• Ново
Нови Пристигне 4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка Рачка

Нови Пристигне 4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка Рачка

Оценка на клиентот:
DEN 9744.00
DEN 7795.00 -20 %

Износ
Залиха


4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка Рачка
Материјал : Железо Боја : Bronz, Бакар,Црна, Сребрена . Ве молиме забелешка боја ви треба. Вкупна должина : 8.1 X3.4cm / 3.19"X1.34"/(LXW) Висина : appr. 1.7 cm/0.67"
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
1
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Производи во категоријата

Aouke Калапи Борови шишарки силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

76.80 -21 % DEN 61.00

опис на производот Материјал : храна одделение силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : 40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла Партија

10800.00 -20 % DEN 8640.00

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла ПартијаПроизвод Карактеристики : Материјал : СиликонDemension : 22.5 x 18cm / 9 x 7.2 инченКруг со Дијаметар : 4cm ,Стап Должина : 7cm Пакет се вклучени : 2x Поп Мувла + 20 СтаповиПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

2 парчиња Стигнале Круг Мус Прстен & Плоштадот Мувла Bakeware Сет од не ' Рѓосувачки Челик Торта Мувла Прилагодливи Торта Декорирање за Печење Алатка

844.80 -20 % DEN 676.00

2 парчиња / set Прилагодливи Нерѓосувачки ЧеликТорта Калап За Печење АлаткиСо Star Link StarСпецификации : Боја : Случајни Материјал : Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Големина : Како на сликата Тежина : 495gПакетот Вклучува : 2 x Нерѓосувачки Челик Мус Торта ПрстенКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Прилагодливи дијаметар : 16 20 cm / 6.3 7.87 инчи Мувла со голем обем, се попогодни за да се прилагоди на големината...

Кујна Cupcakes Палачинки Cookie Торта Muffins Печење Waffles Тесто Фармацевт Крем Speratator Вентил За Мерење На Купот

604.32 -25 % DEN 453.00

Карактеристики : Екстраширок отвор, се доволно големи за да се прелива тесто во голем сад за мешање.Со мерење на знаци, ви кажува точни дел.Капацитетот е до 900ml.Трајни производи за долго време се користи.Лесен за употреба и чиста.Погоден за печење cupcakes, muffins, палачинки, doughnuts, итн.Спецификации : Боја : Виолетова & транспарентен(со мерење на знаци)Материјал : ПластикаКапацитет : 900ml / 3 CПроизвод големина : Прибл.17 * 11 * 18.5 cm / 6.7 * 4.3 * 7.3 воНето тежина : 292gПакетот Вклучува : 1x Палачинка Тесто ФармацевтAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.а

Топ Продажба Цвет Форма Фондан CupCake Embosser Машина Мувла Шлаг Втиснување Шеќер, Бисквит Торта Занает

DEN 47.52

Висок квалитет на храна одделение силиконски.Лесен за употреба и чиста.Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож.Предмет тип : Фондан КалапиФункција : Екопријателски,Еднократно,НестапОблик : Осум petal цветМатеријал : СиликонБоја : РозеваГолемина на : 12.5*7*0.7 CMТежина : 30gРејтинг на температура : 40 centigrade на +230 centigradeПакет содржи : 1*Фондан КалапиAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот...

Facemile 1PCS Зголеми Цвет Чоколадо Свадба Торта Cupcake Украсување Алатка DIY Печење Фондан Чипка Граница Силиконски Калап

248.16 -0 % DEN 248.00

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаMetarial : СиликонКоличина : 1 PCSБоја : АвтоматскиКако да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

FILBAKE 6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап за Печење Габи, За Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Торта Калапи Мраз Мувла

147.84 -19 % DEN 120.00

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13.7*1.3 cm / 7*5.3*0.5"Пакетот вклучува : 1* 6 Шуплини Пиштол Во Облик На Пиштол Со Силиконска Торта Мувла6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Калапи DIY Партија Пијат АлаткиМека, безбедни и здрави, лесен за чистење и одржување.Флексибилни силикони ice cube коцки се совршени за правење партијатематските коцки мраз, чоколади, gelatins, и повеќе.Коцки мраз излезе непроменети не се оштетени или разбиена.За да ги добиете надвор, притисни секоја коцка од дното со вашиот прст, за најбрз и најлесен резултати, почекајте 5 минути по земањето на послужавник надвор од замрзнувачот.На овој начин, коцки мраз ќе popправо надвор...

кинески свадба силиконски калап сапун мувла чоколадо мувла 1 компјутер бесплатен превозот

DEN 556.80

кинески decors за свадба форма на силиконски калап, калап сапун , силиконски калап сапунФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 81*76*76mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Среќен во кинески карактер силиконски калап сапун мувла торта мувла украсување мувла

DEN 556.80

Среќен во кинески карактер во облик на силиконски калап / сапун мувла / торта мувла / торта декорирање алаткиФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 104*73*35mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Силиконски Калап за Чоколадо Желе Пудинг Силикони Торта Декорирање Мувла Двојно Срцето Дизајн CDSM-581

158.40 -40 % DEN 95.00

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

кинески месечината торта со цвет силиконски калап сапун силиконски калап сапун калапи

DEN 556.80

кинески месечината цвет торта со форма на силиконски калап, калап сапун , силиконски калап сапунФункција : 1,Eко пријателски2,Долг живот (300~500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина на сапун мувла : 150gГолемина на сапун мувла : 95*95*45mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Фондан Силиконски Калап Девојка Лице silikon форма Мувла Чоколадно Колаче печење алатки за торти Оркестарот Кукла Одлуки T1013

109.92 -14 % DEN 94.00

Опис на Производ големина Должина : 5.1 cm ширина : 5.1 cm дебелина : 2cm тежина : 40g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

SHENHONG 3x3 Сфери Геометриски Десерти Торта Мувла Силиконски Калап Уметност 3D Мус DIY Печење Колачиња Мувла Пекарница Пусти Домашна

516.00 -45 % DEN 284.00

SHENHONG 3x3 Сфери Геометриски Десерти Уметност 3 D Торта Мувла Силиконски Калап Мус DIY Печење Колачиња Мувла Пекарница Пусти Домашнаопис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : Бела бојаПакетот вклучува : 1 Piece МувлаНова мувла 3*3 сфери од серијата Геометриски десерти и малина торта внатре.Обликот изгледа многу кул, и сакате да се чувствува исклучен еден од топки...

благослов во кинески карактер силиконски калап сапун мувла силиконски калап сапун

DEN 556.80

благослов во кинески карактер во облик на силиконски калап , калап сапун , силиконски калап сапун , силикони торта мувлаФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 95*95*32милиметриБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Малку Мечка Форма Мувла Седум-дупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки

77.28 -7 % DEN 72.00

Малку Мечка Форма Мувла Седумдупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки Карактеристики : Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба производот е отпорни на топлина, нетоксични, нелеплива и без мирис Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта / Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Екопријателски Известување 1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно...

Цилиндар rhombus 3D калап сапун мувла силиконски калапи калап за сапун свеќа калапи handemade мувла арома камен габи,

575.52 -15 % DEN 489.00

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Цилиндар rhomb D калап сапун мувла силиконски калапи калап за сапун свеќа калапи handemade мувлаМувла Материјал Силикони Производ големина7*4.5*4.5 cm Сапун тежина 125g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла , кликнете на сликата за да се купи!!!1 ...

TILLWELL1096DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки

408.00 -15 % DEN 347.00

TILLWELL1096 DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

SHENHONG Круша 3D Уметност Торта Мувла Поп Силикони Декорација Мувла Мус Silikonowe Moule Formy Печење Колачи

736.80 -51 % DEN 361.00

SHENHONG Круша 3 D Уметност Торта Мувла Поп Силикони Декорација Мувла Мус Silikonowe Moule Formy Печење КолачиБоја : БелаДимензии : Прикажи СликиПакетот вклучува : 1* Торта МувлаНа мувла се одликува со екстремната флексибилност, се погодни за употреба во рерна, во фрижидер и во експлозијата чилери отпор да температури кои се движат од 60 ° C до + 230 ° C.На elastictà и флексибилност на материјалот, згора на тоа, безбедно да се овозможи да се наведнуваат на мувла, па како да не заземаат премногу простор.Машина за миење садови и гарантира за честа употреба на производот мајсторски се комбинира погодност, дизајн и квалитет.Нашата компанија има 12 годишно искуство во производство на силиконски производи,главни производи : силикони торта мувла, мраз мувла, чоколадо мувла, калап сапун сите видови на храна одделение силиконски каучук мувла, и сите видови на силиконски прибор, дневни потреби.Нашиот дух на прв клиент, интегритет во центарот концепт, акумулацијата на голем број на домашни и странски клиенти за квалитет, производи се извезуваат во целиот свет.Чиста течност силика гел, нетоксични и невкусна, безбедни и хигиенски, својата добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.Нестап силиконски калап за ослободување се особено лесен, лесен, мазна, речиси совршенПо печење, печење лист, кул за 10 минути и потоа отпуштете, подобар ефект.Силиконски калап користење на собна температура е 60 СТЕ C ~ : 230 СТЕ C може да се користи во микробранова печка, скара, топлински плоча, исто така, може да се замрзнат во фрижидер замрзнувачСе создаде фенси bundt торта да ја покажат на вашето семејство и пријатели со овој уникатен мувла...

Женски кукла џеб мека керамика силиконски калап роденден, свадба сапун декорација мувла Женско бебе рацете на бебето

DEN 607.68

Женски кукла џеб мека керамика силиконски калап роденден, свадба сапун декорација мувла Женско бебе рацете на бебето Опис Item Име рацете на бебето Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY Бебе големина / cm 8СМ*4.5 CM*3 CM тежина / g 58 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

2017 силикони Вафли Палачинка печење мувла јајце мувла Торта мувла

239.52 -15 % DEN 204.00

Драг Пријател, ако сте russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.