• Ново
Бесплатен Превозот 1020H100 заби 204 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 2590.80 mm Теренот 12.7 мм 1020 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

Бесплатен Превозот 1020H100 заби 204 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 2590.80 mm Теренот 12.7 мм 1020 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

Оценка на клиентот:
DEN 3336.00

Износ
Залиха


ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. 30мм,35mm,40mm,45mm . цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
H
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
1020H100
Теренот:
0.5(12.7 мм)
Појас За Висина:
0.169(4.30 mm)
Забот Висина:
0.09(2.29 mm)
Maetrial:
Гума, Neoprene Fiberglass Армирано
Вчитување капацитет:
220N/mm
Теренот Должина:
2590.80 mm
Забите број:
204
Ширина:
25.4mm
Количина:
2 парчиња/многу

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1928-8M-30 заби 241 ширина 30мм должина 1928mm HTD8M 1928 ГОДИНА 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2472.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

POWGE T5 Синхрони времето појас C=790/800/810/815/840 Ширина 10/15/20mm Заби 158 160 162 163 168 Гума T5X800 T5X810 T5X840

DEN 575.52

Метрички Trapezoid T5 Синхрони Појас Периметар / Теренот должина 790 / 800 / 810 / 815 / 840mm Теренот 5mm Заби број 158 T 160 T 162 T 163 T 168 T Гума, Neoprene со Fiberglass core Ширина 10 / 15 / 20mm T5 Времето Појас Т тип во затворенијамка за Светлина Оптоварување Пренос( На T5 Синхрони појас Периметар имаат 790 / 800 / 810 / 815 / 840mm )(ве молиме изберете Појас Периметар и Ширина и Квантитетот )T5 Синхрони Појас ЗатворениЈамка Карактеристики : Карактеристики : Редовни Вртежен Момент T2.5 T5 T10 T10 се Метрички Т Тип Трапезоидна Синхрони појас заби времето pulleys,погодна за пренос...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2800-8M-30 заби 350 ширина 30мм должина 2800mm HTD8M 2800 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 3504.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 425H100 заби 85 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1079.50 mm Теренот 12.7 мм 425 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 1896.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

5 парчиња/пакет HTD3M времето појас должина 477mm заби 159 ширина 10мм гума затворени-јамка 477-3M-10 Висок квалитет HTD 3M 477 10 CNC

DEN 451.20

477HTD3 M10мм Времето Ремени теренот 3.00 мм или 0.118 инчен, должина 477mm ширина 10мм заби 159Количина : 5 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Производ Слик За Повикување Само : Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето ПојасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.Превозот 1...

2 ПАРЧИЊА XL Времето Појас 10мм Ширина 100XL/102XL/104XL106XL/108XL/110XL/112XL/114XL/116XL/118XL Тип 5.08 mm Теренот XL Црн Појас

300.00 -19 % DEN 243.00

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА XL Времето Појас 10мм Ширина Црна Гума Затворенијамка Макара Појас100 XL / 102 XL / 104 XL106 XL / 108 XL / 110 XL / 112 XL / 114 XL / 116 XL / 118 XL Тип 5.08 mm Теренот XL Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 100 XL 50 T 254.00 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 102 XL 51 T 259.08 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 104 XL 52 T 264.16 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 106 XL 53 T 269.24 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 108 XL 54 T 274.32 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 110 XL 55 T 279.40 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 112 XL 56 T 284.48 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 114 XL 57 T 289.56 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 116 XL 58 T 294.64 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многу 118 XL 59 T 299.72 mm 10мм Гума 10g / pc 2 парчиња / многуБелешки : 120 XL≠120mm,секој модел со секој теренот должина,како што се 120 XL,теренот должина 304.80 mmЗа повеќе XL времето ремени,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1840-8M-30 заби 230 ширина 30мм должина 1840mm HTD8M 1840 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2376.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 290H100 заби 58 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 736.60 mm Теренот 12.7 мм 290 H 100 Т Индустриски времето појас 5pcs/многу

DEN 2232.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Фабриката за снабдување со рамен појас подвижни, претворајќи подвижни појас, пренесување систем

DEN 192000.00

Здраво купувачот, добредојдени сте да ја посетите нашата онлајн продавница, ние сме една фабрика Цената е само за да ја објавите на производи, ве молиме да ми кажете вашиот димензија на транспортери, ние ќе ви понудат најдобри цени...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2104-8M-30 заби 263 ширина 30мм должина 2104mm HTD8M 2104 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2688.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

3 парчиња HTD3M 420 времето појас заби 140 ширина 10мм должина 420mm гума затворени-јамка 420-3M за шредер HTD 3M S3M CNC Машина

DEN 475.20

3 парчиња 420 HTD3 M времето појас заби 140 ширина 10мм должина 420mm гума затворенијамка 4203 M за шредер HTD 3 M S3 M CNC Машина Количина : 3 PCS / МНОГУ Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,погоден за Висок Torqure Transmisson.Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) : Производ Слик За Повикување Само : Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето ПојасиЗабелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!Во зависност од вашите барања, ние обработка на нестандардни времето појас и макарата.Превозот 1...

Бесплатен Превозот 585H100 заби 117 Ширина 25.4 mmmm=1 должина 1485.90 mm Теренот 12.7 мм 585 H 100 Т Индустриски времето појас 2 парчиња/многу

DEN 2280.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

LUPULLEY XL Времето Појас 320XL/322XL/330XL/332XL/334XL/336XL/338XL Тип 10мм Ширина Црна Гума Макара Појас Заби теренот 5.08 mm

331.20 -13 % DEN 288.00

XL Времето Појас 320 XL / 322 XL / 330 XL / 332 XL / 334 XL / 336 XL / 338 XL Тип10мм Ширина Црна Гума Макара Појас Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 320 XL 160 T 812.80 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многу 322 XL 161 T 817.88 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многу 330 XL 165 T 838.20 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многу 332 XL 166 T 843.28 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многу 334 XL 167 T 848.36 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многу 336 XL 168 T 853.44 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многу 338 XL 169 T 858.52 mm 10мм Гума 20g / pc 1pc / многуЗа повеќе XL времето ремени,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист XL Времето Појас 10мм Ширина

HTD5M-250 Заби 50 Ширина 25мм Должина 250mm HTD5M 250 Гума Времето на Пренос Појас

DEN 1439.52

HTD5 M250 Заби 50 Ширина 25ммОва предмети вклучувајќи 10pcs HTD5 M25025 mm ширина, ако треба други големина pls контактирајте ме, ние може да се направи според вашите nedds.специфични модели се : MXL, XL, L, XXH, XH, H, T2.5, T5, T10, T20, AT10, AT20,, 3 M, 5 M, 8 M, 14 M, S2 M, S3 M, S4.5 M, S5 M, S8 M, S14 M ...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2032-8M-30 заби 254 ширина 30мм должина 2032mm HTD8M ДО 2032 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2568.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD2272-8M-30 заби 284 ширина 30мм должина 2272mm HTD8M 2272 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 2856.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

HTD5M-250 Заби 50 Ширина 15mm Должина 250mm HTD5M 250 Гума Времето на Пренос Појас

DEN 1104.00

HTD5 M250 Заби 50 Ширина 15mmОва предмети вклучувајќи 10pcs HTD5 M25015 mm ширина, ако треба други големина pls контактирајте ме, ние може да се направи според вашите nedds.специфични модели се : MXL, XL, L, XXH, XH, H, T2.5, T5, T10, T20, AT10, AT20,, 3 M, 5 M, 8 M, 14 M, S2 M, S3 M, S4.5 M, S5 M, S8 M, S14 M ...

Бесплатен Превозот 1pcs HTD1240-8M-30 заби 155 ширина 30мм должина 1240mm HTD8M 1240 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас

DEN 1632.00

ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм 30мм,35mm,40mm,45mm цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на првсите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна ценаразлични појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големинаАко ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!Ние можеме да произведуваат според вашите барања!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.