Портер 1 тон Камион СО D4 BC / Aмотор 2.5 L ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДА HY UNDAI Камион, Портер 1 2.5 L, 2003Слични Производи Се ПрепорачуваТУРБО МОДЕЛ ДЕЛ БРОЈ OE БР...

авто делови нови CT12B турбополнач 4 ТРКАЧ LAND CRUISER 3.0 ТД 17201-67010 17201-67040 17201-67020

5856.00 -12 % DEN 5153.00

CT12 B турбо полнач 1720167010 1720167040 1720167020Детали за производот : 1.Турбо модел : CT12 B2.ОЕМ : 1720167010 1720167040 17201670203.Примена : за тојота 4 ТРКАЧ LAND CRUISER 3.0 ТД CT12 B турбополнач4.Материјал : К185.Минатото голема брзина балансирање тест6.Со добар квалитет и прифатлива цена7.Обично имаат на залиха, испорака брзоДетален описСлики : Пакет : Превозот Методи : Ако имаме акции, ние ќе испорака тоа по добивањето на плаќање;Од DHL,Fed Ex,EMS и др.Зошто да изберат нас?Нашата услуга : 1...

VA420058/VD420058/14411VK500/14411-VK500/14411-VK50B RHF4H-VN3 ТУРБО ЗА X-Trail,Навара 2.5 Т YD25DDTi/YD25DDTI/YD22ETI МОТОР

DEN 9360.00

Опис На ПроизводотVA420058 / VD420058 / 14411 VK500 / 14411VK500 / 14411VK50 B RHF4 HVN3 ТУРБО ЗА XTrail,Навара 2.5 Т YD25 DDTi / YD25 DDTI / YD22 ETI МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД N ISSAN НАВАРА 2.5 L 2002 N ISSAN XTRAIL2.5 L 2002 N ISSAN Граница 2.5 L 2002 N ISSAN ГИ СОБЕРЕШ 2.5 L 2002 Слични Производи се Препорачува ТУРБО МОДЕЛ Дел Број OE БРОЈ на МОТОР МОДЕЛ АПЛИКАЦИЈА TA4507 4663140004 1420196563 PE6 T КАМИОН TA5103 4662420016 1420196607 PF6 UD КАМИОН TO4 E Т3 / Т4 HT18 1441162 T001 1441162 T00 047090 TD42 T Патрола Safari Цивилни автобус Y61 Y60 4.2 L TB2505 4710247Б 1441124 D00 FD46 КАМИОН TD04 L 4937702600 144117 T600 QD32 Навара Пикап TD27 TD04 L 4937702605 144117 T605 QD32 TI Навара Пикап TD27 HT1219 B / D 144119 S000 ZD30 ETI Навара Камион GT2052 V 7264420001 144112 W204 ZD30 ETI GT2052 V 7059540015 144112 W203 ZD30 ETI МИСТРАЛ КАМИОН 3.0 L TE0644 4061300008 1420196003 KLD85 Z КАМИОНРастенијата Профил1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cum минути / Komu / Мачка / Hitachi / Б enz / V olvo / като / M itsubishi / H yundai / Iveco / Јп rkins / T oyota / Човек / Isuzu / Hino / Daewoo / Scania / Sumitomo / A udi / Liebherr / Ниш сан / Tarta,итн.4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува : Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,Весник лого,Удар јака,Oring печатот,Итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.