• Ново
1PC/Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски Калап

1PC/Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски Калап

Оценка на клиентот:
DEN 191.52
DEN 109.00 -43 %

Износ
Залиха


1 PC/Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски Калап
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Тесто Фондан Силиконски Калап
Облик : Make-up Серија Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Чоколадо Мувла
Големина : Прибл L 7 x W x 6.5 Дебелина 1.2 см
Пакет : 1 PC/Број во ПП Торба
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
2. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ќе се одговори во 24hours.

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла
Бренд Име:
HOMEHOW
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
ЕКО Храна Одделение Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла
дизајн:
Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла 397
Големина:
Approx L 7x W 6.5 x Thickness 1.2cm Silicone Cake Mold
Пакет:
1PC/Многу Козметика Кармини Силикони Торта Калап Сапун Мувла во OPP Вреќа
Предност:
Популарната Дизајн Со Висок Квалитет 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Храна Одделение Живописни 3D Дизајн за Лесна Апликација Demould
Примена:
Дама шминка Серија Кармини Козметика Торта Декорирање Мувла
Поврзани производи:
Силиконски Калап Сапун Чоколадо Мувла Свеќа Мувла
Поврзани Производи 2:
Тесто Алатки Возен Pin Цевки Млазницата Совети Сет
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Производи во категоријата

Moldes Де Silicona 3D Среќен Божиќ Силикони Торта Мувла Елен Елен Силиконски Калап за Печење Чоколадо Фондан Торта Декорирање Алатки

94.56 -10 % DEN 85.00

Главната Опис : Moldes Де Silicona 3 D Среќен Божиќ Силикони Торта Мувла Елен Елен Силиконски Калап за Печење Чоколадо Фондан Торта Декорирање АлаткиГолемина : 7.5*6 CMБоја : розеваОблик : среќен божиќ elkМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

SHENHONG 3x3 Сфери Геометриски Десерти Торта Мувла Силиконски Калап Уметност 3D Мус DIY Печење Колачиња Мувла Пекарница Пусти Домашна

516.00 -45 % DEN 284.00

SHENHONG 3x3 Сфери Геометриски Десерти Уметност 3 D Торта Мувла Силиконски Калап Мус DIY Печење Колачиња Мувла Пекарница Пусти Домашнаопис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : Бела бојаПакетот вклучува : 1 Piece МувлаНова мувла 3*3 сфери од серијата Геометриски десерти и малина торта внатре.Обликот изгледа многу кул, и сакате да се чувствува исклучен еден од топки...

FILBAKE Круг Ридот Пагоди во Облик на Бели Силикони Торта Чоколадни Десерти сладолед Калап за Печење Алатки Bakeware Тесто

335.52 -19 % DEN 272.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНА20*20*5.5 cm / 7.87*7.87*2.16"Пакетот вклучува : 1* Силикони Торта МувлаТемпературата се движи од 40 до +230 °C...

топла 1pc Бања Бомба Торта Мувла 3D Алуминиум Легура Топката Сфера Бања Бомба Мувла Торта за Печење Тесто Мувла 5.5 cm

22.08 -14 % DEN 19.00

Карактеристики На Производот : Сосема Нов и висок квалитет на 3 D Алуминиум Бања Бомба МувлаПрактично ,издржлив,безбеден,удобен и лесен за чистењеМоже да издржи температури рернаИсто така, Совршен за изработка на фондан колачи,puddings ,печива ,џери и др.Голема за да покаже вашиот готвење вештини и вашиот новина идеи.Идеален подарок за wifes и cookers.Спецификација На Производот : Боја : СребренаМатеријал : Алуминиум легураКоличина : 1pcГолемина(Дијаметар*Висина) : Големина : 5.5*2.5 cmНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

12pcs/set Луди Јајце Обновливи Силикони Кифла Калапи Фондан Торта Декорирање Мувла Алатки Мешана Боја Печење Чаши

191.04 -6 % DEN 180.00

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

Женски кукла џеб мека керамика силиконски калап роденден, свадба сапун декорација мувла Женско бебе рацете на бебето

DEN 607.68

Женски кукла џеб мека керамика силиконски калап роденден, свадба сапун декорација мувла Женско бебе рацете на бебето Опис Item Име рацете на бебето Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY Бебе големина / cm 8СМ*4.5 CM*3 CM тежина / g 58 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

Бесплатен превозот(10pcs/многу) Нови 4pcs Музички инструменти cookie клипот машина сет

DEN 2097.12

1.Опис : 4pcs Музички инструменти cookie клипот машина сет2.Предмет Бр : HB10423.Материјал : Пластика4.Големина : силикони мат : 1274cm,105.64cm,7.54.34cm,5.534cm5.Тежина : 95g6.Помина SGS / ФДУ / LFGB тестирање(безбедност на Храна одделение)7.Лесно е да се чува чист и употреба

благослов во кинески карактер силиконски калап сапун мувла силиконски калап сапун

DEN 556.80

благослов во кинески карактер во облик на силиконски калап , калап сапун , силиконски калап сапун , силикони торта мувлаФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 95*95*32милиметриБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Силиконски Калап за Чоколадо Желе Пудинг Силикони Торта Декорирање Мувла Двојно Срцето Дизајн CDSM-581

158.40 -40 % DEN 95.00

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

украсување на силиконски калап Кинески свадба сапун силиконски калап чоколадо мувла

DEN 556.80

кинески стил месечината торта силиконски калап , калап сапун , силиконски калап сапун , силикони торта мувлаФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 77*77*30ммБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Малку Мечка Форма Мувла Седум-дупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки

77.28 -7 % DEN 72.00

Малку Мечка Форма Мувла Седумдупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки Карактеристики : Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба производот е отпорни на топлина, нетоксични, нелеплива и без мирис Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта / Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Екопријателски Известување 1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно...

Сончево девојка Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 179.04

Опис на Силиконски калапи Боја : Светло розова Брод од Кина, машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина на : 85 * 59 * 39 мм Заврши Сапун тежина : околу...

Facemile 1PCS Зголеми Цвет Чоколадо Свадба Торта Cupcake Украсување Алатка DIY Печење Фондан Чипка Граница Силиконски Калап

248.16 -0 % DEN 248.00

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаMetarial : СиликонКоличина : 1 PCSБоја : АвтоматскиКако да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Фондан Силиконски Калап Девојка Лице silikon форма Мувла Чоколадно Колаче печење алатки за торти Оркестарот Кукла Одлуки T1013

109.92 -14 % DEN 94.00

Опис на Производ големина Должина : 5.1 cm ширина : 5.1 cm дебелина : 2cm тежина : 40g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

TILLWELL1096DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки

408.00 -15 % DEN 347.00

TILLWELL1096 DIY Статуата на Слободата силикони фондан торта мувла торта декорирање алатки сапун свеќа мувла алатки Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

Aouke Калапи Борови шишарки силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

76.80 -21 % DEN 61.00

опис на производот Материјал : храна одделение силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : 40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

Торта Алатки 1PC Силикони Торта Мувла Лилјаци со ноќта на Вештерките Форма Сапун Мувла Кујна Тесто DIY Чоколадо Stencils moule силикони gateau

DEN 37.92

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

кинески свадба силиконски калап сапун мувла чоколадо мувла 1 компјутер бесплатен превозот

DEN 556.80

кинески decors за свадба форма на силиконски калап, калап сапун , силиконски калап сапунФункција : 1,Eко пријателски2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : помек течни силиконска гумаТежина : 150gГолемина : 81*76*76mmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Чоколадо Moldes Де Silicona Фондан Торта Декорација Cookie Мувла

142.08 -30 % DEN 99.00

Главната Опис : Среќен Божиќ На Силиконски Торта Мувла Елка Силиконски Калап Чоколадо Moldes Де Silicona Фондан Торта Декорација Cookie МувлаГолемина : 7.8*5 CMБоја : белаОблик : среќен божиќ стеблаМатеријал : 100% foodgrade силикониМека,флексибилни и издржливиЛесен за употреба и чистењеТемпература : 40 до +230 степенМикробранова печка сеф,фрижидер безбедно и машина за миење садови безбедно

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.