• Ново
Универзален Мотор Велосипед Вртливата Планината Држачот за DV / видео камера - BlackM за iPhone 4 4 S5 Samsung

Универзален Мотор Велосипед Вртливата Планината Држачот за DV / видео камера - BlackM за iPhone 4 4 S5 Samsung

Оценка на клиентот:
DEN 18575.52
DEN 17089.00 -8 %

Износ
Залиха


Водоотпорен Велосипед Мотор Велосипед Телефон Случај Покрие Торба Handlebar Планината Држач За i Phone 4,4 S,5,5 S,5 C, Samsung S3,S4,Note II 1, Материјал : Пластични + нерѓосувачки челик 2,Боја : Црна 3,Погоден за 20~30мм handlebar, мотор, велосипед, E-велосипед и сл. 4,Пакување листа : 1 x Планината носителот

Карактеристики

Тип:
флексибилни tripod
Број На Модел На:
4 4 S5
Материјал:
Карбонски Влакна
Употреба:
Видео Камерата

Производи во категоријата

Компактен Патување Алуминиум Мини Табела Tripod Стои со Топката Главата Планината Реклама за Canon Nikon dslr фото Камера GoPro паметен Телефон

DEN 1055.52

Компактен Патување Алуминиум Мини Табела Tripod Стои со Топката Главата Планината Реклама за Canon Nikon dslr фото Камера Go Pro паметен ТелефонОбјектот карактеристики : Висок квалитет на алуминиум легура на магнезиум материјал и прецизни CNC технологија машинскиЕдна рака операција додава дополнителна погодностМаксимална вчитување достигнува и до 7kgГолема и одлична направа за макро и paranomic фотографијаБидете во можност да се користи со адаптер за телефонскиСе залага за 45mm во високи360° ласерски усогласување маркаМоже да се користи како tabletop за вашиот SLR, rangefinder или дигитални камериУбаво за self timer снимки, или одржување на вашиот камерата мирно во тесни местаТешко да се најде и да се забавуваат малку објект! Одлично да се фрли во вашата торбаОбјектот спецификација : Модел : SET06Материјал : Алуминиум легура на магнезиумБоја : СребренаНето тежина : 168gМакс Вчитување : 70kgЗатворена Висина: 150mmМинимална Висина : 45mmДијаметар на тркалезна плоча:36mmДимензија : 150x36x36mm(Ве молиме имајте во предвид дека на топката главата не е вклучена...

Жолта Вода Лебди Рака Зафат Се Справи Со Планината Плови Додаток За Gopro Херој 4/3+/3/2/1 За Gopro Sj4000 Sj5000 Sj6000 Sj7000 Нови

74.40 -5 % DEN 71.00

Жолта Вода Лебди Рака Зафат Се Справи Со Планината Плови Додаток За Gopro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1 За Gopro Sj4000 Sj5000 Sj6000 Sj7000 Нови100% сосема нов и висок квалитетПрофесионален custom род пловни рачни стап, тој е дизајниран за Gopro Херој и да се користи во спортови на вода тајмер (на пример : сурфање, нуркање, итн.).Светла жолта боја за лесно забележан во вода.Плови дизајниран да се задржи вашата камера со водоотпорен школкаЛесно да се плови на вода.Прилагодливи врвка за околу рака дизајн ви обезбеди дополнителна заштита.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЖолтаГолемина : 15cm x 3.8 cm x 3.8 cm.Нето Тежина : 50gПакетот вклучува : 1x жолта Справи со Планината1x врвка за околу рака1x завртка

QZSD Q620 Професионални Алуминиум Легура Флексибилни Преносни Патување Tripod Главата Топката Брзо Ослободување Плоча SLR Aaction Камера Носителот

9849.60 -48 % DEN 5122.00

5 QZSD Q620 Тешки Tripods Професионални Стабилна Tripod За dslr фото Дигитални SLR Камера за Видео влез за DV Рекордер видео камера / Max Вчитување 15 Kg Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Max...

TOFOCO Велосипед Завртка Планината Носителот Handlebar Клип Планината Велосипед Клип Заградата За Gopro херој 3/херој 2/HD херој Камера со Висок Квалитет

100.32 -9 % DEN 91.00

TOFOCO Велосипед Завртка Планината Носителот Handlebar Клип Планината Велосипед Клип Заградата За Gopro херој 3 / херој 2 / HD херој Камера со Висок КвалитетКарактеристики : Изработен од пластика, ова ќе биде лесен да се земе.Може да се качи за gopro цврсто на велосипедот handlebar, стабилноста ќе биде под влијание дури и да јава на трновит пат.Може да се качи за gopro на велосипед handlebar, браник, ски пол, одење стап и сите други бар со дијаметар спектар на 1.693.5 см.Може да ви помогне да снимате добра меморија со gopro кога јава.Компатибилен за gopro херој 3, за херој 2, за HD херој на камерата.Едноставен за инсталација и отстранување, може да те спаси многу време.Спецификации : Име На Производ : Завртка Планината НосителотКомпатибилен Со : За Gopro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : 9.1 * 6.5 см / 3.6 * 2.6 инченТежина : Околу...

Нов Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Планината Држачот за Акција Cam HDR-AS20/AS30V/AS100V 1 цел

18528.00 -8 % DEN 17046.00

Нов Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Планината Држачот за MobiАкција Cam #16 Камера #F80597Стандард и генерички tripod носителот, сосема нов и висок квалитетПогоден за Велосипед и Мотор handlebar планинатаSuiteable за MobiAction Cam и други спортски камери со tripod планината.Може да се залепи на дијаметар помеѓу 2 CM3cm од славина рачкиПакет се вклучени1 X Велосипед Планината

JIEYANG JY0506BT Професионални Multitube Tripod За Панорамски Снимање Видео Филм dslr фото Камера JY0506 Надгради висина 1750mm

6974.40 -39 % DEN 4254.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Тежина (g) : 2160 Extened Должина (mm) : 1880 Тип : Професионални Monopod Бренд Име : Jie Yang Укината Должина (mm) : 630Раководител : НЕ се Материјал : алуминиум Пакет : Да го Користите : Видео / Камера Број на Модел : JY0506 B Одговара За : Видео & Камера Товарот : 5 Kg Делови : 5 Навалите Агол Опсег : +60° за да 90°

65-инчен Професионални SLR Камера Карбонски влакна Патување Tripod Z818C Патување Monopod&Топката Главата за Canon Nikon, Sony

13815.36 -15 % DEN 11743.00

65инчен Професионални SLR Камера Карбонски влакна Патување Tripod Z818 C Патување Monopod&Топката Главата за Canon Nikon, Sony Патување tripod наменета за компактен уште или дигитални камери и camcordersУниверзална топката главата се справи со обезбедени клип, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалувањетоНа ballhead е поголем од нормално еден,дебелината на ballhead ѕидот е околу 5mm, повеќе стабилен и поддржува до 15kgОваа tripod нозе може да се прилагоди на 3 агол позиција : 23°, 68° и 88°, тоа може да одговара на вашите потреби на различна висинаДополнителни краток центар колумна, направи max...

Нови пристигнување висок квалитет VCT-U14 Брзо Ослободување Tripod Адаптер За Видео XD DVCAM HDCA

4607.52 -19 % DEN 3732.00

топла продаде предметиFOTGA МЕТАЛ Макро Автоматско Продолжување Цевка Поставена генералниот ДИРЕКТОРАТ за CANON EF EFS Леќа 13mm 20mm 36mm парчеБесплатен превозот!Fotga трговија на Големо Вертикална Батеријата Зафат Пакет за Canon EOS 1100 D Бунтовнички T3 парчеБесплатен превозот!Трговија на големо!Fotga 52mm 52 мм Haze УВ Филтер Леќа Заштитник за Canon Nikon, Sony Олимп Камера парчеПро DV стерео микрофон микрофон унинасока за Canon 500d 600d 5d II 1d III 50 D 60 D Nikon D90 D3000 D7000 dslr фото DV DC Камера парчеFotga голема црна стандарден објектив 65 T 0.8 mm теренот опрема за DP500 II IIS следат фокус бесплатен превозот САД$ 10.99 / парчеNicna 82mm PRO1D Широк Тенок Про MC УВ Кружни Филтер Леќа со Висок квалитет бесплатен превозот САД$ 13.00 / парчеБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CA570 AC Напојување Адаптер за Canon HV20 ZR400 ZR500 ZR60 парче Трговија на големо FOTGA 33"83cm Фото Студио Блиц Светлина Рефлектор Рефлексивни Црна Sliver Чадор парчеНови пристигнување висок квалитет VCTU14 Брзо Ослободување Tripod Адаптер За Видео XD DVCAM HDCAвоведување на : Оваа VCTU14 Брзо Ослободување TRIPOD Адаптер не е само компатибилни со Sony camcorders, но, исто така, функционира со огромното мнозинство на популарната полна големина рамо планината емитува camcorders направени од Panasonic, Ikegami, и повеќе.Ја прилагодите камерата позиција преку многу достапни шрафовите на дното...

2017 Нови Zomei Q111 Професионални Tripod Преносни Про Алуминиум Tripod Камера Стои со 3-начин Пан Главата за Дигитални dslr фото

DEN 2879.52

Направен од висок квалитет на алуминиум Max дијаметар е за 25mm многу стабилен.3Начин Вртливата Течност Главата со Arca Швајцарската компатибилен менгеме лесно да се стави на и исклучување...

Fotopal Nanguang NG-L280 cm Долги Фотографија Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Континуирана За Видео Студио Светлина SoftBox

DEN 2879.52

Fotopal Nanguang NGL280 cm Долги Фотографија Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Континуирана За Видео Студио Светлина Soft BoxСилна лесни стојат идеален за сите Nanguang рефлектори 3 секции Пролет cushioned risers 265cm – Максимум работна висина 120cm – Минимален работен висина 15kg – Максимално оптоварување 35mm – Максимална нога цевка со дијаметар од 100cm – Стапало со дијаметар од Челик и алуминиум изградбаПакетот Вклучува : 1 x Nanguang NGL280

TRUMAGINE Универзална Преносни Камера Дигитална Камера Tripod Стојат Планината За Nikon Топ Fuji Sony Casio Со далечински управувач

1050.72 -28 % DEN 756.00

Пакетот вклучува : 1pcs x 70cm Tripod 1pcs x Phone Држач Клип 1pcs x Далечински Управувач 1pcs x 360° (1 / 4инчен 20 завртка) Gimbal Функција Matermail : Алуминиум Тежина : 420g Максимална Висина : 700 мм Минималната Висина : 400mm Max...

MeFOTO A2350Q2 Tripod Алуминиум Tripods За Камерата Monopod Q2 Топката Главата 5 Дел торбичката Max Вчитување 12kg DHL Бесплатен Превозот

18000.00 -48 % DEN 9360.00

5 СпецификацииОвој објект е алуминиум модел АЛУМИНИУМ КАРБОНСКИ ВЛАКНА Максимално Оптоварување 26.4 lb 26.4 lb Макс Висина w / Column Продолжен 64.2" 64.2" Макс Висина w / Column Повече 55.1" 55.1" Минимална Висина 16.1" 16.1" Здиплен Должина 16.5" 16.5" Макс Висина Конвертира во Monopod 66.7" 66.7" Број на Нога Делови 5 5 Нога Заклучување Вид Пресврт Заклучување Пресврт Заклучување Центар Колона Yes...

2017 Tofoco 360 Степен Ротација За Gopro Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Планината Носителот Заградата За Херој 4 3+ 3 2 Sjcam Xiaomi

196.32 -5 % DEN 187.00

TOFOCO 360 Степен Ротација За Gopro Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Планината Носителот Заградата за Gopro Херој 4 3+ 3 2 SJCAM Xiaomi yi КамериКарактеристики : *Лесно да се инсталира и да ги отстраните.*360 степени вртливата главата, можете да ја прилагодите видео камера во било ангели.*Одговара на handlebar со околу 2025 мм дијаметар.*Компатибилен со Gopro Камери, за SJCAM, за xiaomi yi камера.Материјал : ПластикаГолемина : 14cm*8.5 cm*3.5 смНето тежина : 90gБоја : Портокал & ЦрнаПакетот вклучува : 1pcs Handlebar Планината Носителот1pcs Палецот Завртка1pcs 1 / 4" Завртка Адаптер

PULUZ Vented Прилагодливи Шлем Рака Главата Појас Планината Go Pro Планината Носителот Адаптер за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+3 2 1

156.96 -49 % DEN 80.00

Карактеристики1 100% висок квалитет и сосема нов2 Прилагодливи еластичен појас за удобно се вклопуваат.3...

PULUZ За да Одат Про Додатоци 360 Степен Ротација Планината носителот на врвката за околу Рака на Рака на Бендот, за GoPro HERO5 HERO4 Сесија HERO5 4 XiaoYi

222.24 -39 % DEN 135.00

1 Сосема нов и висок квалитет.2 Ракавица стил на дизајн, може да се додадат на вашата рака цврсто Стави вашиот палец прст во дупка и преку велкро лента во тока.3...

Фотографија ПВЦ Позадина Позадина Поддршка Стојат Позадина Систем Метал 200 X 70cm

DEN 1775.04

Фотографија ПВЦ Позадина Позадина Поддршка Стојат Позадина Систем Метал 200 X 70cmОва е Meking позадина за поддршка на системот со crossbar дека телескопи од 77cm да 200cm...

1PCS Брзо Ослободување Плоча 1/4-20 Адаптер Завртка За Tripod Monopod D Прстен на Рамни Хексадецимален Главата dslr фото Камера Додатоци

144.00 -5 % DEN 137.00

1 PCS Брзо Ослободување Плоча 1 / 4"20 Адаптер Завртка за Tripod Monopod D Прстен на Рамни Хексадецимален Главата dslr фото Камера Додатоци Опис на Производот1.Камерата завртка за tripod топката главата брзо ослободување плоча.2.Материјал : Железо3.Големина на : 11.5*4*5*3.5 мм4.Тежина : 5gСе врати и Гаранција1.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување2.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и купувачите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму...

Супер се Стега + 11 Магија Рака Articule Дополнителни Алуминиум 11-инчен магија рака ги артикулира за монтажа HDMI Следи LED Светло L

DEN 991.68

Идеален да се качи на вашиот LCD екранот на камерата, води светло на камера или на вашата опремаТрајни изградба со заклучување контрола knob за да се ослободат или да се вклучат тензија, артикулирани рака поедноставува монтажа, сместување и прилагодување сите светла на камерата и камера додатоциНа ергономски дизајн, на едно копче заклучи на сите позицииЈа подобрува канџите на високи перформанси алуминиумСо 1 / 4 "и 3 / 8" адаптер, тоа може да биде поставена насекадеПроизводот описиТоа е една рака артикулирани 11" професионални совршен за LED светлоСупер Менгеме е многу разноврсна и особено корисни за одржување на LCD областа следи и dslr фото камера.Вие исто така може да се одржи камери, светла, чадори, куки, полиците, стаклените плочи, крстот барови, дури и на други врвен стеги.11 " рака артикулирани магија : Оваа рака е магија со прецизниот дизајн им овозможува на универзална монтажа опции.1 / 4 " завртки на адаптери за да одговара на камерата заградата светилка и други додатоци.Дизајн артикулирани, со едно копче заклучи на сите позицииВисок квалитет, прецизни и дизајнот е одржливДолжина (макс) : околу 285 mm / 11 "Висина : околу 60 mm / 2.4 "Макс оптоварување : до 2kgНето тежина : околу 240g / 0.5 бСупер Менгеме : Може да се користи со поддршка на backhoeИнсталирајте светилка видео, го следи и други додатоциМинимална отвор со дијаметар : 0...

Z888 Професионални Преносни Tripod Monopod&Топката Главата Патување за Canon dslr фото Камера 15KG Максимална Вчитување

DEN 9483.84

Z888 Професионални Преносни Tripod Monopod&Топката Главата Патување за Canon dslr фото Камера 15 KG Максимална Вчитување Патување tripod наменета за компактен уште или дигитални камери и camcordersУниверзална топката главата се справи со обезбедени клип, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалувањетоЦелото тело се направени од Алуминиум,дури и на мали прилагодливи заклучување се сите металниНа ballhead е поголем од нормално еден,дебелината на ballhead ѕидот е околу 5mm, повеќе стабилен и поддржува до 15kgОваа tripod нозе може да се прилагоди на 3 агол позиција : 23°, 68° и 88°, тоа може да одговара на вашите потреби на различна висинаДополнителни краток центар колумна, направи max...

Про Q308 Алуминиум Преносни Дигитални Фотографии Tripod Со Топката Главата & Брзо Ослободување Чевли Плоча Камерата се Залагаме За Видео & dslr фото

6200.64 -39 % DEN 3782.00

QZSD Q308 Алуминиум Преносни Tripod со Топката Главата Преносни Монтажни Променливи Патуваат за Canon Nkion SLR Камера за видео камераКарактеристики : Нога прилагодување на агол заклучување обезбедува единствен прилагодување на секоја нога...

QZSD Q888C Лесни Tripod За Дигитални Видео dslr фото Камера Стојат Monopod Со Брзо Ослободување Tripode Акција Камера Додатоци

13582.08 -48 % DEN 7063.00

5 Функции : Направен од карбонски влакна, повеќе лесни Dual дух ниво, три прилагодување копчиња дизајн амортизацијата ефект топката главата, реализација на секој агол, снимање, прецизни и ефикасни...

MTX718 Професионални Tripod камера tripod Видео Tripod dslr фото ВИДЕО Tripod Течност Главата Амортизацијата за видео дигитални SLR dslr фото камера

7632.00 -10 % DEN 6869.00

Модел MTX817 Главата хидраулични главата Материјал алуминиум Тежина 5kg Max дијаметар 18mm Min дијаметар 14mm Заклучување на начин knob да се заклучи делот број 3 дел Максимално оптоварување 10kg Складирање висина 830mm Максимална висина 170cm

топла продажба Про Q668 преносни Професионални tripod SLR камера Фотографија monopod Променлива Alpenstock 3 in1 wholese бесплатен превозот

8538.72 -39 % DEN 5208.00

Опис : Материјал : Алуминиум легура Укината Должина : 350mm Макс Висина : 1580mm Тежина : 1500g Max Капацитет : 8kg Главата Тип : 360 степени Вртливата Топката Главата Max...

2 парчиња / Surf Пакет Аикидо Тока Безбедност Tethers Рака со 3M Налепница VHB Монтирање на Рампа за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+

68.16 -15 % DEN 58.00

Карактеристики1 100% сосема нов и висок квалитет на гаранција2 Тоа треба да биде прикачен безбедно да се спречи влез за DV се фрли надвор.3...

2 парчиња Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Стојат Планината Носителот Tripod За Камерата за видео камера Топла Пребарување

9120.00 -8 % DEN 8390.00

Ова е Велосипед Handlebar видео камера, може да безбедно се придава на вашата Видео видео камера за да Велосипед handlebars и други отворено опрема ,така можете да снимате сите акција, додека одржување на рацете да ви бидат слободни...

За Xiaomi yi gopro градите појас Еден Рамо, Рака Планината Градите се Подигнат Појас За Xiaomi yi Gopro Hero4 3 SJ4000 Додатоци

451.20 -15 % DEN 384.00

ОписЗа Xiaomi yi gopro градите појас Еден Рамо, Рака Планината Градите се Подигнат Појас За Xiaomi yi Gopro Hero4 3 SJ4000 ДодатоциКарактеристики1...

PULUZ за да Одат Про Додатоци Хоризонтална Површина Брзо Ослободување Тока за GoPro HERO5 HERO4 SessionHERO 5 4 3 SJCAM SJ7000 SJ4000

81.12 -25 % DEN 61.00

Карактеристики1 100% сосема нов и висок квалитет тока основните рака планината.2 Тоа се направени од издржлив АБС материјал3...

F13157 Велосипед Седло Железнички Седиште Заклучување на Планината Стабилизатор Алуминиум со Палецот Knob Завртка за Gopro Херој 2 3 3+ 4 Камерата SJ4000 FS

DEN 275.04

Велосипедот Седло Железнички Седиште Заклучување на Планината Стабилизатор Алуминиум со Палецот Knob Завртка за Gopro Херој 2 3 3+ 4 Камерата SJ40001,Велосипед седло железнички седиште планината за gopro Hero2 / 3 / 3+ / 4 дизајнирани за да ја заклучите вашата камера безбедно под вашиот седло на шините2.Одговара на сите стандардни 2Железнички saddles вклучувајќи преголеми јаглерод шини3,6061 T6 алуминиумски материјал4,Фиксна точка простор : 4.5 cm, производ големина : 6.3*4.6 cm5,Нето тежина : 35g6,Супер светло, супер силен Go Pro планинатаПакетот вклучува : камерата планината за gopro*1knob*1(Gopro заштитни случај НЕ е ВКЛУЧЕН!)

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.