• Ново
Бесплатен Превозот 840H100 заби 168 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 2133.60 mm Теренот 12.7 мм 840 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

Бесплатен Превозот 840H100 заби 168 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 2133.60 mm Теренот 12.7 мм 840 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

Оценка на клиентот:
DEN 2880.00

Износ
Залиха


ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. 30мм,35mm,40mm,45mm . цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
H
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
840H100
Теренот:
0.5(12.7 мм)
Појас За Висина:
0.169(4.30 mm)
Забот Висина:
0.09(2.29 mm)
Maetrial:
Гума, Neoprene Fiberglass Армирано
Вчитување капацитет:
220N/mm
Теренот Должина:
2133.60 mm
Забите број:
168
Ширина:
25.4mm
Количина:
2 парчиња/многу

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот 290H100 заби 58 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 736.60 mm Теренот 12.7 мм 290 H 100 Т Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 2232.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1304-8M-30 заби 163 ширина 30мм должина 1304mm HTD8M 1304 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1704.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2600-8M-30 заби 325 ширина 30мм должина 2600mm HTD8M 2600 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 3264.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2800-8M-30 заби 350 ширина 30мм должина 2800mm HTD8M 2800 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 3504.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

LUPULLEY S8M Времето Појас Затворена Јамка Гумени Заби Појас Ширина 25/30мм S8M424/432/440/464/480/496/512/520/560/584 за 3D Печатач

618.24 -13 % DEN 538.00

LUPULLEY S8 M Времето Појас ЗатворениЈамка Гумени Заби Појас Ширина 25 / 30мм S8 M424 / 432 / 440 / 464 / 480 / 496 / 512 / 520 / 560 / 584 / 592 за 3 D ПечатачИме на производ : S8 M Времето ПојасБрој на модел : S8 M424 / 432 / 440 / 464 / 480 / 496 / 512 / 520 / 560 / 584 / 592Материјал : ГумаТип : ЗатворенијамкаШирина : 25мм / 30ммБоја : ЦрнаPakage : 1pc*S8 M Времето Појас​Повеќе Големината на S8 M времето појас како што е подолу : Забите на Теренот : 8mmПојас за Висина : 5.3 mmЗабите Висина : 3.05 mm Љубезно Потсетување : 1.Било Појас Ширина на 8 M Времето Појас може да се прилагоди според вас треба2.Поголемиот дел од времето појас се cutted од машина,за кратко обемот на мерењето ремени,тоа може да има некои влакна трепка на unsmooth на работ да се намали од упатството,но тоа нема да влијае на перформансите.3.Појас Ширина овозможи ограничен на толеранција од плусминус : ±1mm4.Слика само за референца,те молам направи објект како autual производ​Гума времето појас карактеристики1 Платно заврши за заштита на внатрешниот слој, силна издржливост.2 посебна линија јадро се користи, издолжување е мал и животот толку долго.3 отпорност на Топлина, масло отпор, одлична отпорност на абење.4 за Да се спречи genreation на статички електрицитет , за да се одржи животот.5 Во opreation, триење коефициент е мал, и пренос е безбедно.6 работат во мала бучава...

HTD5M-250 Заби 50 Ширина 25мм Должина 250mm HTD5M 250 Гума Времето на Пренос Појас

DEN 1439.52

HTD5 M250 Заби 50 Ширина 25ммОва предмети вклучувајќи 10pcs HTD5 M25025 mm ширина, ако треба други големина pls контактирајте ме, ние може да се направи според вашите nedds.специфични модели се : MXL, XL, L, XXH, XH, H, T2.5, T5, T10, T20, AT10, AT20,, 3 M, 5 M, 8 M, 14 M, S2 M, S3 M, S4.5 M, S5 M, S8 M, S14 M ...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1248-8M-30 заби 156 ширина 30мм должина 1248mm HTD8M 1248 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1656.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

POWGE T5 Синхрони времето појас C=790/800/810/815/840 Ширина 10/15/20mm Заби 158 160 162 163 168 Гума T5X800 T5X810 T5X840

DEN 575.52

Метрички Trapezoid T5 Синхрони Појас Периметар / Теренот должина 790 / 800 / 810 / 815 / 840mm Теренот 5mm Заби број 158 T 160 T 162 T 163 T 168 T Гума, Neoprene со Fiberglass core Ширина 10 / 15 / 20mm T5 Времето Појас Т тип во затворенијамка за Светлина Оптоварување Пренос( На T5 Синхрони појас Периметар имаат 790 / 800 / 810 / 815 / 840mm )(ве молиме изберете Појас Периметар и Ширина и Квантитетот )T5 Синхрони Појас ЗатворениЈамка Карактеристики : Карактеристики : Редовни Вртежен Момент T2.5 T5 T10 T10 се Метрички Т Тип Трапезоидна Синхрони појас заби времето pulleys,погодна за пренос...

HTD5M-250 Заби 50 Ширина 15mm Должина 250mm HTD5M 250 Гума Времето на Пренос Појас

DEN 1104.00

HTD5 M250 Заби 50 Ширина 15mmОва предмети вклучувајќи 10pcs HTD5 M25015 mm ширина, ако треба други големина pls контактирајте ме, ние може да се направи според вашите nedds.специфични модели се : MXL, XL, L, XXH, XH, H, T2.5, T5, T10, T20, AT10, AT20,, 3 M, 5 M, 8 M, 14 M, S2 M, S3 M, S4.5 M, S5 M, S8 M, S14 M ...

2 парчиња 600 HTD 8M 45 Времето појас должина 600mm ширина 45mm теренот 8мм заби 75 Гума HTD8M СПИ S8M Времето појаси

DEN 1104.00

2 парчиња 600 HTD 8 M 45 Времето појас должина 600mm ширина 45mm теренот 8мм заби 75 Гума HTD8 M СПИ S8 M Времето ремени Тип : 6008 M45 Количина : 1pcТеренот : 8mmМатеријал : Neoprene Rubber Со Fiberglass CoreДолжина : 600mmШирина : 45 mmЗабите Број : 75 ЗабиОблик : ЗатворениЈамкание исто така снабдување други ширина 9mm, 10мм, 15mm,20mm,25мм...

Бесплатен Превозот PK Ребрести Појас PK2120 PK2135 PK2140 PK2150 PK2164 PK2175 Гума Пренос V Појас Возило Индустриското Земјоделство

DEN 2448.00

ние исто така снабдување други ребра , цената е исто така различни , ако треба други ребра , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Подвижни Возење Ролери Поцинкуван Подвижни Макара Појас Подвижни Ролери Гравитацијата Подвижни Idler Гума Lagged Макара

DEN 624.00

Ви благодариме за вашиот изглед преку нашата веб страна, ние сме една фабрика во изработка на транспортери и опрема...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2104-8M-30 заби 263 ширина 30мм должина 2104mm HTD8M 2104 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2688.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1904-8M-30 заби 238 ширина 30мм должина 1904mm HTD8M 1904 ГОДИНА 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2448.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 680H100 заби 136 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1727.20 mm Теренот 12.7 мм 680 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2496.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1168-8M-30 заби 146 ширина 30мм должина 1168mm HTD8M 1168 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1560.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Ребрести поли v појас 4PJ457

DEN 576.00

Ребрести ПолиV ПојасТип : PJТеренот : 2.4 mmПојас ширина : 2.4 mm*4Висина : 3.5 mmRib Висина : 1.5 mm4 PJ457 457mmПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

5 парчиња/пакет HTD3M времето појас должина 477mm заби 159 ширина 10мм гума затворени-јамка 477-3M-10 Висок квалитет HTD 3M 477 10 CNC

DEN 451.20

477HTD3 M10мм Времето Ремени теренот 3.00 мм или 0.118 инчен, должина 477mm ширина 10мм заби 159Количина : 5 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Производ Слик За Повикување Само : Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето ПојасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.Превозот 1...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1392-8M-30 заби 174 ширина 30мм должина 1392mm HTD8M 1392 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1848.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Флексибилни V Ребрести Појас 4PJ406

DEN 552.00

Флексибилни V Ребрести ПојасТип : PJТеренот : 2.4 mmТеренот број : 4Појас ширина : 9.6 mmВисина : 3.5 mmRib Висина : 1.5 mmДолжина : 4 PJ406 406mmПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1184-8M-30 заби 148 ширина 30мм должина 1184mm HTD8M 1184 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1584.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1440-8M-30 заби 180 ширина 30мм должина 1440mm HTD8M 1440 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1872.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2272-8M-30 заби 284 ширина 30мм должина 2272mm HTD8M 2272 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2856.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1544-8M-30 заби 193 ширина 30мм должина 1544mm HTD8M 1544 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1992.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.