• Ново
Дома Голем датум на запечатување клип лента запечатување клип храна клип 4 торба

Дома Голем датум на запечатување клип лента запечатување клип храна клип 4 торба

Оценка на клиентот:
DEN 29805.12
DEN 23844.00 -20 %

Износ
Залиха


Дома Голем датум на запечатување клип лента запечатување клип храна клип 4 торба

Карактеристики

Тип:
Торба Клипови
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
запечатување клип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Материјал:
Пластични
Тип:
Торба Клипови
Име:
запечатување клип
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

10 Компјутери Слушалки Слушалките Слушалка Мобилен телефонски Кабел Кабелот Жица Клип Носителот Nip

DEN 81.12

5 Pcs Слушалки Слушалките Слушалка Мобилен телефонски Кабел Кабелот Жица Клип Носителот NipКарактеристики : 100% Сосема новПрикачување на кабел на вашиот приклучок за слушалки или handsfree да се врати на клипот, тогаш клип на кабел клип да се насекаде ви се допаѓа, како што се lapel / јака / облека .Тогаш тоа може да се спречи кабел добие хаос.Со оваа слушалка жица клип,можете да уживате во вашата музика без earphonecable ви пречи повеќе.Фер цена, фер квалитет.Компатибилен со : Сите слушалки, хендсфри, lapel lavalier микрофон кои имаат кабел и сакате да биде прикачен на вашиот lapel, јака или облекаМал предмет ви носи многу погодностиКоличина : 5 КомпјутериМатеријал : ПластикаДимензии : Прибл.31x8x13mm(Dxšxv)Боја : ЦрнаПакетот Вклучува : 10pcs Модел : JIAJU_01033

Топла Продажба На Подвижни Мини Топлина Запечатување Машина Импулс Sealer Печат Пакување, Пластична Кеса Боја Случаен Избор

114.72 -25 % DEN 86.00

Спецификации : Батерија : 1.5 V, 2 АА Батерии користете само алкална.(Не се вклучени!)Материјал : ABS и металГолемина(L*W*H) : 10cm x 4cm x 5cm(приближно)Боја : РозеваКоличина : 1 компјутерЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Моден Големи Оптоварување Стигнале Преносни Мулти-функционални Екстракт D-тип Уреди Шопинг торбичката Филтер семејство облека

DEN 140.64

Моден Големи Оптоварување Стигнале Преносни Мултифункционални Екстракт Dтип Уреди Шопинг торбичката Филтер семејство облекаПроизвод Материјал : ABS Пакување : Лифтови Производ Големина : 13.5 * 16.5 cm Боја : Случајни боја на Превозот : Внимание За руски Пријатели : 1...

Топло Животно мултифункционален паста за заби изстискване Домашна Стока Бања Цевка Цртан филм Паста за заби Фармацевт 3PCS/МНОГУ

104.16 -19 % DEN 84.00

Топло Животно мултифункционален паста за заби изстискване Домашна Стока Бања Цевка Цртан филм Паста за заби Фармацевт 3 PCS / МНОГУ Производ во Боја : Multicolor Производ Големина : 9 * 4cm Производ Материјал : ABS Производ Пакување : OPP кеси Овој сестран цртан филм паста за заби фармацевт употреба на висококвалитетна заштита на животната средина АБС материјал од, многу стил, различни изрази на лицето, без разлика колку и да изберат, креативните цртан филм животински форми, Паста за заби фармацевт, со тоа, веќе не мора да се грижите за користење црево исполнет со бескрајни стока, и паста за заби цевка полни со стока, за да користите малку подоцна, и да ја стави на паста за заби фармацевт е подготвен за употреба, Средно фатени многу тесна, не грижете се за преполн валкани о

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.