• Ново
(10 КОМПЈУТЕРИ / многу) багаж чанти високо-одделение метал мали код plug хардверски додатоци

(10 КОМПЈУТЕРИ / многу) багаж чанти високо-одделение метал мали код plug хардверски додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 1142.40
DEN 971.00 -15 %

Износ
Залиха


Карактеристики

боја:
Бронза, Злато, Сребро, Црна
Тежина:
actual weight
Бренд Име:
JRLKEJEE
Материјал:
Метал
Тип:
Заклучување
Број На Модел На:
BPJ-222

Производи во категоријата

14mm Скриени Магнетни Snap сврзувачки елементи Сребро Магнет Копчиња Со ПВЦ пакет 50sets/многу

DEN 1776.00

14mm Скриени Магнетни Snap сврзувачки елементи Сребро Магнет Копчиња Со ПВЦ пакет 50sets / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 50 комплетиГолемина : 14 мм дијаметарБоја : Сребрена / НикелПовеќе Магнетни Копчето & Snap Fastener Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

THINKTHENDO Јајце Форма Торба Пресврт Заклучување Додатоци Овална Чанти Случај Легура Фати Тока DIY 4 Боја Мала Торба Затворач Нови

61.44 -22 % DEN 48.00

Јајце Форма Торба Пресврт Заклучување 4 Боја Мали Овална Чанти Случај Легура Фати Тока DIY Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го замените стариот или оштетена една...

10 Групи/многу Овална Clasps Чанта Пресврт се Претвори Заклучување Сребрен Тон За Монета Чанта Торба 17x33mm(5/8x1 2/8)

354.24 -10 % DEN 319.00

10 Групи / многу Овална Clasps Чанта Пресврт се Претвори Заклучување Сребрен Тон За Монета Чанта Торба 17x33mm(5 / 8"x1 2 / 8")Состојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 17x33mm( 5 / 8"x1 2 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 10 Поставува Дел НЕ...

40 х 30 mm Срцето Метал Заклучување на Античкиот Месинг брава и клуч 10sets/многу

DEN 1632.00

40 х 30 mm Срцето Метал Заклучување на Античкиот Месинг брава и клуч 10sets / многуИнформации За ПроизводотКоличина : 10 сета ( 1 сет содржи 2 делови )Димензии : 40 х 30 mm за заклучување, 25 х 13 милиметри за скролувањеБоја : Антички МесингПовеќе Метал Заклучување На Избори Ве Молиме Кликнете Подолу : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Nolvo Светот 6mm Студ Завртка Круг Главата Помине Кожа Завртка Занитвам Чикаго Копчето за DIY Кеси Декорација Метални Делови,50PCS 4Colors

DEN 719.04

Глава покритие 6mm заковки,со завртки фиксна studs Завртка метри должина : 6mm(какви и да било посебни, ве молиме забелешка)

10Pcs Сребрен Тон Метални Спојки Монети Чанта Чанта Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps се Справува 8.5х5.2cm

DEN 767.52

10 Pcs Сребрен Тон Метални Спојки Монети Чанта Чанта Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps се Справува 8.5х5.2cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 8.5х5.2cm(3 4 / 8"x2") Дупка големина : 2mm( 1 / 8") 1.2 mm Дебелина : 12mm( 4 / 8") Отвори Големина : 9.7x8.9cm(3 7 / 8"x3 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 10 Компјутери

TANQU Нови Шарени Триаголник Faux СТП Кожа Рачка за Мини OBAG О ШИК Торба Тело Триаголник рачка за o торба Мини Ochic Додаток

624.00 -9 % DEN 568.00

МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ : Овој Триаголник се Справи може да се користи на двете Obag Мини или O ШИК.Уникатен дизајн ја прави вашата торба покажуваат различен стил.Материјал : Faux стп кожа Боја : Како на слика покажува Пакет се Вклучени : 1 пар на Триаголник се справува (Торба тело не се вклучени)СТАВИ @EXPStore00019 во Ali Express СТАН лентата за пребарување добиете купонот

THINKTHENDO Ткаени Торби Синџир Рака Замена за Чанта Чанта Рамо, Рака Торба

DEN 100.32

Опис : Тоа може да се користи за рачна ташна,чанта,рамо, рака торба На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да прикачување на врвката за вашата торба...

25Pcs Гроздобер Бронза Тон Метал Лак Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Спојки Монети Чанта Чанта 20x11.5cm

DEN 3832.80

25 Pcs Гроздобер Бронза Тон Метал Лак Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Спојки Монети Чанта Чанта 20x11.5cmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 20x11.5cm(7 4 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 6.5 mm( 2 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 25 Компјутери на Дел НЕ...

1 Инчен Антички Месинг Предизвика Предвремени Кука , Hummer Вртливата Clasps

DEN 1824.00

1 Инчен Антички Месинг Предизвика Предвремени Кука , Hummer Вртливата ClaspsГолемина на : 1 инч ( 25мм ) Количеството : 40 компјутери Боја : Антички МесингДа нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

25Pcs Круг Светло Розова Глава Спојки Износени Сребрен Тон Монети Чанта Метал Лак Рамка Бакнеж Clasps Клипови Заклучување Чанта Справи со 89x64mm

3175.20 -10 % DEN 2858.00

25 Pcs Круг Светло Розова Глава Спојки Износени Сребрен Тон Монети Чанта Метал Лак Рамка Бакнеж Clasps Клипови Заклучување Чанта Справи со 89x64mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 8.9x6.4cm Дупка Големина : 6x2mm Дебелина : 1.2 см Отвори Големина : 8.9x11.5cm Круг Големина : 1.6 см Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен)+Светло Розова Количество 25 Компјутери на Дел НЕ...

Кол. 14mm Сребро Магнетни Копчиња Никел Чанта Snap Clasps Метал Торба сврзувачки елементи 200sets/многу

DEN 1824.00

Кол 14mm Сребро Магнетни Копчиња Никел Чанта Snap Clasps Метал Торба сврзувачки елементи 200sets / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 200 сетови ( Секој сет вклучуваат 1 Машки На 1 Женски, и 2 Метална Подлога Подлошки...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.