• Ново
Моден Топла 2 парчиња/многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи Мувла

Моден Топла 2 парчиња/многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи Мувла

Оценка на клиентот:
DEN 13833.60
DEN 11067.00 -20 %

Износ
Залиха


2 парчиња/многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи Мувла
Опис :
Состојба : Нова
Главната Боја : Бела
Големина : Види на сликата
Дебелина : 0.6 см
Материјал : Пластика
Модел : Пеперутка
Пакет се Вклучени : 1 Сет (2 парчиња Пеперутка Мувла)
Разговараат : 1 инч =2.54 cm 1 cm =0.393 инчен
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА! Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
фондан украсување
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Тип:
Торта Алатки
Име:
фондан украсување
Торта Алатки Тип:
Моделирање алатки

Производи во категоријата

TILLWELL1096DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки

408.00 -15 % DEN 347.00

TILLWELL1096 DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

LXYY Мувла 10cm бебе мека керамика силиконски калап палецот кукла смола мувла свадба бонбони мувла

DEN 704.64

LXYY Мувла 10cm бебе мека керамика силиконски калап палецот кукла смола мувла свадба бонбони мувла Опис Item Име 10cm бебе мека керамика силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY Бебе големина / cm 10 CM*6 CM*2.5 CM тежина / g 65 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

Силиконски Фондан Машина Торта Мувла Чоколадо Тесто Фондан Мувла Кујна Sugarcraft Желе Пудинг Ice Cube Торта Декорирање Алатки

26.88 -14 % DEN 23.00

Паднав во љубов со печење, бидејќи тоа носи мене многу на животот задоволства и ме прави навистина љубовен животдве стил youcan изберетееден е симпатична шапкадругиот е бројот мувлание сме фабрика .цената е трговија на големо цена

Топ Продажба Цвет Форма Фондан CupCake Embosser Машина Мувла Шлаг Втиснување Шеќер, Бисквит Торта Занает

DEN 47.52

Висок квалитет на храна одделение силиконски.Лесен за употреба и чиста.Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож.Предмет тип : Фондан КалапиФункција : Екопријателски,Еднократно,НестапОблик : Осум petal цветМатеријал : СиликонБоја : РозеваГолемина на : 12.5*7*0.7 CMТежина : 30gРејтинг на температура : 40 centigrade на +230 centigradeПакет содржи : 1*Фондан КалапиAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот...

Moldes Де Silicona 3D Среќен Божиќ Силикони Торта Мувла Елен Елен Силиконски Калап за Печење Чоколадо Фондан Торта Декорирање Алатки

94.56 -10 % DEN 85.00

Главната Опис : Moldes Де Silicona 3 D Среќен Божиќ Силикони Торта Мувла Елен Елен Силиконски Калап за Печење Чоколадо Фондан Торта Декорирање АлаткиГолемина : 7.5*6 CMБоја : розеваОблик : среќен божиќ elkМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

FILBAKE Круг Ридот Пагоди во Облик на Бели Силикони Торта Чоколадни Десерти сладолед Калап за Печење Алатки Bakeware Тесто

335.52 -19 % DEN 272.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНА20*20*5.5 cm / 7.87*7.87*2.16"Пакетот вклучува : 1* Силикони Торта МувлаТемпературата се движи од 40 до +230 °C...

12pcs/set Луди Јајце Обновливи Силикони Кифла Калапи Фондан Торта Декорирање Мувла Алатки Мешана Боја Печење Чаши

191.04 -6 % DEN 180.00

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

кинески свадба силиконски калап сапун мувла чоколадо мувла 1 компјутер бесплатен превозот

DEN 556.80

кинески decors за свадба форма на силиконски калап, калап сапун , силиконски калап сапунФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 81*76*76mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Музика Ангел Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 261.60

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајно Бродот од Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : Заврши Сапун тежина : Ние брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

кинески свадба сапун калапи украсување на силиконски калап сапун чоколадо мувла торта мувла

DEN 556.80

Функција : 1,Eко пријателски силиконска гума2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 92*92*36mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Женски кукла џеб мека керамика силиконски калап роденден, свадба сапун декорација мувла Женско бебе рацете на бебето

DEN 607.68

Женски кукла џеб мека керамика силиконски калап роденден, свадба сапун декорација мувла Женско бебе рацете на бебето Опис Item Име рацете на бебето Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY Бебе големина / cm 8СМ*4.5 CM*3 CM тежина / g 58 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

Пеперутка Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 191.52

Опис на Силиконски калапи Боја : Светло Сина Брод од Кина, машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина на : 71 * 49 * 30 ммПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

Нови Пристигне DIY Не-токсични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС

10941.12 -20 % DEN 8753.00

DIY Нетоксични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : 100% Алуминиум нетоксичниБоја : СребренаОваа Половина Фудбалски мувла може да се користи за да се направи колачи, овошје,Пудинг и чоколадо мувла и така натаму,е направен од висок квалитет на метал материјал, е една симпатична фудбал.

SHENHONG 3x3 Сфери Геометриски Десерти Торта Мувла Силиконски Калап Уметност 3D Мус DIY Печење Колачиња Мувла Пекарница Пусти Домашна

516.00 -45 % DEN 284.00

SHENHONG 3x3 Сфери Геометриски Десерти Уметност 3 D Торта Мувла Силиконски Калап Мус DIY Печење Колачиња Мувла Пекарница Пусти Домашнаопис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : Бела бојаПакетот вклучува : 1 Piece МувлаНова мувла 3*3 сфери од серијата Геометриски десерти и малина торта внатре.Обликот изгледа многу кул, и сакате да се чувствува исклучен еден од топки...

4pcs /многу креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња машина мувла торта мувла ориз моделирани

153.60 -40 % DEN 92.00

бесплатен превозотНОВО! креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња машина мувла торта мувла ориз моделираниИмајте на ум тоа пред да нарачате : 1...

4pcs Кристал Силиконски Калап Смола DIY Ѕвезди Pendant Изработка на Силиконски Калап Ѓердан Pendant Смола Накит Одлуки Мувла Занаетчиски

95.52 -9 % DEN 87.00

Карактеристики : Рачно изработени мувла направени со висок квалитет и отпорни силикони.Лесно правење и лесно надвор.Вашиот најдобар избор да се направи било занает.Спецификации : Материјал : СиликонГолемина : прибл...

SHENHONG Круша 3D Уметност Торта Мувла Поп Силикони Декорација Мувла Мус Silikonowe Moule Formy Печење Колачи

736.80 -51 % DEN 361.00

SHENHONG Круша 3 D Уметност Торта Мувла Поп Силикони Декорација Мувла Мус Silikonowe Moule Formy Печење КолачиБоја : БелаДимензии : Прикажи СликиПакетот вклучува : 1* Торта МувлаНа мувла се одликува со екстремната флексибилност, се погодни за употреба во рерна, во фрижидер и во експлозијата чилери отпор да температури кои се движат од 60 ° C до + 230 ° C.На elastictà и флексибилност на материјалот, згора на тоа, безбедно да се овозможи да се наведнуваат на мувла, па како да не заземаат премногу простор.Машина за миење садови и гарантира за честа употреба на производот мајсторски се комбинира погодност, дизајн и квалитет.Нашата компанија има 12 годишно искуство во производство на силиконски производи,главни производи : силикони торта мувла, мраз мувла, чоколадо мувла, калап сапун сите видови на храна одделение силиконски каучук мувла, и сите видови на силиконски прибор, дневни потреби.Нашиот дух на прв клиент, интегритет во центарот концепт, акумулацијата на голем број на домашни и странски клиенти за квалитет, производи се извезуваат во целиот свет.Чиста течност силика гел, нетоксични и невкусна, безбедни и хигиенски, својата добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.Нестап силиконски калап за ослободување се особено лесен, лесен, мазна, речиси совршенПо печење, печење лист, кул за 10 минути и потоа отпуштете, подобар ефект.Силиконски калап користење на собна температура е 60 СТЕ C ~ : 230 СТЕ C може да се користи во микробранова печка, скара, топлински плоча, исто така, може да се замрзнат во фрижидер замрзнувачСе создаде фенси bundt торта да ја покажат на вашето семејство и пријатели со овој уникатен мувла...

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла Партија

10800.00 -20 % DEN 8640.00

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла ПартијаПроизвод Карактеристики : Материјал : СиликонDemension : 22.5 x 18cm / 9 x 7.2 инченКруг со Дијаметар : 4cm ,Стап Должина : 7cm Пакет се вклучени : 2x Поп Мувла + 20 СтаповиПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

кинески месечината торта со цвет силиконски калап сапун силиконски калап сапун калапи

DEN 556.80

кинески месечината цвет торта со форма на силиконски калап, калап сапун , силиконски калап сапунФункција : 1,Eко пријателски2,Долг живот (300~500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина на сапун мувла : 150gГолемина на сапун мувла : 95*95*45mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Чоколадо Moldes Де Silicona Фондан Торта Декорација Cookie Мувла

142.08 -30 % DEN 99.00

Главната Опис : Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Чоколадо Moldes Де Silicona Фондан Торта Декорација Cookie МувлаГолемина : 7.8*5 CMБоја : белаОблик : среќен божиќ стеблаМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Силиконски Калап за Чоколадо Желе Пудинг Силикони Торта Декорирање Мувла Двојно Срцето Дизајн CDSM-581

158.40 -40 % DEN 95.00

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.