• Ново
Мотоцикл Волан Лежишта За KAWASAKI NINJA 650R VN1700 Z1000 ZG1400A ZR750K ZX1000 ZX 10R 12R 14R 6R ZX6RR ZZR1200 ER650C

Мотоцикл Волан Лежишта За KAWASAKI NINJA 650R VN1700 Z1000 ZG1400A ZR750K ZX1000 ZX 10R 12R 14R 6R ZX6RR ZZR1200 ER650C

Оценка на клиентот:
DEN 816.00
DEN 702.00 -14 %

Износ
Залиха

100% Сосема Нова Боја : Како Слики со Висок перформанс и врвен квалитет,ОЕМ квалитет. Лесно Да Се Инсталира
Погодни За :
2006-2015 KAWASAKI 650 R Нинџа
2009-2010 KAWASAKI ER650 C (ER-6n)
2008-2015 KAWASAKI KLE650 A VERSYS
2009-2013 KAWASAKI VN1700 Вулкан Класичен
2009-2010 KAWASAKI VN1700 Вулкан Класичен LT
2009-2013 KAWASAKI VN1700 Вулкан Номад
2014 KAWASAKI VN1700 Вулкан Номад, ABS
2011-2013 KAWASAKI VN1700 Вулкан Vaquero
2014-2015 KAWASAKI VN1700 Вулкан Vaquero ABS
2009-2013 KAWASAKI VN1700 Вулкан Voyager
2014-2015 KAWASAKI VN1700 Вулкан Војаџер ABS
2003-2015 KAWASAKI Z1000
2008-2015 KAWASAKI ZG1400 A Concours (ABS)
2008-2011 KAWASAKI ZG1400 B Concours
2006 KAWASAKI ZR750 K (Z750 S)
План за 2011-2015 KAWASAKI ZX1000 Нинџа
2004-2015 KAWASAKI ZX10 R
2002-2005 KAWASAKI ZX12 R
2006-2015 KAWASAKI ZX14 R
2003-2015 KAWASAKI ZX6 R
2003-2006 KAWASAKI ZX6 RR
2002-2005 KAWASAKI ZZR1200
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
тркала
Име На Модел:
429-20-2
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.19kg

Производи во категоријата

Jinke 4pcs 1 Тркало Изолација Адаптери 5 Повлечи 5x4.4/5x112-14x1.5 Studs За Benz C Class 2008+/E Класа 2003+ /S Класа 1999+

8159.52 -5 % DEN 7752.00

Сосема Нов Висок Квалитет 4pcs 1" T6 Алуминиумски Тркала Изолација Адаптери 5 Повлечи 5x4.4" / 5x11214x1.5 Studs За Benz C Class 2008+ / E Класа 2003+ / S Класа 1999+1,Фалсификувани Алуминиум : направен од Aerospace Одделение 6061T6 Алуминиум, да се обезбеди највисоко ниво на перформанси и издржливост за вашиот автомобил, T6 термички третман во голема мера може да го подобри ригидност.2,Токму Машински : ЦПУ машински со 60 степен коси да прецизни спецификации, топлина третираат и најтврдокорните тешки изолација и studs за безбедност.3,Оценка 10.9 Завртки : Направен од Премиум материјали, обезбедување извонредни перформанси.4,да се Зголеми Стабилноста и Ракување : прошируваат вашето возило е тркало основа, зголемување на целокупната стабилност и обезбедување на вас со подобро ракување.5,Дополнителни Царинење : зголемување на гуми царинење, дозволувајќи им на инсталација за лифт / намалување на колекции и широк / поголеми, висока влечење гуми.Спецификации : 1,Дебелина : 1 инчи / 25мм (Друг дебелина барање?Ве молиме слободно да ни остави порака на прво место!)2,Количина : 4 Парчиња3,Возило Топ Модел : 5 x 4.4 инчи / 5 x 112 mm4,Воланот Топ Модел : 5 x 4.4 инчи / 5 x 112mm4,Центар Понесе : 2.62 инчи / 66.6 mm5,Нишка на Теренот : 14 X1.5Карактеристики : * Состојба : 100% Сосема нов* Пред да инсталирате тркала spacer адаптери, ве молиме бидете сигурни дека сте го купиле компатибилен тркала spacer адаптери за вашето возило* Можете лесно може да се провери со ставање на едно тркало spacer адаптер на rim, завртка во ореви рачно, ако можете да го направите тоа без чувство на какво било ограничување, тогаш ќе имаме соодветни тркала spacer адаптер за вашето возило* Ако вашиот ОЕМ Studs се подолги од spacer е дебела : а...

Jinke 4pcs 1 Тркало Изолација Адаптери 5 Повлечи 5x4.5/5x114.3-12x1.5 Studs За Lexus RX

8159.52 -5 % DEN 7752.00

Сосема Нов Висок Квалитет 4pcs 1" T6 Алуминиумски Тркала Изолација Адаптери 5 Повлечи 5x4.5" / 5x114.312x1.5 Studs За LexRX1,Фалсификувани Алуминиум : направен од Aerospace Одделение 6061T6 Алуминиум, да се обезбеди највисоко ниво на перформанси и издржливост за вашиот автомобил, T6 термички третман во голема мера може да го подобри ригидност.2,Токму Машински : ЦПУ машински со 60 степен коси да прецизни спецификации, топлина третираат и најтврдокорните тешки изолација и studs за безбедност.3,Оценка 10.9 Завртки : Направен од Премиум материјали, обезбедување извонредни перформанси.4,да се Зголеми Стабилноста и Ракување : прошируваат вашето возило е тркало основа, зголемување на целокупната стабилност и обезбедување на вас со подобро ракување.5,Дополнителни Царинење : зголемување на гуми царинење, дозволувајќи им на инсталација за лифт / намалување на колекции и широк / поголеми, висока влечење гуми.Спецификации : 1,Дебелина : 1 инчи / 25мм (Друг дебелина барање?Ве молиме слободно да ни остави порака на прво место!)2,Количина : 4 Парчиња3,Возило Топ Модел : 5 x 4.5 инчи / 5 x 114.3 mm4,Воланот Топ Модел : 5 x 4.5 инчи / 5 x 114.3 mm4,Центар Понесе : 2.37 инчи / 60.1 mm5,Нишка на Теренот : 12 X1.5Карактеристики : * Состојба : 100% Сосема нов* Пред да инсталирате тркала spacer адаптери, ве молиме бидете сигурни дека сте го купиле компатибилен тркала spacer адаптери за вашето возило* Можете лесно може да се провери со ставање на едно тркало spacer адаптер на rim, завртка во ореви рачно, ако можете да го направите тоа без чувство на какво било ограничување, тогаш ќе имаме соодветни тркала spacer адаптер за вашето возило* Ако вашиот ОЕМ Studs се подолги од spacer е дебела : а...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.