• Ново
25*21mm(1 инч) легура леене Златна боја за Рачно изработени кеси метал фитинг хардвер додаток токи,50pcs/многу

25*21mm(1 инч) легура леене Златна боја за Рачно изработени кеси метал фитинг хардвер додаток токи,50pcs/многу

Оценка на клиентот:
DEN 1295.04

Износ
Залиха


***Големина*** 1 инч квадратен тока : 25мм внатре ширина

Карактеристики

боја:
злато, светлина злато, сребрена, црна пиштол
Тежина:
Other
Број На Модел На:
25мм плоштадот тока
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Метал
Тип:
Тока
Бои:
Злато,Светлина Злато,Сребрена,Црна Пиштол
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
1 инч квадратен тока
користат за:
DIY торби,паричници,облека,панталони,чевли,итн
Персонализација на вашата нова боја:
2000 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен

Производи во категоријата

100 Злато Конус Занитвам Студ Скок - 10мм x 7mm - Метал - Завртки На Заковки Studs Шила

DEN 1296.00

100 Злато Конус Занитвам Студ Скок 10мм x 7mm Метал Завртки На Заковки Studs Шила100 Studs, Занитвам или ШилаСтил Во Облик На Конус Завртка ЗаГолемина : 10мм x 7mmБоја : Злато ЗавршиМетални Легури Никел Олово и БезбедноПревозот1...

THINKTHENDO Ткаени Торби Синџир Рака Замена за Чанта Чанта Рамо, Рака Торба

DEN 100.32

Опис : Тоа може да се користи за рачна ташна,чанта,рамо, рака торба На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да прикачување на врвката за вашата торба...

60pcs 13mm 19mm 26mm Розово злато Висок квалитет предизвика предвремени кука рака торба злато вртливата затворач куки хардвер додаток DIY 30pcs

667.20 -0 % DEN 667.00

Информации за производот Име : Snap h ook Количина : 10 компјутери 30pcs и 60pcs Големина : 54*21mm 61*27mm,62*35mm Внатрешноста : 13mm 19mm и 25мм Бои : Роза злато Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Станот О Прстен Бронза Заврши , 1 1/2 инчи (38mm) O Прстен

DEN 2064.00

Станот О Прстен Бронза Заврши , 1 1 / 2 инчи (38mm) O ПрстенГолемина На : Внатрешен Кол 1.5 инчен ( 37.5 mm )Боја : МесингКоличина : 30Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

Слободен испорака на Високо Квалитетни DIY торба за на рака прилагоди за различни големини чанта рака торба справи со торба хардвер се справи со поправка торба за на

364.80 -19 % DEN 296.00

ве молиме оставете порака кога место со цел : 1 она што боја ви е потребна? (Метална боја : Злато, Сребро, Пиштол црн ) (Кожа боја : Црна,Бела,Беж,Розова,Црвена,Роза,Кралска сина,кафена,Портокалова,Жолта,Виолетова ) 2...

16 инчен Aluminous тубуларна внатрешен зглоб Чанта Рамка

DEN 3744.00

16 инчен Најголемите aluminoтубуларна внатрешен зглоб Торба рамка чанта рамкаМерење (ширина x висина) : 16 x 3 1 / 2 ИнчБоја : НИКЕЛ како фотоВкупно : 10 рамкиДа нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

10 Групи/многу Овална Clasps Чанта Пресврт се Претвори Заклучување Сребрен Тон За Монета Чанта Торба 17x33mm(5/8x1 2/8)

354.24 -10 % DEN 319.00

10 Групи / многу Овална Clasps Чанта Пресврт се Претвори Заклучување Сребрен Тон За Монета Чанта Торба 17x33mm(5 / 8"x1 2 / 8")Состојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 17x33mm( 5 / 8"x1 2 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 10 Поставува Дел НЕ...

Nolvo Светот 6mm Студ Завртка Круг Главата Помине Кожа Завртка Занитвам Чикаго Копчето за DIY Кеси Декорација Метални Делови,50PCS 4Colors

DEN 719.04

Глава покритие 6mm заковки,со завртки фиксна studs Завртка метри должина : 6mm(какви и да било посебни, ве молиме забелешка)

2.5 cm/1.8 cm Метал D Прстен Тока Додатоци Новите Монтажни Openable Отстранлив Чанта Чанта на Рака DIY 1 pack(2 парчиња)

84.96 -23 % DEN 65.00

1.8 cm / 2.5 cm Завртка Dee D Прстен Тока Затворач DIY Кожна Чанта Рака Појас Багаж Занает Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Совршен за прикачување на мини ткаенина, кожа ремени или ташна синџир на вашиот purses...

14mm Тенок Магнетен Копчиња Чанта Прилепува Антички Месинг сврзувачки елементи Торба Додатоци 200 Групи/многу

DEN 2160.00

14mm Тенок Магнетен Копчиња Чанта Прилепува Антички Месинг сврзувачки елементи Торба Додатоци 200 Групи / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 200 сетови ( Секој сет вклучуваат 1 Машки На 1 Женски, и 2 Метална Подлога Подлошки...

THINKTHENDO Јајце Форма Торба Пресврт Заклучување Додатоци Овална Чанти Случај Легура Фати Тока DIY 4 Боја Мала Торба Затворач Нови

61.44 -22 % DEN 48.00

Јајце Форма Торба Пресврт Заклучување 4 Боја Мали Овална Чанти Случај Легура Фати Тока DIY Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го замените стариот или оштетена една...

26 x 16mm Злато Правоаголник Пресврт Торба за Заклучување Размавта Метал Чанта Заклучување 20sets/многу

DEN 1440.00

26 x 16mm Злато Правоаголник Пресврт Торба за Заклучување Размавта Метал Чанта Заклучување 20sets / многуИнформации За ПроизводотКоличина : 20 сетови ( 1 сет содржи 2 делови )Димензии : 26 x 16 ммБоја : ЗлатнаПовеќе Метал Заклучување На Избори Ве Молиме Кликнете Подолу : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

5/16 инчен Д-главата внатре широк (0.8 cm)--Никел Hummer Вртливата Clasps Клипови и Никел D прстен

DEN 1248.00

5 / 16 инчен Дглавата внатре широк (0.8 cm)Никел Hummer Вртливата Clasps Клипови и Никел D прстенТешки и висок квалитет на сврзувачки елементи изработени со метални за чанти, копче за синџири, belting и потешки додатоци...

30cm Пресврт Клучеви ,метал бар двојно заклучување чанта хардвер се справува со Златна Боја

DEN 528.00

30cm Пресврт Клучеви ,метал бар двојно заклучување чанта хардвер се справува со Златна БојаТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Количина : 1Тип : СовремениГолемина : 12 Инчен ( 30 см должина )Крај : Како ФотографијаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Кол. 14mm Сребро Магнетни Копчиња Никел Чанта Snap Clasps Метал Торба сврзувачки елементи 200sets/многу

DEN 1824.00

Кол 14mm Сребро Магнетни Копчиња Никел Чанта Snap Clasps Метал Торба сврзувачки елементи 200sets / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 200 сетови ( Секој сет вклучуваат 1 Машки На 1 Женски, и 2 Метална Подлога Подлошки...

2 Метал О Прстени Не Заварени Бакарни Позлатен

DEN 816.00

2" Метал О Прстени Не Заварени БакарниСпецификации : Внатре Дијаметар е : 2" Надвор Diamert е : 2 3 / 8"Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

18mm Магнетни snap сврзувачки елементи антички месинг магнетно копче торба затворач 200sets/многу

DEN 2592.00

18mm Магнетни snap сврзувачки елементи антички месинг магнетно копче торба затворач 200sets / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 200 сетови ( Секој сет вклучуваат 1 Машки На 1 Женски, и 2 Метална Подлога Подлошки...

10Pcs Сребрен Тон Метални Спојки Монети Чанта Чанта Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps се Справува 8.5х5.2cm

DEN 767.52

10 Pcs Сребрен Тон Метални Спојки Монети Чанта Чанта Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps се Справува 8.5х5.2cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 8.5х5.2cm(3 4 / 8"x2") Дупка големина : 2mm( 1 / 8") 1.2 mm Дебелина : 12mm( 4 / 8") Отвори Големина : 9.7x8.9cm(3 7 / 8"x3 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 10 Компјутери

7mm чисто Стакло Кристал Кристал Брза Занитвам

DEN 2448.00

7mm чисто Стакло Кристал Кристал Брза ЗанитвамМатеријал : Акрилик Доведе Слободни Камења и не rusting settings Големина на : Глава Дијаметар : 7 mmМесо тело со Дијаметар : 3 мм Количина : 1000 Боја : Стакло, Кристал бели дијаманти и злато метал .Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

25Pcs Гроздобер Бронза Тон Метал Лак Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Спојки Монети Чанта Чанта 20x11.5cm

DEN 3832.80

25 Pcs Гроздобер Бронза Тон Метал Лак Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Спојки Монети Чанта Чанта 20x11.5cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20x11.5cm(7 4 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 6.5 mm( 2 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 25 Компјутери на Дел НЕ...

30 x 33 мм Никел Торба Притисни за Заклучување Сребро Метал Чанта Заклучување 20pcs/многу

DEN 1776.00

30 x 33 мм Никел Торба Притисни за Заклучување Сребро Метал Чанта Заклучување 20pcs / многуИнформации За ПроизводотКоличина : 20 поставуваДимензии : 30 х 33 mmБоја : СребренаАко ви треба други бои, ве Молиме оставете порака...

1PC Ретро Цвет Метална Рамка Бакнеж Затворач За Справи со Торба Чанта 8.5 cm/10.5 см/12.5 cm

140.64 -25 % DEN 106.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПрекрасен класичен дизајнШиење дупки и лесно да се инсталираСупер мини рамкаГроздобер стил погледнетеПогодни за : кеси / чантаМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 8.5 cm / 3.34" 10.5 см / 4.13" 12.5 cm / 4.92"(приближно)Боја : БронзениКоличина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.