• Ново
Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606

Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606

Оценка на клиентот:
DEN 109.44
DEN 104.00 -5 %

Износ
Залиха


Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB, SGS стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Боја : испрати по случаен избор
Производот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odel
D606 Производ Големина
22*10.5*2 cm тежина на Производот
≈65 g Производ Материјал
Храна одделение Силиконски
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
D606
Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН

Производи во категоријата

Wholsale!! Бесплатен превозот!!! 1pcs Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта/Пица Cupcake Пан Голем Круг Bakeware DIY Мувла

440.64 -15 % DEN 374.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / Пица мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : дијаметар : 24cm, високо : за 6,2 cm (прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

39PCS/SET Многу Видови,Возен Pin Цвеќиња,Лисја Форма Храна Одделение Пластични Торта Алатки,Cookie Машина,Фондан Торта Декорирање

1015.68 -35 % DEN 660.00

Материјал : Храна Одделение ПластикаГолемина : СтандардПакет : Opp ВреќаБоја : Случајни ( Беж)Забелешка : здраво,драги купувачот, сликите се земени од себе, , Можеби производи не се толку големи како вашиот замислете, ве Молиме да се види јасно, пред се во ред, благодарам многу!

Кралски Дијамант Силиконски Калап Фондан Чоколадо Силиконски Калап Cookie Силиконски Калап за Печење H755

167.04 -5 % DEN 159.00

Големина : 80*85*23mmМувла тежина : 9 0gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

12pcs/set Луди Јајце Обновливи Силикони Кифла Калапи Фондан Торта Декорирање Мувла Алатки Мешана Боја Печење Чаши

191.04 -6 % DEN 180.00

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан Пингвин Ice Мувла

516.48 -10 % DEN 465.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 12.5*12.5*6.5 CM(прибл.)*Пакување : 1pcs / ПВЦ* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

P298Liquid солидна кружни чипка англиски alphanumeric силиконски калап чоколадо мувла

DEN 150.24

Demension прибл 29171 CM, секој еден diametre 4cm, Size_Mini Форма Како на силиконски материјал е толку разновиден, листата на видови на материјали кои може да се користи за да се создаде габи, е бескрајна, како што се гуми за Џвакање паста, Желе, Кифла, Фондан, Sugarpaste, се Стопи Чоколадото, Восок, Мраз,сапун, смола,и на Сите видови за Лиење Глини, оу исто така, може да се направи сок на мраз со мувла...

LXYY Шон Овците 3D три-димензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки

DEN 715.20

LXYY Шон Овците 3 D тридимензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки Опис Item Име силиконски калап сапун Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 8СМ*6 CM тежина / g 160 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан 2 парчиња/set MaFen првенство

304.32 -10 % DEN 274.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина : 9.5*6 CM*тежина : 76g / 2pcs*пакување : 2 парчиња / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот определба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Силиконски Калап за Чоколадо Желе Пудинг Силикони Торта Декорирање Мувла Двојно Срцето Дизајн CDSM-581

158.40 -40 % DEN 95.00

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Гарфилд Мувла

502.56 -15 % DEN 427.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 30.2*18.2*1.8 cm (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

c988 Божиќ apple мус торта мувла торта декорација мувла

DEN 480.00

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : 2.5" x 2" x 0.8"(6.5cmx5cmx2.2cm) Заврши Сапун тежина : околу 70gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење Силикони

126.24 -12 % DEN 111.00

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење СиликониГолемина : 7.5*1 cm(боја испрати случаен избор) Користење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Забелешка : се Мери со рака ,па ве молиме да се овозможи мали се разликуваат.Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник...

FILBAKE Круг Ридот Пагоди во Облик на Бели Силикони Торта Чоколадни Десерти сладолед Калап за Печење Алатки Bakeware Тесто

335.52 -19 % DEN 272.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНА20*20*5.5 cm / 7.87*7.87*2.16"Пакетот вклучува : 1* Силикони Торта МувлаТемпературата се движи од 40 до +230 °C...

Wholsale!!1pcs 37*27cm Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Топлинска Изолација Мат

462.24 -6 % DEN 434.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 37.3*27.2 СМ,дебелина 0.7 cm(прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот определба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

FILBAKE 6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап за Печење Габи, За Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Торта Калапи Мраз Мувла

147.84 -19 % DEN 120.00

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : Боја случаен изборГОЛЕМИНА18*13.7*1.3 cm / 7*5.3*0.5"Пакетот вклучува : 1* 6 Шуплини Пиштол Во Облик На Пиштол Со Силиконска Торта Мувла6 Шуплини Пиштол Пиштол во Облик на Силиконски Калап Чоколадо Мраз бикарбоната и Кифла Калапи DIY Партија Пијат АлаткиМека, безбедни и здрави, лесен за чистење и одржување.Флексибилни силикони ice cube коцки се совршени за правење партијатематските коцки мраз, чоколади, gelatins, и повеќе.Коцки мраз излезе непроменети не се оштетени или разбиена.За да ги добиете надвор, притисни секоја коцка од дното со вашиот прст, за најбрз и најлесен резултати, почекајте 5 минути по земањето на послужавник надвор од замрзнувачот.На овој начин, коцки мраз ќе popправо надвор...

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Цвет Срце и за Дарот на Силиконски Калап за Чоколадо Ice Cube Торта Декорирање Мувла CDSM-685

218.88 -40 % DEN 132.00

1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација 2 Објектот може да издржи температура опсег : 40~200 целзиусови степени...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан 4 парчиња/set Doughnuts Силиконски калап

1073.76 -10 % DEN 966.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 4pcs / set=Нагоре и надолу : 21*5.5 CM,=Средината : 21*3 CM,=Декоративни Cakes Tool : 13*5.5*вкупна тежина : 353g*пакување : 4pcs / opp / кутија боја* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Моден Топла 2 парчиња/многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи Мувла

13833.60 -20 % DEN 11067.00

2 парчиња / многу Пеперутка Торта Фондан Украсување Шеќер занает Cookie Клипот Секачи МувлаОпис : Состојба : НоваГлавната Боја : БелаГолемина : Види на сликатаДебелина : 0.6 смМатеријал : ПластикаМодел : ПеперуткаПакет се Вклучени : 1 Сет (2 парчиња Пеперутка Мувла)Разговараат : 1 инч =2.54 cm 1 cm =0.393 инченПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

4pcs /многу креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња машина мувла торта мувла ориз моделирани

153.60 -40 % DEN 92.00

бесплатен превозотНОВО! креативни мода девојка картичка пакување од не ' Рѓосувачки челик колачиња машина мувла торта мувла ориз моделираниИмајте на ум тоа пред да нарачате : 1...

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла Партија

10800.00 -20 % DEN 8640.00

Силиконска Лента Поп Торта Стап Се Појавува Мувла Cupcake Печење Мувла ПартијаПроизвод Карактеристики : Материјал : СиликонDemension : 22.5 x 18cm / 9 x 7.2 инченКруг со Дијаметар : 4cm ,Стап Должина : 7cm Пакет се вклучени : 2x Поп Мувла + 20 СтаповиПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

3d Замокот Bundt Колачи Пан Леб Чоколадо Bakeware Силиконски Калап E164

287.52 -5 % DEN 273.00

3d Замокот Bundt Колачи Пан Леб Чоколадо Bakeware Силиконски Калап E164Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N амеСиликонски М стариПроизвод M odelE164Производ Големина22.5*20.5*10.3 CMПроизвод тежина≈207 gПроизвод МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DIY Силикони пентагон Форма Ароматерапијата Восок Мувла 4 Празнина Парфем Сапун Смола Занает Мувла рачно изработени Алатка h502

195.84 -5 % DEN 186.00

Големина : 16*15*1cmМувла тежина : 85gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборТоа се мери со рака па отстапување постои.Превозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

Нови пристигнување 3D ирваси Божиќ форма фондан мувла, торта мувла, чоколадо торта декорирање алатки, кујнски прибор SQ16238

301.44 -20 % DEN 241.00

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 70mm*75mm*35mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

Yueyue Sugarcraft Силикони чипка мат фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо мувла

76.32 -20 % DEN 61.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши големина : 15*1.1 cmКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

Нови Пристигне 4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка Рачка

9744.00 -20 % DEN 7795.00

4 бои Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока Мебел Антички Школка РачкаМатеријал : Железо Боја : Bronz, Бакар,Црна, Сребрена ...

Нови Пристигне DIY Не-токсични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС

10941.12 -20 % DEN 8753.00

DIY Нетоксични Алуминиум Роденденска Торта за Печење Jello Чоколадо Фудбал Пан Мувла БС 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : 100% Алуминиум нетоксичниБоја : СребренаОваа Половина Фудбалски мувла може да се користи за да се направи колачи, овошје,Пудинг и чоколадо мувла и така натаму,е направен од висок квалитет на метал материјал, е една симпатична фудбал.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.