• Ново
Компатибилен боја тонер кертриџ за fuji Xerox DocuPrint CP105b CP205 CP205w CM205b CM205fw CM205f CP215w CM215b CM215fw

Компатибилен боја тонер кертриџ за fuji Xerox DocuPrint CP105b CP205 CP205w CM205b CM205fw CM205f CP215w CM215b CM215fw

Оценка на клиентот:
DEN 475.20
DEN 452.00 -5 %

Износ
Залиха

Карактеристики : • 100% Сосема Нов Пакет Содржина : 1 PK × тонер кертриџ 1)Точка Законик : CT201591 CT201592 CT201593 CT201594 (2)Боја : Црна, Цијан, Магента, Yelllow (3)Компатибилен со : за Xerox Docu Print CP105b/CP205/CP205w/CM205b/CM205fw/CM205f/CP215w/CM215b/CM215fw (4)Страната принос : 1 Print Страници : CP105 K : 2000 страници (А4 формат 5 % покриеност ), тонери содржина : 35g CP105 C : 1400 страници (А4 формат 5 % покриеност ), тонер содржина : 25g CP105 M : 1400 страници (А4 формат 5 % покриеност ), тонери содржина : 25g CP105 Y : 1400 страници (А4 формат 5 % покриеност ), тонери содржина : 25g (5)Тапан Тип : Тонер Единица (6)Чип : Со чип
(5) Тапан Тип : Тонер Единица
(7) Забелешка : 100% Јапонија Тонер
ГАРАНЦИЈА
Сите наши производи се поддржани со целосна една година 100% гаранција за квалитет. Проблемите се случи од време на време и ние сакаме да ве уверам дека соодветни мерки ќе се преземат за да се замени кертриџ со правилната работа на единицата.
Ве молиме e-mail на нас и ние ќе бидат во можност да се постави reshipment и да се врати етикета за проблематиката за касети.
НЕОТВОРЕНА СТОКА
Неотворена касети, рефил колекции, или кертриџ за рециклирање mailers може да се врати во рок од 365 дена од купувањето за целосна наплата на куповната цена или кредит од набавната цена кон размена. Ве молиме имајте во предвид дека на превозот обвиненија не се враќа.
ОТВОРИ СТОКА
Рефил Колекции - Отвори рефил колекции може да се врати во рок од 365 дена од купувањето за замена на комплет или целосно рефундирање на куповната цена. Ве молиме имајте во предвид дека на превозот обвиненија не се враќа. Ако имате тешкотии со твоите кертриџ по refilling, ве молиме e-mail на нас како повеќето проблеми може да се дефинира преку телефон.
Ласерски Тонер Касети - Ако не сте целосно задоволни со вашиот ласерски тонер кертриџ или да го најдете тоа е дефектен тоа може да биде вратена во рок од 365 дена од купувањето за замена кертриџ или целосно рефундирање на куповната цена. Ве молиме имајте во предвид дека на превозот обвиненија не се враќа.
ПРЕВОЗОТ ОБВИНЕНИЈА
Превозот обвиненија се неповратните, освен во случај на пакување грешка. Следниве белешки се применува на нарачки каде што клиентите добија бесплатен превозот :
Корисниците добиваат бесплатен превозот ќе биде кредитирана целосна куповната цена на сите производи се врати превозот ако целата своја цел е врати за враќање на средствата.
НАДОМЕСТОЦИ
Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платени во рок од 7-15 дена на нашата приемот на нивното враќање.
РАЗМЕНА
Ако имате нареди на погрешен производ, или ако сте купиле нов печатач и производот претходно сте ги купиле не оди со вашиот нов печатач може да се размена на производот, колку што е неотворена и паѓа во рамките на нашите една година се врати на политиката. Ако полето е оштетена, отворена или било пломби се скршени ние не сме во состојба да го прифати овој производ за размена.
Ако сакате да се вратите на сите наши производи за замена или рефундирање ве молиме да ги испратите на адресата наведена подолу. Бидете сигурни дека за да целосно да ги пополните формулар поврзани овде и напишете ја вашата цел број надолу на надвор од вратите пакет.

Карактеристики

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
БЛУМ
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
XEROX
Компатибилен Бренд:
XEROX
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Компатибилен боја Тонер Кертриџ за hp CF350A CF351A CF352A CF353A 130a 350 за HP LaserJet Pro MFP M176n, M176, M177fw, M177

2395.20 -5 % DEN 2276.00

Карактеристики : • 100% Сосема Нов Пакет Содржина : • 4 PK × тонер кертриџ Печатач модел : Printer model : за HP MFP M176n M177fw Печатење на Страници : CF350 A Црна : 1200 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 GCF351 A Сина : 1000 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 GCF352 A Жолта : 1000 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 GCF353 A Црвена : 1000 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Тонер Содржина : 40 G(1)Точка Законик : CE278 A(2)Боја : Црна,(3)Компатибилен со : H ЦрнаЗА HP Laser Jet Професионални 1566 1606 hp1536 hp 1536dnf(4)Страната принос : CE278 A2000 страници во 5% покриеност.(5) Тапан Тип : Тонер Единица(7) Забелешка : 100% Јапонија ТонерГАРАНЦИЈАСите наши производи се поддржани со целосна една година 100% гаранција за квалитет...

За HP Laser Printer Тонер Кертриџ Модел 285 CE285A за HP P1102 P1102W M1130 M1132 M1210 M1212NF M1214NFH M1217NFW Црна

1434.72 -6 % DEN 1349.00

Бренд : HisaintБоја : црнаОпрема тип : ласерски печатачПрименливи брендови : за HPза HP модели : LJ1020Кертриџ структура : едно парче тонер кертриџТонер кертриџ модел : CE285 AКомпатибилен со : за HP Laser Jet Pro P1102 / P1102 W / M1130 / M1132 / M1210 / M1212 NF / M1214 NFH / M1217 NFWСтраници : 1500Пакет : прашина торба, dunnage торба, картонЧип : Yes Производи :

Компатибилен CE505A 505A тонер кертриџ За HP LaserJet 2033 2034 2053 2054 2055 2056 2057 P2030 P2035 P2050 P2055

1627.20 -10 % DEN 1464.00

Компатибилен заБојаКоличинаТежинаHP CE505 AЦрна11021gПечатач модел За Laser Jet P2030За Laser Jet P2035За Laser Jet P2035 NЗа Laser Jet P2055За Laser Jet P2055 DЗа Laser Jet P2055 DNЗа Laser Jet P2055x Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : ...

1x Тонер XXL за компатибилен Samsung ML1610 ML2010 ML2015 ML2020 ML2510 ML2570 SCX4521F

1319.52 -8 % DEN 1214.00

Компатибилен ML1610 тонер за принтер МоделКарактеристики : компатибилен• 100% Сосема НовПакет Содржина : • 1 PK × тонер кертриџПечатач модел на Samsung ML2010, ML2510, ML2570, ML2571,ML1610,SCX4521, 1100 Ласерски печатачОбјаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : ...

1pcs Компатибилен тонер Кертриџ CF350A CF351A CF352A CF353A 130A за HP Color LaserJet Pro MFP M176n M176 M177fw M177 Печатач

DEN 672.00

CF350 A CF351 A CF352 A CF353 A 130 A тонер Кертриџ За HP Color Laser Jet Pro MFP M176n M176 M177 M177fwТип : боја тонер кертриџБоја : Б.К / C / M / Yчип : со чипСтраница Yeld(5%) : б.к 1300 C / M / Y 1000Кертриџ модел : за HP CF350 A CF351 A CF352 A CF353 A 130 Aкомпатибилен печатач : За HP Color Laser Jet Pro MFP M176n / M177fwОЕМ Код Боја Страница принос чип За употреба со CF350 A Б.К од 1.300 со чип За HP Color Laser Jet Pro MFP M176n / M177fw CF351 A C 1,000 со чип CF352 A Y 1,000 со чип CF353 A М 1,000 со чипПакет содржина : 1pcs тонер кертриџ ве Молиме изберете боја ви требаКупувачот Известувања : 1...

2-Pack 106R02182 106R02183 Тонер Касети за Xerox Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 Ласерски Печатач

571.20 -0 % DEN 571.00

2Pack 106 R02182 106 R02183 Тонер Касети за Xerox Phaser 3010 3040 Work Centre 3045 Ласерски ПечатачПроизвод Imformation : Бренд : UCAN®Тип : Тонер Кертриџ / Компатибилен / Сите НовиКомпатибилен со : Xerox 106 R02182 106 R02183За Печатач : Xerox Phaser 3010 3040 Work Centre 3045Страница Принос : 2,200 страници (A4, 5% Покриеност)Квалитет : 100% испечатите тест, Оценка На+Превозот : 1, Бесплатен Превозот и 20 дена да брзо пристигнување, освен за неколку далечински земји (региони).2,Испорака Ден : 23 работни дена по вашата исплата.3,Карго Следење : ние ќе се обезбеди следење на број по превозот надвор.Гаранција за квалитет : Ако постои било каков сомнеж во користење,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се среќни да ви послужи додека сте задоволни.1, Во гарантен период од не повеќе од 18 месеци, ако производите се имате било какви проблеми со квалитетот, без вештачки штета ,ние ќе рефундирање или да преземе надополнување.2, Ако со текот на гарантниот период, се Користи од страна на оригиналниот тонер прав, кертриџ биле расклопуваат или не се користат во согласност со упатствата и слично, ние не ја прифати врати стоките или наплата.3, Откако двете страни потврдија враќање на парите, ние ќе ви ги врати парите назад на купувачот во 715 дена.Плаќање : 1,Апели бидете сигурни дека сте ја одбрале вистинската производ и читање на квалитетот гаранција пред да го купат тоа.2,Апели да се направи целосна исплата во рок од 3 дена по comfirm цел.3,методи за Плаќање (ве Молиме кликнете на следниве вебсајт)Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5ѕвезди повратни информации , ние навистина ќе го ценат...

Тапан Единица За Panasonic KX-FLB803 KX-FLB813 KX-FLB853 KX-FLB888 Печатач,За Panasonic KXFLB803 KXFLB813 KXFLB853 KXFLB888 Тапан

DEN 2400.00

Benzi ColorБОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!Benzi Color Нашиов ПазарЛасерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во правКОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден заЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTAЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERABenzi Color детали за ПроизводотОсновни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : KXFA86 E , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд : Panasonic Државниот : new image (Нова Слика Тапан Испорака : од страна на море / ер / DHL / Федекс / EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001Компатибилен Слика Тапан Refilling Тонер За Panasonic KXFA86 E , Ласерски Печатач КертриџKXFA86 E Црна (над 10000 страници на 5% страница покриеност А4)За Panasonic Печатач KXFLB803 KXFLB813 KXFLB853 KXFLB888 KXFLB801 KXFLB802 KXFLB811 KXFLB812 KXFLB851 KXFLB852 KXFLB858 ...................................................................

2 pk компатибилен hp 12a q2612a Laserjet 1022 3015 3030 3010 3050 3052 3055 1022n M1319f печатач тонер кертриџ

1992.00 -8 % DEN 1833.00

Компатибилен HP Q2612 A тонер за принтер МоделКарактеристики : компатибилен• 100% Сосема НовПакет Содржина : • 2 PK × тонер кертриџPrinter model : • За HP Laserjet M1319f• За HP Laserjet 3055• За HP Laserjet 3052• За HP Laserjet 3050• За HP Laserjet 3030• За HP Laserjet 3020• За H P Laserjet 3015• За HP Laser Jet 3010• За HP Laserjet 1022nw• За HP Laserjet 1022n• За HP Laserjet 1022• За HP Laserjet 1020• За HP Laserjet 1018• За HP Laser Jet 1015• За HP Laser Jet 1012• За HP Laser Jet 1010Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : ...

Тонер Кертриџ Q6000A Q6001A Q6003A Замена За HP 124A Color Laserjet 1600 2600n 2605 2605dn 2605dtn CM1015 CM1017 Печатач

6623.52 -20 % DEN 5299.00

започнетекрајотЗа КертриџкодотбојаКоличинастраници принос 5%покриеност A4Забелешки Q6000 AБ.К.12500НОВИ Q6001 AC12000 годинаНОВИ Q6002 AМ12000 годинаНОВИ Q6003 AY12000 годинаНОВИСе Користи За Печатење Модел : За HP 1600 / 2600 / 2605 / CM1015 / 1017 ласерски печатач100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чипЗабелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред...

1x Компатибилен HP CB435A 35A Тонер Кертриџ за hp435A LaserJet P1005 P1006 P1007 P1008 P1005n P1006n P1007n P1008n Принтери

1164.00 -10 % DEN 1048.00

Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : Извоз на производ, изграденаво антистатички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001...

Компатибилен HP 650A CE270A CE271A CE272A CE273A Боја Тонер Кертриџ 270A CE 270 А за HP CP5525 CP5525dn CP5525n M750n M750xh

7199.52 -5 % DEN 6840.00

Компатибилен за HP 650 A CE270 A Црна CE271 A Синозелена CE272 A Жолта CE273 A Магента Тонер Кертриџ за HP Color Laser Jet Enterprise CP5525 CP5525dn CP5525n M750n M750xh ПринтериПакување Содржина : 1 Парче 270 A Црна 271 A Синозелена 272 A Жолта ИЛИ 273 A Магента Тонер Кертриџ(2)Боја : Црна / Синозелена / Магента / Жолта(3) Compa tible со : HP Color Laser Jet Enterprise CP5525 CP5525dn CP5525n CP5525xh M750dn M750n M750xh(4)Страната принос : CE270 A(К) : 13500 ( А4 формат 5 % покриеност )CE271 A(C) : 15000 ( А4 формат 5 % покриеност )CE272 A(Y) : 15000 ( А4 формат 5 % покриеност )CE273 A(М) : 15000 ( А4 формат 5 % покриеност )(6) Кертриџ Тип : Компатибилен(7) Чип : W / O Чип

CF226A 226a CF228A 228a Компатибилен HP Тонер Касети за HP LaserJet Pro M403D M403N M403DN HPM427DW M427FDN

2064.00 -8 % DEN 1899.00

Компатибилен заБојаКоличинаТежинаHP CF226 A 26 AЦрна1900gКомпатибилен HP CF226 A 26 A Компатибилен Тонер кертриџ за : Laserjet Pro M402n Laserjet Pro M 402 d Laserjet Pro M 402 dn Laserjet Pro M 402 dw Laserjet Pro MFP M426dw Laserjet Pro MFP M426fdn Laserjet Pro MFP M426fdw Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : ...

Било 1 LCL CLT-504S CLT-K504S CLT-C504S CLT-M504S CLT-Y504S (1-Pack) Тонер Кертриџ Компатибилен за Samsung CLP-415N/415NW/470

DEN 1439.52

Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Обединување, Martinique, Guadeloupe, француска Гвајана, Mayotte, француска Полинезија, Нова Каледонија, Валис, Futuna, Canaria, Сеута, Мелила.ФАБРИКАТА ПРОДАЖБА! БРЗО ЛОКАЛНИТЕ ПРЕВОЗОТ!Опис : 100% СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ ТОНЕР КЕРТРИЏ ЗАГАРАНТИРАНА100% Задоволството Загарантирана : ) Боја и Страница принос : Црна : 2500 страници, Цијан Жолта Магента : 1800 Страниципри 5% Покриеност (Буква / А4) : ) Вклучува : 1 Тонер Кертриџ (1Pack) : ) Лесно да се инсталира : Пакетот вклучува упатството за корисникот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.