• Ново
39PCS/SET Многу Видови,Возен Pin Цвеќиња,Лисја Форма Храна Одделение Пластични Торта Алатки,Cookie Машина,Фондан Торта Декорирање

39PCS/SET Многу Видови,Возен Pin Цвеќиња,Лисја Форма Храна Одделение Пластични Торта Алатки,Cookie Машина,Фондан Торта Декорирање

Оценка на клиентот:
DEN 1015.68
DEN 660.00 -35 %

Износ
Залиха


Материјал : Храна Одделение Пластика
Големина : Стандард
Пакет : Opp Вреќа
Боја : Случајни ( Беж)
Забелешка : здраво,драги купувачот, сликите се земени од себе, , Можеби производи не се толку големи како вашиот замислете, ве Молиме да се види јасно, пред се во ред, благодарам многу!

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
TAOCAN

Производи во категоријата

FILBAKE Круг Ридот Пагоди во Облик на Бели Силикони Торта Чоколадни Десерти сладолед Калап за Печење Алатки Bakeware Тесто

335.52 -19 % DEN 272.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНА20*20*5.5 cm / 7.87*7.87*2.16"Пакетот вклучува : 1* Силикони Торта МувлаТемпературата се движи од 40 до +230 °C...

Часовник Види Силикони Фондан Мувла Чоколадо Колачињата Калап Сапун, Садови За Кујна Печење Мувла Bakeware Торта Оркестарот

DEN 47.52

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

HYL325U 25мм Цвет Силиконски Калап за Торта Декорација, Фондан Занает, Смола, Бонбони, Чоколадо, Шлаг, Заболување на Паста, Накит, Cookie

66.24 -8 % DEN 61.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Силиконски Калап за Чоколадо Желе Пудинг Силикони Торта Декорирање Мувла Двојно Срцето Дизајн CDSM-581

158.40 -40 % DEN 95.00

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

LXYY Шон Овците 3D три-димензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки

DEN 715.20

LXYY Шон Овците 3 D тридимензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки Опис Item Име силиконски калап сапун Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 8СМ*6 CM тежина / g 160 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење Силикони

126.24 -12 % DEN 111.00

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење СиликониГолемина : 7.5*1 cm(боја испрати случаен избор) Користење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Забелешка : се Мери со рака ,па ве молиме да се овозможи мали се разликуваат.Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник...

Бесплатен превозот(10pcs/многу) Нови 4pcs Музички инструменти cookie клипот машина сет

DEN 2097.12

1.Опис : 4pcs Музички инструменти cookie клипот машина сет2.Предмет Бр : HB10423.Материјал : Пластика4.Големина : силикони мат : 1274cm,105.64cm,7.54.34cm,5.534cm5.Тежина : 95g6.Помина SGS / ФДУ / LFGB тестирање(безбедност на Храна одделение)7.Лесно е да се чува чист и употреба

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла Партија

10800.00 -20 % DEN 8640.00

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла ПартијаПроизвод Карактеристики : Материјал : СиликонDemension : 22.5 x 18cm / 9 x 7.2 инченКруг со Дијаметар : 4cm ,Стап Должина : 7cm Пакет се вклучени : 2x Поп Мувла + 20 СтаповиПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Нови Пристигне 4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка Рачка

9744.00 -20 % DEN 7795.00

4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка РачкаМатеријал : Железо Боја : Bronz, Бакар,Црна, Сребрена ...

Моден Топла 2 парчиња/многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи Мувла

13833.60 -20 % DEN 11067.00

2 парчиња / многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи МувлаОпис : Состојба : НоваГлавната Боја : БелаГолемина : Види на сликатаДебелина : 0.6 смМатеријал : ПластикаМодел : ПеперуткаПакет се Вклучени : 1 Сет (2 парчиња Пеперутка Мувла)Разговараат : 1 инч =2.54 cm 1 cm =0.393 инченПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

1PC/Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски Калап

191.52 -43 % DEN 109.00

1 PC / Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски КалапПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

Цвет силикони чипка мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла свадба торта decoraton CK-СМ-252

431.52 -15 % DEN 367.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови БезбедноКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

Wholsale!! Бесплатен превозот!!! 1pcs Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта/Пица Cupcake Пан Голем Круг Bakeware DIY Мувла

440.64 -15 % DEN 374.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / Пица мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : дијаметар : 24cm, високо : за 6,2 cm (прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

12pcs/set Луди Јајце Обновливи Силикони Кифла Калапи Фондан Торта Декорирање Мувла Алатки Мешана Боја Печење Чаши

191.04 -6 % DEN 180.00

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

c988 Божиќ apple мус торта мувла торта декорација мувла

DEN 480.00

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : 2.5" x 2" x 0.8"(6.5cmx5cmx2.2cm) Заврши Сапун тежина : околу 70gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.