• Ново
Висок Квалитет Овална Појас Тока Западниот Дух Скелет Череп Пиштоли Мажите Појас Токи Метал како Роденденски Подароци Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Овална Појас Тока Западниот Дух Скелет Череп Пиштоли Мажите Појас Токи Метал како Роденденски Подароци Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 480.00
DEN 360.00 -25 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница
Име : Висок Квалитет Овална Појас Тока Западниот Дух Скелет Череп Пиштоли Мажите Појас Токи Метал како Роденденски Подароци Бесплатен Превозот
Погоден за Појас Големина : 3.8-4 цм ширина
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

Карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Број На Модел На:
Y-1127
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Обликот:
правоаголник
Декорација:
Тока
Тежина:
113.5G
Големина:
108*84mm

Производи во категоријата

2 парчиња/многу Чиста месинг појас тока кожа дами Mens pin тока појас тока дами кожен појас трговија на големо ZK2017

475.20 -15 % DEN 404.00

Чист Бакар $ 15.9 / Многу $18.99 16 % ПОПУСТ $ 14.2 / Многу $16.75 15 % ПОПУСТ $ 19.3 / Многу $22.99 16 % ПОПУСТ $ 14.9 / Многу $17.08 13 % ПОПУСТ $ 17.2 / Многу $20.40 16 % ПОПУСТ $ 18.26 / Многу $22.00 17% НАДВОР $ 7.5 / Многу $8.90 16 % ПОПУСТ $ 9.5 / Многу $11.50 17% НАДВОР $ 12.2 / Многу $14.75 17% НАДВОР $ 9.82 / Многу $11.41 14 % ПОПУСТ $ 10.9 / Многу $13.20 17 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 5.79 / Многу $6.98 17 % ПОПУСТГолемина : 14mm 16mm 20mm 25мм Боја : злато Материјал : чиста месинг Топла Продажба ID : 6846 95% ПОПУСТ парче 16.99 100 95% ПОПУСТ парче 9.99 100 95% ПОПУСТ парче 6.99 100 95% ПОПУСТ парче 17.08 100 95% ПОПУСТ парче 18.99 100 95% ПОПУСТ парче 18.99 100 95% ПОПУСТ парче 16.75 100 95% ПОПУСТ парче 100 24.50

30pcs/многу 6Design Bling Метал Кристал Тока Лизгачи За Облека Кристално Јасно Лента Токи За Свадба Покана Занаети

624.00 -12 % DEN 549.00

двор~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 дизајн* Ве молиме оставете го вашиот дизајн кога ќе го поставите цел.* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

57mm 2 1/5 Свадба Кристал Кристал Лента Тока Лизгачот за Покана Картичка Занает DIY Apparing за Жените Облека се Облекуваат

340.80 -5 % DEN 324.00

57mm 2 1 / 5" Свадба Кристал Кристал Лента Тока Лизгачот за Покана Картичка Занает DIY Apparing за Жените Облека се ОблекуваатСтил : Кристал ТокаМатеријал : МеталГолемина : 57mm,2 1 / 5"Н...

Бесплатен превозот кристал конектор 10PCS (РК-20)

417.60 -21 % DEN 330.00

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редотЗа големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!Обработка на време515 дена врз основа на акцииПревозот времеDHL / Федекс / UPSот : 58 денаEMS : 1030 денаEpacket : 715 денаКина Пост : 3050 денаПратката стандард100 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ50 PCS / многу=Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ20 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL / Федекс / UPS / EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТАко купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL / Федекс / UPS / EMS)Повратни информацииНие го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборовиВраќањеРеконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално...

Бесплатен превозот кристал конектор 10PCS (РК-19 април)

422.40 -21 % DEN 334.00

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редотЗа големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!Обработка на време27 дена врз основа на акцииПревозот времеDHL / Федекс / UPSот : 58 денаEMS : 1030 денаEpacket : 715 денаКина Пост : 3050 денаПратката стандард100 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ50 PCS / многу=Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ20 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL / Федекс / UPS / EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТАко купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL / Федекс / UPS / EMS)Повратни информацииНие го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборовиВраќањеРеконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално...

100piece 30мм Антички Бронза Метал D Прстен Куки D Облик Токи Појас Тока За Торби за Облека, Појас за Шиење Куки Клипови K25

1199.52 -12 % DEN 1056.00

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате Спецификација (приближно) : Материјал : Алуминиум метал Големина : Прибл...

Бесплатен Превозот на Големо 5 компјутери/број 5 Кристал Конектор За Пливање Носат Бикини Конектор Headband Конектор WL002

DEN 1200.00

Напомена : Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

10Pcs/Многу 18mm Мал Ринг Срцето Декорација Токи Diy рачно изработени Украси трговија на големо Цена

113.28 -6 % DEN 107.00

започнетекрајот10 Pcs / Многу 20mm Мал Ринг Срцето Декорација Токи Diy рачно изработени Украси трговија на големо ЦенаГолемина : 18 MMКоличина : 10 PCS / МногуНие сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union...

година Кул 3D Целна Обоени Метали Појас Тока Погоден За 4cm Ширина Појас Класичен Човекот е Подарок Бесплатен Превозот

422.40 -25 % DEN 317.00

Добредојдовте во мојата продавницаИме : 2016 година Кул 3 D Целна Обоени Метали Појас Тока Погоден За 4cm Ширина Појас Класичен Човекот е Подарок Бесплатен ПревозотГолемина : 78*78mmТежина : 63.5 gПогоден за Појас Големина : 3.84 цм ширинаМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : ancienttn1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.2...

Lkeran 2017 Нови 10*95MM 1PC овална Шарм Синџир Бикини Конектори / Тока Метал кристално јасно кристал бикини тока

DEN 100.32

Тип на производ : Lkeran 2017 Нови 10*95 MM 1 PC овална Шарм Синџир Бикини Конектори / Тока Метал кристално јасно кристал бикини тока Број на Модел : yy192Употреба : Се Чанти,Чевли,Облека,ПојасиОблик : СтанБоја : сребренаМатеријал : КристалУпотреба : Конкуренција Бикини КостумТехника : Позлата / ЗаварувањеПакет : 1pcs / многу

Бесплатен превозот акрилик центар кристал конектор 10PCS (РК-21)

470.40 -21 % DEN 372.00

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редотЗа големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!Обработка на време515 дена врз основа на акцииПревозот времеDHL / Федекс / UPSот : 58 денаEMS : 1030 денаEpacket : 715 денаКина Пост : 3050 денаПратката стандард100 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ50 PCS / многу=Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ20 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL / Федекс / UPS / EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТАко купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL / Федекс / UPS / EMS)Повратни информацииНие го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборовиВраќањеРеконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално...

Промет на големо со Бесплатен превозот 100sets/многу 9 10 метал долна облека куки и очите панталона здолниште посебна Облека Куки ТОЈ-017

614.40 -0 % DEN 614.00

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет...

Бесплатен превозот кристал конектор 10PCS (РК-25)

489.60 -21 % DEN 387.00

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редотЗа големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!Обработка на време515 дена врз основа на акцииПревозот времеDHL / Федекс / UPSот : 58 денаEMS : 1030 денаEpacket : 715 денаКина Пост : 3050 денаПратката стандард100 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ50 PCS / многу=Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ20 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL / Федекс / UPS / EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТАко купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL / Федекс / UPS / EMS)Повратни информацииНие го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборовиВраќањеРеконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.