• Ново
Оригиналниот BC556A BC556 ДА-92 100PCS PNP Epitaxial Силикон Транзистори општа намена transistors ...

Оригиналниот BC556A BC556 ДА-92 100PCS PNP Epitaxial Силикон Транзистори општа намена transistors ...

Оценка на клиентот:
DEN 67.68
DEN 54.00 -20 %

Износ
Залиха

Оригиналниот BC556 A BC556 ДА-92 100 PCS PNP Epitaxial Силикон Транзистори општа намена transistors

Карактеристики

Бренд Име:
YOUBINA
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
BC556A
is_customized:
Yes
Тип:
triode транзисторски

Производи во категоријата

100PCS 2SD965 ДА-92 D965 TO92 нови triode транзистори бесплатен превозот

DEN 104.64

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаСледниве се некои повеќе Заеднички транзистори ДА92 купи линкСледниве се некои повеќе Заеднички транзистори SOT купи линк

MRF181ZR1 MRF181Z ТРАНЗИСТОРСКИ

DEN 576.00

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

НОВИ оригинал : MRFE6S9160HS MRFE6S9160HSR3 - [ СЛУЧАЈ 465A-06 / NI-780S ] 880 MHz, 35 W AVG., 28 V

DEN 648.00

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

BLF2043F - ТРАНЗИСТОРИ

DEN 360.00

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

MRF8S21100H MRF8S21100HR3 RF Моќ Областа Ефект Transistors [СЛУЧАЈ 465-06]

DEN 1112.64

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

0997-1149

DEN 19034.40

Добредојдовте во нашите продавници !Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања,Ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро!НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

Бесплатен Превозот 5valuesx20pcs=100pcs SMD Поле-ефект Transistors SOT23 Избрани за Полнење SI2300 SI2301 SI2302 AO3400 AO3401

239.52 -5 % DEN 228.00

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да се добие линкови.+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++Бесплатен Превозот 5valuesx20pcs=100pcs SMD Полеефект Transistors SOT23 Избрани за Полнење SI2300 SI2301 SI2302 AO3400 AO3401100% Сосема новЛистата на вредности : SI2300 печати 2300 SOT23 SI2301 печати A1 SHB SOT23 SI2302 печати A2 SHB SOT23 AO3400 печати A09 T SOT23 AO3401 печати A19 T SOT23Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.Ова е нашата продавница : Ви благодариме!Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.Испорака : 1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPSот или Воздухопловната за превозот метод.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка целГаранција : 100% Пари Гаранција За Враќање.1.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање.2.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.4.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција...

Pengiriman гратис PNP Transistors BC636 ke-92 50pcs/торба Професионални терминал Ц1 ...

223.20 -20 % DEN 179.00

Категорија Дискретни полупроводнички законот за Производи Семејство Transistors (BJT) Една Серија Пакување Лента & Кутија (ТБ) Транзистори PNP Тип на Тековната Собирач (Ic) (Макс) 1А Напон Колектор Emitter Дефект (Макс) 45 V Vce Сатурација (Макс) Ib, Ic 500m V 50m A, 500m A Тековната Колектор Исклучување (Макс) DC Тековната Добивка (h FE) (Min) Ic, Vce 40 150m A, 2 V Моќ Max 1 W Фреквенција Транзиција 100 MHz Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај ДА2263, ДА923 (НА226 AA) Формирана Води

100PCS бесплатен превозот A1015 2SA1015 ДА-92

DEN 48.00

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Променлива2512 Отпорник3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење0603 capacitor0805 capacitor1206 capacitorкерамички capacitorМонолитен Керамички CapacitorАлуминиум electrolytic capacitorКорекција capacitorTantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење0603 LED0805 LED1206 LED3ММ LED3ММ LED5 MM LED5 MM LED3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за ПолнењеДиоди за полнење1 / 2 W Диоди1 W ДиодиLL34 ДиодиLL41 ДиодиSOT23 ДиодиSMT ДиодиSOD123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнењемини осигурач5*20 осигурач6*30 осигурачДА92 транзисторскиTO220 транзисторскиsot23 транзисторскикристално осцилаторInductorБесплатен превозот

10PCS бесплатен превозот FQPF12N60C 12N60C ДА-220F

DEN 144.00

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Променлива2512 Отпорник3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење0603 capacitor0805 capacitor1206 capacitorкерамички capacitorМонолитен Керамички CapacitorАлуминиум electrolytic capacitorКорекција capacitorTantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење0603 LED0805 LED1206 LED3ММ LED3ММ LED5 MM LED5 MM LED3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за ПолнењеДиоди за полнење1 / 2 W Диоди1 W ДиодиLL34 ДиодиLL41 ДиодиSOT23 ДиодиSMT ДиодиSOD123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнењемини осигурач5*20 осигурач6*30 осигурачДА92 транзисторскиTO220 транзисторскиsot23 транзисторскикристално осцилаторInductorБесплатен превозот

Алинеја 8 pin KSS линија EXO3 EX03 19.660 М 19.6608 MHZ активни кристали

DEN 1344.00

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1Kpcs = 1000PCS бесплатен превозот S9018 9018 ДА-92

DEN 456.00

Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Променлива2512 Отпорник3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење0603 capacitor0805 capacitor1206 capacitorкерамички capacitorМонолитен Керамички CapacitorАлуминиум electrolytic capacitorКорекција capacitorTantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење0603 LED0805 LED1206 LED3ММ LED3ММ LED5 MM LED5 MM LED3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за ПолнењеДиоди за полнење1 / 2 W Диоди1 W ДиодиLL34 ДиодиLL41 ДиодиSOT23 ДиодиSMT ДиодиSOD123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнењемини осигурач5*20 осигурач6*30 осигурачДА92 транзисторскиTO220 транзисторскиsot23 транзисторскикристално осцилаторInductorБесплатен превозот

50PCS 2SC1384 ДА-92 C1384 TO92 нови triode транзисторски

DEN 87.36

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаСледниве се некои повеќе Заеднички транзистори ДА92 купи линкСледниве се некои повеќе Заеднички транзистори SOT купи линк

Јапонија керамички кристал resonator CSTLS8M00G53-BO 8M И 8000 MHZ 3 нога линија

DEN 795.36

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

M68701 СИЛИКОН MOS FET МОЌНОСТ ЗАСИЛУВАЧ

DEN 519.36

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.