• Ново
7kind DIY Музика Резултат Полица Силиконски Калап Мазна Торта Габи Капки Лепак За Додатоци Течно Чоколадо Фондан Печење Алатка

7kind DIY Музика Резултат Полица Силиконски Калап Мазна Торта Габи Капки Лепак За Додатоци Течно Чоколадо Фондан Печење Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 90.72
DEN 78.00 -14 %

Износ
Залиха


- Ставка Опис -
Материјал:Силикони
Тежина:Околу =30g / парче
Големина(cm):
1: 9*6
2:9.2*9.2
3:9.7*7.4
4:9.5*9.8
5:9.5*8.9
6:9.5*9.7
7:9.7*9.4
Боја: Проѕирен
【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење. И тоа е мека и лесна за употреба.】
Рејтинг на температура: -40 centigrade на +210 centigrade
- Вистински Производ Слика
Иако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално.
Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да контактирате со нас од страна на трговија со датот. и центарот за пораки. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно, можеме да испраќате слики за вас без жиг.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Да USA & Canada : Околу 7-15 дена;
На Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена;
На Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена; Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со екстра поштарина. DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
Повратни информации : Ако нашите производи ќе ги носи среќни, ве молиме да ни даде пет ѕвездички високи пофалби како охрабрување, ви благодарам многу. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор.
Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме, за да може да се обезбеди контакт со вас. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака.

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
FQ3364-3370
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Doinb
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
дизајн:
Прекрасна & Новина Мувла
Предности:
Лесен за Употреба & Чисти
боја:
проѕирен
Услуга:
Добар И Да
Материјал:
Силикони
Употреба:
Капки Лепак
Големина(cm):
Ве молиме да се види детали
Пакет:
1pcs/многу

Производи во категоријата

P298Liquid солидна кружни чипка англиски alphanumeric силиконски калап чоколадо мувла

DEN 150.24

Demension прибл 29171 CM, секој еден diametre 4cm, Size_Mini Форма Како на силиконски материјал е толку разновиден, листата на видови на материјали кои може да се користи за да се создаде габи, е бескрајна, како што се гуми за Џвакање паста, Желе, Кифла, Фондан, Sugarpaste, се Стопи Чоколадото, Восок, Мраз,сапун, смола,и на Сите видови за Лиење Глини, оу исто така, може да се направи сок на мраз со мувла...

4pcs Кристал Силиконски Калап Смола DIY Ѕвезди Pendant Изработка на Силиконски Калап Ѓердан Pendant Смола Накит Одлуки Мувла Занаетчиски

95.52 -9 % DEN 87.00

Карактеристики : Рачно изработени мувла направени со висок квалитет и отпорни силикони.Лесно правење и лесно надвор.Вашиот најдобар избор да се направи било занает.Спецификации : Материјал : СиликонГолемина : прибл...

12pcs/set Луди Јајце Обновливи Силикони Кифла Калапи Фондан Торта Декорирање Мувла Алатки Мешана Боја Печење Чаши

191.04 -6 % DEN 180.00

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

Нови Пристигне 4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка Рачка

9744.00 -20 % DEN 7795.00

4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка РачкаМатеријал : Железо Боја : Bronz, Бакар,Црна, Сребрена ...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан 4 парчиња/set Doughnuts Силиконски калап

1073.76 -10 % DEN 966.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 4pcs / set=Нагоре и надолу : 21*5.5 CM,=Средината : 21*3 CM,=Декоративни Cakes Tool : 13*5.5*вкупна тежина : 353g*пакување : 4pcs / opp / кутија боја* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

LXYY Шон Овците 3D три-димензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки

DEN 715.20

LXYY Шон Овците 3 D тридимензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки Опис Item Име силиконски калап сапун Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 8СМ*6 CM тежина / g 160 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

c988 Божиќ apple мус торта мувла торта декорација мувла

DEN 480.00

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : 2.5" x 2" x 0.8"(6.5cmx5cmx2.2cm) Заврши Сапун тежина : околу 70gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

HYL325U 25мм Цвет Силиконски Калап за Торта Декорација, Фондан Занает, Смола, Бонбони, Чоколадо, Шлаг, Заболување на Паста, Накит, Cookie

66.24 -8 % DEN 61.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

26pcs/set Азбука Мувла Колаче Машина Сет,Печење Фондан Машина,Бисквит Машина, Торта Букви ВО-PC-26

DEN 589.92

26 компјутери / set Азбука Мувла Колаче Машина Сет,Печење Фондан Машина,Бисквит Машина, Торта Букви ВОPC42 Сет на 26pcs, вклучува големи букви, c reate ваши сопствени пораки за вашиот фондан торта или симпатична cupcakes...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Гарфилд Мувла

502.56 -15 % DEN 427.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 30.2*18.2*1.8 cm (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Плоштад Кубни Решетки Во Облик На Силиконски Калап Вино Црвено Торта Калапи За Печење Мус Десерт Габи, Кујна Декорација Алатки

517.92 -9 % DEN 471.00

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : ВиноГОЛЕМИНА19.5*19.5*5.3 cm / 7.6*7.6*2"Пакетот вклучува : 1* 9 Квадратни Силиконски Калап За Печење1...

Моден Топла 2 парчиња/многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи Мувла

13833.60 -20 % DEN 11067.00

2 парчиња / многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи МувлаОпис : Состојба : НоваГлавната Боја : БелаГолемина : Види на сликатаДебелина : 0.6 смМатеријал : ПластикаМодел : ПеперуткаПакет се Вклучени : 1 Сет (2 парчиња Пеперутка Мувла)Разговараат : 1 инч =2.54 cm 1 cm =0.393 инченПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

1PC/Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски Калап

191.52 -43 % DEN 109.00

1 PC / Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски КалапПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

FILBAKE Круг Ридот Пагоди во Облик на Бели Силикони Торта Чоколадни Десерти сладолед Калап за Печење Алатки Bakeware Тесто

335.52 -19 % DEN 272.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНА20*20*5.5 cm / 7.87*7.87*2.16"Пакетот вклучува : 1* Силикони Торта МувлаТемпературата се движи од 40 до +230 °C...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан 2 парчиња/set MaFen првенство

304.32 -10 % DEN 274.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина : 9.5*6 CM*тежина : 76g / 2pcs*пакување : 2 парчиња / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот определба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Yueyue Sugarcraft Силикони чипка мат фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо мувла

76.32 -20 % DEN 61.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши големина : 15*1.1 cmКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

2017 силикони Вафли Палачинка печење мувла јајце мувла Торта мувла

239.52 -15 % DEN 204.00

Драг Пријател, ако сте russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !

Малку Мечка Форма Мувла Седум-дупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки

77.28 -7 % DEN 72.00

Малку Мечка Форма Мувла Седумдупка Фондан Торта Силиконски Калап Желе Бонбони Чоколадо Мувла Торта Декоратор Печење Алатки Карактеристики : Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба производот е отпорни на топлина, нетоксични, нелеплива и без мирис Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта / Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Екопријателски Известување 1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно...

Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606

109.44 -5 % DEN 104.00

Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD606 Производ Големина22*10.5*2 cm тежина на Производот≈65 g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење Силикони

126.24 -12 % DEN 111.00

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење СиликониГолемина : 7.5*1 cm(боја испрати случаен избор) Користење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Забелешка : се Мери со рака ,па ве молиме да се овозможи мали се разликуваат.Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.