• Ново
2 парчиња Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Стојат Планината Носителот Tripod За Камерата за видео камера Топла Пребарување

2 парчиња Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Стојат Планината Носителот Tripod За Камерата за видео камера Топла Пребарување

Оценка на клиентот:
DEN 9120.00
DEN 8390.00 -8 %

Износ
Залиха


Ова е Велосипед Handlebar видео камера, може да безбедно се придава на вашата Видео видео камера за да Велосипед handlebars и други отворено опрема ,така можете да снимате сите акција, додека одржување на рацете да ви бидат слободни. добар помошник за bicyclist.
Карактеристики На Производот :
Сосема нов и висок квалитет.
Добар помошник за велосипедисти, велосипедистите да снимате on-the-go акција.
Тоа е исто така добра алатка за поставување на посебни снимки, внатре или надвор.
Може безбедно придава вашиот Видео видео камера за да Велосипед handlebars и други отворено опрема, така можете да снимате сите акција, додека одржување на рацете да ви бидат слободни.
Со универзална 1/4 инчи завртка, компатибилен wiht повеќето дигитални камери и camcorders.
180 вртливата главата, па можете да ја прилагодите видео камера во било ангели.
Тоа е исто така добра алатка за поставување на посебни снимки, внатре или надвор.
Работи со други светлина-тежина tripod-врз основа на апарати и уреди.
Компатибилен со многу camara и Camcorders, како Канон, Nikon, Sony, Кодак и така натаму .
Се вклопува handlebar со околу 20-30 мм дијаметар (прилагодливи).
Едноставен за инсталација и отстранување .
Спецификација
Тип на производ : Велосипед Мотор Handlebar Планината Држачот За Камерата за видео камера.
Материјал : Пластика
Тежина : 4.17 оз (107 g).
Пакет Се Вклучени
100 x Велосипед Мотор Handlebar Планината Држачот За Камерата за видео камера .
Answer : ___________________________ Note : Само за дигитални акција планината, велосипед и камера во слики не се вклучени.

Карактеристики

Тип:
флексибилни tripod
Материјал:
Карбонски Влакна
Употреба:
Видео Камерата
Број На Модел На:
Видео Камера Топла Пребарување

Производи во категоријата

Мини Tripod Дигитална Камера Мобилен Телефон Стојат Флексибилна Контрола Октопод Monopod Флексибилни за Gopro Херој за Дигитални Со Леќа комплет

56.64 -56 % DEN 25.00

Бесплатен превозот + следење на број Топла Продажба Мини Tripod Стојат Држач за Мобилен Мобилен Телефон Камера i Phone 4 4g 5 5 G Samsung галакси S2 S4 i9200 I9500 Опис на ПроизводотЗемете најдобро продаваните џеб tripod и додадете универзален телефон планината...

Moveski Q968c карбонски влакна дигитална камера tripod & monopod со панорамски топката главата & торбичката 63 фотографски стојат

10223.04 -19 % DEN 8280.00

Опис На ПроизводотМодел Број : МКQ968 CМатеријал : Јаглероден FirgerТежина : 1.6 kgВчитај : 10 Kg(Max 15 Kg)Висина : 6001600mmДел : 1928mmГлава tpye : Panromatic течност амортизацијата топката главатаFuction : Monopod ,asix inverited Panroma и низок агол на снимањеПакет : Tripod торба, шефproctet торба, warist торба, прирачник картичка врвка за околу рака, клуч ознака, окови

про Q999 SLR камера tripod фотографија пакет п-999 турнеја преносни дигитални tripod +Топката Главата промет на Големо со бесплатен превозот

6402.24 -39 % DEN 3905.00

Ако изберете тој бесплатен превозот ,ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија ,Ние не гарантираат испорача време на сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати...

Супер се Стега + 11 Магија Рака Articule Дополнителни Алуминиум 11-инчен магија рака ги артикулира за монтажа HDMI Следи LED Светло L

DEN 991.68

Идеален да се качи на вашиот LCD екранот на камерата, води светло на камера или на вашата опремаТрајни изградба со заклучување контрола knob за да се ослободат или да се вклучат тензија, артикулирани рака поедноставува монтажа, сместување и прилагодување сите светла на камерата и камера додатоциНа ергономски дизајн, на едно копче заклучи на сите позицииЈа подобрува канџите на високи перформанси алуминиумСо 1 / 4 "и 3 / 8" адаптер, тоа може да биде поставена насекадеПроизводот описиТоа е една рака артикулирани 11" професионални совршен за LED светлоСупер Менгеме е многу разноврсна и особено корисни за одржување на LCD областа следи и dslr фото камера.Вие исто така може да се одржи камери, светла, чадори, куки, полиците, стаклените плочи, крстот барови, дури и на други врвен стеги.11 " рака артикулирани магија : Оваа рака е магија со прецизниот дизајн им овозможува на универзална монтажа опции.1 / 4 " завртки на адаптери за да одговара на камерата заградата светилка и други додатоци.Дизајн артикулирани, со едно копче заклучи на сите позицииВисок квалитет, прецизни и дизајнот е одржливДолжина (макс) : околу 285 mm / 11 "Висина : околу 60 mm / 2.4 "Макс оптоварување : до 2kgНето тежина : околу 240g / 0.5 бСупер Менгеме : Може да се користи со поддршка на backhoeИнсталирајте светилка видео, го следи и други додатоциМинимална отвор со дијаметар : 0...

Фотографија ПВЦ Позадина Позадина Поддршка Стојат Позадина Систем Метал 200 X 70cm

DEN 1775.04

Фотографија ПВЦ Позадина Позадина Поддршка Стојат Позадина Систем Метал 200 X 70cmОва е Meking позадина за поддршка на системот со crossbar дека телескопи од 77cm да 200cm...

За Go Pro Додатоци Прилагодливи врвка за околу Рака Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ 3 2 1 SJCAM SJ4000 SJ7000 XiaoYI

148.32 -49 % DEN 76.00

Карактеристики1 100% сосема нов и висок квалитет2 Ова е зглоб бенд за задржи вашата камера со вашиот зглоб постојано3...

XILETU XS-20 Мини Десктоп Компактен Tripod Tabletop Tripod со Монтажни Топката главата за Камерата Mirrorless Камера Паметен телефон

1872.00 -48 % DEN 973.00

XS20 Мини Десктоп Tripod Функција : XS20 главен материјал е со висок квалитет ABS и алуминиумски легури,Повеќе преносни и стабилна.Се применуваат за Дигитална камера,Mirrorless камера,Паметен телефон...

65-инчен Професионални SLR Камера Карбонски влакна Патување Tripod Z818C Патување Monopod&Топката Главата за Canon Nikon, Sony

13815.36 -15 % DEN 11743.00

65инчен Професионални SLR Камера Карбонски влакна Патување Tripod Z818 C Патување Monopod&Топката Главата за Canon Nikon, Sony Патување tripod наменета за компактен уште или дигитални камери и camcordersУниверзална топката главата се справи со обезбедени клип, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалувањетоНа ballhead е поголем од нормално еден,дебелината на ballhead ѕидот е околу 5mm, повеќе стабилен и поддржува до 15kgОваа tripod нозе може да се прилагоди на 3 агол позиција : 23°, 68° и 88°, тоа може да одговара на вашите потреби на различна висинаДополнителни краток центар колумна, направи max...

2017 Нови Zomei Q111 Професионални Tripod Преносни Про Алуминиум Tripod Камера Стои со 3-начин Пан Главата за Дигитални dslr фото

DEN 2879.52

Направен од висок квалитет на алуминиум Max дијаметар е за 25mm многу стабилен.3Начин Вртливата Течност Главата со Arca Швајцарската компатибилен менгеме лесно да се стави на и исклучување...

Бесплатни DHL Zomei Z888 Патување Алуминиум Tripod Monopod + Топката Главата 5 Изборен Бои за £ 20 DV dslr фото Камера на Canon Nikon, Sony

8928.00 -48 % DEN 4643.00

5 Zomei Z888 Доживотна Гаранција Компактен Патување Професионални Алуминиум Tripod Monopod со Топката Главата за Сите Канон Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji, Камери и Видео КамераКарактеристики : Zomei 66.3 инчен Флексибилни Лесни Преносни Tripod се Залагаме за Canon / Sony / Nikon / Samsung / Panasonic / Олимп / Кодак / Fuji,Камери и Camcorders со ТорбаZomei Z888 преносни Патување Tripod Колекции обезбедуваат исклучителна комбинација на материјали, изградба и карактеристики плус прскање на боја! Одлично за точка и пука, mirrorless, микро 4 / 3 и dslr фото апарати, плус претвора до monopod во секунди...

F08187 Алуминиум Рамен Дното Адаптер за Монтирање за Gopro Додатоци HD Херој 2 3 3+ Сина Боја +

DEN 120.96

Празник Известување : Среќна Нова Година на сите.Од 1 Јануари до 3то Јан дека сите од нас се надвор од работа за Нова Година празник.Ако нарачате производ во мојата продавница во рамките на овие 3 дена, ние ќе брод парцела, на 4 Јануари,ве молиме љубезно, истакна со многу благодарност.На поштата, исто така, се на одмор, Па испорака на пратката ќе биде одложен за одмор.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или да направи спорот за било какви проблеми, ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се потрудиме да ви ја задоволствоСтендБај.Aliexpress Approved ShipmentКина Пост Обичен Мал Пакет Плус(Овој метод не може да се следи на странски информации,Но Proviced информациите на "Парцели Собрани + Извезуваат Испорачување + Домашна Испорака ")1,Ова пратката во многу многу ниска цена !2,Aliexpress одобрени и гаранција.2,Ние гарантираме за 35 дена за испорака на главната земји ; 60 дена за испорака на далечинскиот управувач област.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го изберат овој метод!Ве молиме без негативни повратни информации и спорот без контакт.Ако не можете да ја прими пратката на време,ве молиме порака со нас однапред,ние ќе рефундирање на или препратете и БЕЗ губење на клиентот.Обичај задоволство е наш врвен приоритет.Алуминиум Рамен Дното Адаптер за Монтирање за Gopro Додатоци HD Херој 2 3 3+ Сина БојаБоја : Сина ако ви треба други бои , pls ни остави порака , ако не , ние ќе ви испратиме Сина еден Опис : ЦПУ Машински 6061 T6 Алуминиум Тежина 11 грама, супер светло, супер силен Низок профил дизајн минимизира камерата се тресат и месеци на ниска и стабилна за најдобри спортски перформанси Компатибилност дупка проред 1", countersunk за M4 рамна глава штекер завртка, М5 болт за камерата прилог вклучениПревоз време референца : 1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(во Продажба на Шпицот на Сезоната,Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;50 дена да Русија; 80 дена да Бразил!)2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail60 Days да Бразил;45 Days на Светот3...

Жолта Вода Лебди Рака Зафат Се Справи Со Планината Плови Додаток За Gopro Херој 4/3+/3/2/1 За Gopro Sj4000 Sj5000 Sj6000 Sj7000 Нови

74.40 -5 % DEN 71.00

Жолта Вода Лебди Рака Зафат Се Справи Со Планината Плови Додаток За Gopro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1 За Gopro Sj4000 Sj5000 Sj6000 Sj7000 Нови100% сосема нов и висок квалитетПрофесионален custom род пловни рачни стап, тој е дизајниран за Gopro Херој и да се користи во спортови на вода тајмер (на пример : сурфање, нуркање, итн.).Светла жолта боја за лесно забележан во вода.Плови дизајниран да се задржи вашата камера со водоотпорен школкаЛесно да се плови на вода.Прилагодливи врвка за околу рака дизајн ви обезбеди дополнителна заштита.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЖолтаГолемина : 15cm x 3.8 cm x 3.8 cm.Нето Тежина : 50gПакетот вклучува : 1x жолта Справи со Планината1x врвка за околу рака1x завртка

3/8 завртка Tripods Monopod Поддршка Стојат Универзална Стои на Три Нозе 3 Нозе Monopod Поддршка Стојат База За Manfrotto Gitzo Benro

855.84 -15 % DEN 728.00

бесплатен превозот нова Универзална 3 Нозе Monopod База Стојат Unipod Носителот Поддршка За dslr фото Камера selfie tripodХидраулични Универзална Три нозе Поддршка Стојат за 3 / 8 MonopodЕден универзален дизајн мини tripod нозе кои го поддржуваат било monopod со 3 / 8" unc завршетоци со завртка.Сега Benro прашање нови monopod со течност главата комбо...

Fotopal Nanguang NG-L280 cm Долги Фотографија Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Континуирана За Видео Студио Светлина SoftBox

DEN 2879.52

Fotopal Nanguang NGL280 cm Долги Фотографија Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Континуирана За Видео Студио Светлина Soft BoxСилна лесни стојат идеален за сите Nanguang рефлектори 3 секции Пролет cushioned risers 265cm – Максимум работна висина 120cm – Минимален работен висина 15kg – Максимално оптоварување 35mm – Максимална нога цевка со дијаметар од 100cm – Стапало со дијаметар од Челик и алуминиум изградбаПакетот Вклучува : 1 x Nanguang NGL280

JIEYANG JY0506BT Професионални Multitube Tripod За Панорамски Снимање Видео Филм dslr фото Камера JY0506 Надгради висина 1750mm

6974.40 -39 % DEN 4254.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Тежина (g) : 2160 Extened Должина (mm) : 1880 Тип : Професионални Monopod Бренд Име : Jie Yang Укината Должина (mm) : 630Раководител : НЕ се Материјал : алуминиум Пакет : Да го Користите : Видео / Камера Број на Модел : JY0506 B Одговара За : Видео & Камера Товарот : 5 Kg Делови : 5 Навалите Агол Опсег : +60° за да 90°

QZSD Q888C Лесни Tripod За Дигитални Видео dslr фото Камера Стојат Monopod Со Брзо Ослободување Tripode Акција Камера Додатоци

13582.08 -48 % DEN 7063.00

5 Функции : Направен од карбонски влакна, повеќе лесни Dual дух ниво, три прилагодување копчиња дизајн амортизацијата ефект топката главата, реализација на секој агол, снимање, прецизни и ефикасни...

TOFOCO Велосипед Завртка Планината Носителот Handlebar Клип Планината Велосипед Клип Заградата За Gopro херој 3/херој 2/HD херој Камера со Висок Квалитет

100.32 -9 % DEN 91.00

TOFOCO Велосипед Завртка Планината Носителот Handlebar Клип Планината Велосипед Клип Заградата За Gopro херој 3 / херој 2 / HD херој Камера со Висок КвалитетКарактеристики : Изработен од пластика, ова ќе биде лесен да се земе.Може да се качи за gopro цврсто на велосипедот handlebar, стабилноста ќе биде под влијание дури и да јава на трновит пат.Може да се качи за gopro на велосипед handlebar, браник, ски пол, одење стап и сите други бар со дијаметар спектар на 1.693.5 см.Може да ви помогне да снимате добра меморија со gopro кога јава.Компатибилен за gopro херој 3, за херој 2, за HD херој на камерата.Едноставен за инсталација и отстранување, може да те спаси многу време.Спецификации : Име На Производ : Завртка Планината НосителотКомпатибилен Со : За Gopro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : 9.1 * 6.5 см / 3.6 * 2.6 инченТежина : Околу...

Z888 Професионални Преносни Tripod Monopod&Топката Главата Патување за Canon dslr фото Камера 15KG Максимална Вчитување

DEN 9483.84

Z888 Професионални Преносни Tripod Monopod&Топката Главата Патување за Canon dslr фото Камера 15 KG Максимална Вчитување Патување tripod наменета за компактен уште или дигитални камери и camcordersУниверзална топката главата се справи со обезбедени клип, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалувањетоЦелото тело се направени од Алуминиум,дури и на мали прилагодливи заклучување се сите металниНа ballhead е поголем од нормално еден,дебелината на ballhead ѕидот е околу 5mm, повеќе стабилен и поддржува до 15kgОваа tripod нозе може да се прилагоди на 3 агол позиција : 23°, 68° и 88°, тоа може да одговара на вашите потреби на различна висинаДополнителни краток центар колумна, направи max...

PULUZ за да Одат Про Додатоци Хоризонтална Површина Брзо Ослободување Тока за GoPro HERO5 HERO4 SessionHERO 5 4 3 SJCAM SJ7000 SJ4000

81.12 -25 % DEN 61.00

Карактеристики1 100% сосема нов и висок квалитет тока основните рака планината.2 Тоа се направени од издржлив АБС материјал3...

PULUZ За да Одат Про Додатоци 360 Степен Ротација Планината носителот на врвката за околу Рака на Рака на Бендот, за GoPro HERO5 HERO4 Сесија HERO5 4 XiaoYi

222.24 -39 % DEN 135.00

1 Сосема нов и висок квалитет.2 Ракавица стил на дизајн, може да се додадат на вашата рака цврсто Стави вашиот палец прст во дупка и преку велкро лента во тока.3...

Tripod Weifeng 3978M Камера Monopod Tripods Преносни Патување Алуминиум Камера Tripod За SLR dslr фото Дигитална Камера

6912.00 -44 % DEN 3871.00

Weifeng 3978 M Камера Monopod TripodsПроизвод материјал Алуминиум легура тип на производ Коњ + yuntai одговара Модел WF3978 M Tripod дел број 4 дел Добиете високо 570mm Мртвите тежина 1.29 kg имајќи 5kg

За Xiaomi yi gopro градите појас Еден Рамо, Рака Планината Градите се Подигнат Појас За Xiaomi yi Gopro Hero4 3 SJ4000 Додатоци

451.20 -15 % DEN 384.00

ОписЗа Xiaomi yi gopro градите појас Еден Рамо, Рака Планината Градите се Подигнат Појас За Xiaomi yi Gopro Hero4 3 SJ4000 ДодатоциКарактеристики1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.