• Ново
Нови Пристигне DIY Не-токсични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС

Нови Пристигне DIY Не-токсични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС

Оценка на клиентот:
DEN 10941.12
DEN 8753.00 -20 %

Износ
Залиха

DIY Не-токсични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : 100% Алуминиум нетоксични
Боја : Сребрена
Оваа Половина Фудбалски мувла може да се користи за да се направи колачи, овошје,Пудинг и чоколадо мувла и така натаму,е направен од висок квалитет на метал материјал, е една симпатична фудбал.

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
печење мувла
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Име:
печење мувла
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Торта Алатки 1PC Силикони Торта Мувла Лилјаци со ноќта на Вештерките Форма Сапун Мувла Кујна Тесто DIY Чоколадо Stencils moule силикони gateau

DEN 37.92

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

Moldes Де Silicona 3D Среќен Божиќ Силикони Торта Мувла Елен Елен Силиконски Калап за Печење Чоколадо Фондан Торта Декорирање Алатки

94.56 -10 % DEN 85.00

Главната Опис : Moldes Де Silicona 3 D Среќен Божиќ Силикони Торта Мувла Елен Елен Силиконски Калап за Печење Чоколадо Фондан Торта Декорирање АлаткиГолемина : 7.5*6 CMБоја : розеваОблик : среќен божиќ elkМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

2 парчиња Стигнале Круг Мус Прстен & Плоштадот Мувла Bakeware Сет од не ' Рѓосувачки Челик Торта Мувла Прилагодливи Торта Декорирање за Печење Алатка

844.80 -20 % DEN 676.00

2 парчиња / set Прилагодливи Нерѓосувачки ЧеликТорта Калап За Печење АлаткиСо Star Link StarСпецификации : Боја : Случајни Материјал : Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Големина : Како на сликата Тежина : 495gПакетот Вклучува : 2 x Нерѓосувачки Челик Мус Торта ПрстенКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Прилагодливи дијаметар : 16 20 cm / 6.3 7.87 инчи Мувла со голем обем, се попогодни за да се прилагоди на големината...

SHENHONG Круша 3D Уметност Торта Мувла Поп Силикони Декорација Мувла Мус Silikonowe Moule Formy Печење Колачи

736.80 -51 % DEN 361.00

SHENHONG Круша 3 D Уметност Торта Мувла Поп Силикони Декорација Мувла Мус Silikonowe Moule Formy Печење КолачиБоја : БелаДимензии : Прикажи СликиПакетот вклучува : 1* Торта МувлаНа мувла се одликува со екстремната флексибилност, се погодни за употреба во рерна, во фрижидер и во експлозијата чилери отпор да температури кои се движат од 60 ° C до + 230 ° C.На elastictà и флексибилност на материјалот, згора на тоа, безбедно да се овозможи да се наведнуваат на мувла, па како да не заземаат премногу простор.Машина за миење садови и гарантира за честа употреба на производот мајсторски се комбинира погодност, дизајн и квалитет.Нашата компанија има 12 годишно искуство во производство на силиконски производи,главни производи : силикони торта мувла, мраз мувла, чоколадо мувла, калап сапун сите видови на храна одделение силиконски каучук мувла, и сите видови на силиконски прибор, дневни потреби.Нашиот дух на прв клиент, интегритет во центарот концепт, акумулацијата на голем број на домашни и странски клиенти за квалитет, производи се извезуваат во целиот свет.Чиста течност силика гел, нетоксични и невкусна, безбедни и хигиенски, својата добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.Нестап силиконски калап за ослободување се особено лесен, лесен, мазна, речиси совршенПо печење, печење лист, кул за 10 минути и потоа отпуштете, подобар ефект.Силиконски калап користење на собна температура е 60 СТЕ C ~ : 230 СТЕ C може да се користи во микробранова печка, скара, топлински плоча, исто така, може да се замрзнат во фрижидер замрзнувачСе создаде фенси bundt торта да ја покажат на вашето семејство и пријатели со овој уникатен мувла...

LXYY Мувла 10cm бебе мека керамика силиконски калап палецот кукла смола мувла свадба бонбони мувла

DEN 704.64

LXYY Мувла 10cm бебе мека керамика силиконски калап палецот кукла смола мувла свадба бонбони мувла Опис Item Име 10cm бебе мека керамика силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY Бебе големина / cm 10 CM*6 CM*2.5 CM тежина / g 65 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

Малку Мечка Форма Мувла Седум-дупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки

77.28 -7 % DEN 72.00

Малку Мечка Форма Мувла Седумдупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки Карактеристики : Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба производот е отпорни на топлина, нетоксични, нелеплива и без мирис Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта / Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Екопријателски Известување 1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно...

Фондан Силиконски Калап Девојка Лице silikon форма Мувла Чоколадно Колаче печење алатки за торти Оркестарот Кукла Одлуки T1013

109.92 -14 % DEN 94.00

Опис на Производ големина Должина : 5.1 cm ширина : 5.1 cm дебелина : 2cm тежина : 40g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

природните предели форма на силиконски калап сапун силиконски калап украсување сапун габи,

DEN 556.80

природните предели во облик на силиконски торта мувла , силиконски калап сапун , силиконски калап , торта алаткиФункција : 1,Eко пријателски2,Долг живот (300~500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 82*82*42mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

FILBAKE 6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап за Печење Габи, За Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Торта Калапи Мраз Мувла

147.84 -19 % DEN 120.00

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13.7*1.3 cm / 7*5.3*0.5"Пакетот вклучува : 1* 6 Шуплини Пиштол Во Облик На Пиштол Со Силиконска Торта Мувла6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Калапи DIY Партија Пијат АлаткиМека, безбедни и здрави, лесен за чистење и одржување.Флексибилни силикони ice cube коцки се совршени за правење партијатематските коцки мраз, чоколади, gelatins, и повеќе.Коцки мраз излезе непроменети не се оштетени или разбиена.За да ги добиете надвор, притисни секоја коцка од дното со вашиот прст, за најбрз и најлесен резултати, почекајте 5 минути по земањето на послужавник надвор од замрзнувачот.На овој начин, коцки мраз ќе popправо надвор...

Aouke Калапи Борови шишарки силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

76.80 -21 % DEN 61.00

опис на производот Материјал : храна одделение силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : 40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

TILLWELL1096DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки

408.00 -15 % DEN 347.00

TILLWELL1096 DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

2017 силикони Вафли Палачинка печење мувла јајце мувла Торта мувла

239.52 -15 % DEN 204.00

Драг Пријател, ако сте russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !

Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Чоколадо Moldes Де Silicona Фондан Торта Декорација Cookie Мувла

142.08 -30 % DEN 99.00

Главната Опис : Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Чоколадо Moldes Де Silicona Фондан Торта Декорација Cookie МувлаГолемина : 7.8*5 CMБоја : белаОблик : среќен божиќ стеблаМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

благослов во кинески карактер силиконски калап сапун мувла силиконски калап сапун

DEN 556.80

благослов во кинески карактер во облик на силиконски калап , калап сапун , силиконски калап сапун , силикони торта мувлаФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 95*95*32милиметриБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.