• Ново
Bakeware Крем Рог Тесто се Тркалаат Калапи Нерѓосувачки Челик Фондан Торта Декорирање за Печење Tools 2 парчиња/set ZH027 Подарок

Bakeware Крем Рог Тесто се Тркалаат Калапи Нерѓосувачки Челик Фондан Торта Декорирање за Печење Tools 2 парчиња/set ZH027 Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 114.24

Износ
Залиха


големина : Види Фото покаже нерѓосувачки челик

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
ZH027
можете исто така да:
торта ,фондан торта ,кујнски алатки
боја:
случаен

Производи во категоријата

кинески свадба силиконски калап сапун мувла чоколадо мувла 1 компјутер бесплатен превозот

DEN 556.80

кинески decors за свадба форма на силиконски калап, калап сапун , силиконски калап сапунФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 81*76*76mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Малку Мечка Форма Мувла Седум-дупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки

77.28 -7 % DEN 72.00

Малку Мечка Форма Мувла Седумдупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки Карактеристики : Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба производот е отпорни на топлина, нетоксични, нелеплива и без мирис Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта / Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Екопријателски Известување 1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно...

природните предели форма на силиконски калап сапун силиконски калап украсување сапун габи,

DEN 556.80

природните предели во облик на силиконски торта мувла , силиконски калап сапун , силиконски калап , торта алаткиФункција : 1,Eко пријателски2,Долг живот (300~500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 82*82*42mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Фондан Силиконски Калап Девојка Лице silikon форма Мувла Чоколадно Колаче печење алатки за торти Оркестарот Кукла Одлуки T1013

109.92 -14 % DEN 94.00

Опис на Производ големина Должина : 5.1 cm ширина : 5.1 cm дебелина : 2cm тежина : 40g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

Топ Продажба Цвет Форма Фондан CupCake Embosser Машина Мувла Шлаг Втиснување Шеќер, Бисквит Торта Занает

DEN 47.52

Висок квалитет на храна одделение силиконски.Лесен за употреба и чиста.Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож.Предмет тип : Фондан КалапиФункција : Екопријателски,Еднократно,НестапОблик : Осум petal цветМатеријал : СиликонБоја : РозеваГолемина на : 12.5*7*0.7 CMТежина : 30gРејтинг на температура : 40 centigrade на +230 centigradeПакет содржи : 1*Фондан КалапиAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот...

TTLIFE 3D Зголеми Цвет Торта Силиконски Калап за Печење Мувла Мраз Фах Мувла Фондан Торти, Чоколадо Марципан DIY Готвење Боја Случаен избор

91.20 -12 % DEN 80.00

TTLIFE 3 D Зголеми Цвет Торта Силиконски Калап за Печење Мувла Мраз Фах Мувла Фондан Торти, Чоколадо Марципан DIY Готвење Боја Случаен изборКарактеристики1...

TILLWELL1096DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки

408.00 -15 % DEN 347.00

TILLWELL1096 DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла Партија

10800.00 -20 % DEN 8640.00

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла ПартијаПроизвод Карактеристики : Материјал : СиликонDemension : 22.5 x 18cm / 9 x 7.2 инченКруг со Дијаметар : 4cm ,Стап Должина : 7cm Пакет се вклучени : 2x Поп Мувла + 20 СтаповиПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Aouke Калапи Борови шишарки силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

76.80 -21 % DEN 61.00

опис на производот Материјал : храна одделение силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : 40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

FILBAKE 6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап за Печење Габи, За Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Торта Калапи Мраз Мувла

147.84 -19 % DEN 120.00

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13.7*1.3 cm / 7*5.3*0.5"Пакетот вклучува : 1* 6 Шуплини Пиштол Во Облик На Пиштол Со Силиконска Торта Мувла6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Калапи DIY Партија Пијат АлаткиМека, безбедни и здрави, лесен за чистење и одржување.Флексибилни силикони ice cube коцки се совршени за правење партијатематските коцки мраз, чоколади, gelatins, и повеќе.Коцки мраз излезе непроменети не се оштетени или разбиена.За да ги добиете надвор, притисни секоја коцка од дното со вашиот прст, за најбрз и најлесен резултати, почекајте 5 минути по земањето на послужавник надвор од замрзнувачот.На овој начин, коцки мраз ќе popправо надвор...

Нови Пристигне DIY Не-токсични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС

10941.12 -20 % DEN 8753.00

DIY Нетоксични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : 100% Алуминиум нетоксичниБоја : СребренаОваа Половина Фудбалски мувла може да се користи за да се направи колачи, овошје,Пудинг и чоколадо мувла и така натаму,е направен од висок квалитет на метал материјал, е една симпатична фудбал.

Пеперутка Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 191.52

Опис на Силиконски калапи Боја : Светло Сина Брод од Кина, машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина на : 71 * 49 * 30 ммПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

TTLIFE Флеш Справи Стигнале Нерѓосувачки Челик Круг Мус Прстен Печење Алатка Поставите Торта Мувла Мувла Големина Прилагодливи Bakeware 12

DEN 504.00

modname=ckeditorСакате Да ја Добиете Вашата Парцела Во БРЗ и БЕЗБЕДЕН Начин? Го КУПАТ!Купувачот од Меѓународно Земји : пратката ќе биде испратите Ali Express Стандард Превозот,тоа е следење на број и се многу безбедни,може да се задржи следењеКупувачи од САД и велика БРИТАНИЈА : пратката ќе биде пренесена од НАС магацин и велика БРИТАНИЈА магацин,НЕ НЕДОСТАСУВА ТОА!Нови Пристигнување Топла Продажба Стигнале Нерѓосувачки Челик Круг Мус Прстен Печење Алатка Поставите Торта Мувла Мувла Големина Прилагодливи Bakeware 12"Карактеристики : 100% Сосема нов Висок квалитет на Овој производ може слободно да се прилагоди на големината, со дијаметар од 16cm 30cm ( 6 инчи 12 инчен прилагодливи )...

4pcs Кристал Силиконски Калап Смола DIY Ѕвезди Pendant Изработка на Силиконски Калап Ѓердан Pendant Смола Накит Одлуки Мувла Занаетчиски

95.52 -9 % DEN 87.00

Карактеристики : Рачно изработени мувла направени со висок квалитет и отпорни силикони.Лесно правење и лесно надвор.Вашиот најдобар избор да се направи било занает.Спецификации : Материјал : СиликонГолемина : прибл...

FILBAKE Круг Ридот Пагоди во Облик на Бели Силикони Торта Чоколадни Десерти сладолед Калап за Печење Алатки Bakeware Тесто

335.52 -19 % DEN 272.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНА20*20*5.5 cm / 7.87*7.87*2.16"Пакетот вклучува : 1* Силикони Торта МувлаТемпературата се движи од 40 до +230 °C...

Музика Ангел Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 261.60

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајно Бродот од Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : Заврши Сапун тежина : Ние брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

Facemile 1PCS Зголеми Цвет Чоколадо Свадба Торта Cupcake Украсување Алатка DIY Печење Фондан Чипка Граница Силиконски Калап

248.16 -0 % DEN 248.00

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаMetarial : СиликонКоличина : 1 PCSБоја : АвтоматскиКако да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Цвет силикони чипка мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла свадба торта decoraton CK-СМ-252

431.52 -15 % DEN 367.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови БезбедноКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

4pcs /многу креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња машина мувла торта мувла ориз моделирани

153.60 -40 % DEN 92.00

бесплатен превозотНОВО! креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња машина мувла торта мувла ориз моделираниИмајте на ум тоа пред да нарачате : 1...

Надворешниот простор cupcake wrappers роденден декорација за деца 12 wrappers+ 12 вметнете картички печење алатка

311.52 -25 % DEN 234.00

Име на производ : вселената cupcake wrappers роденден декорација за деца 12 wrappers+ 12 вметнете картички печење алаткаПотекло : КинаСпецификација : дното дијаметар : 5cmОпис : 1 сет вклучуваат 12 околните wrappers и 12 вметнете картички ...

Сончево девојка Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 179.04

Опис на Силиконски калапи Боја : Светло розова Брод од Кина, машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина на : 85 * 59 * 39 мм Заврши Сапун тежина : околу...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.