• Ново
170x50cm1pc Добра Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина за Шиење Материјал Diy Дома Текстил Грб Јака Зима Faux Крзно Ткаенина

170x50cm1pc Добра Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина за Шиење Материјал Diy Дома Текстил Грб Јака Зима Faux Крзно Ткаенина

Оценка на клиентот:
DEN 1295.52
DEN 1166.00 -10 %

Износ
Залиха

100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и Tilda Ткаенина&100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памучна Ткаенина&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и Tilda Ткаенина&100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памучна Ткаенина&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини& Ширина и должина : 170x50cm прибл,рака намали,pls дозволете грешка големина од 1-2cm точка : Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина Материјал : 100% ES Влакна крзно ткаенина Боја : бела стил : Дебела Топла И Мека faux крзно тежина : околу 0.38 kg за 170cm x 50cm должина од крзно : околу 1.5 cm во Пакување : 1 buc , ако цел повеќе од 2cs, сите компјутери се постојано заедно Функција : Моден стил,идеален за DIY жени човек, облека ,крзно јака, капа,шамија, 10cm*50cm 1pcs Нови Текстилни Ткаенини 100% памук комбинација ткаенина симпатична Мала черепот печатени quilting дом за бебе шиење
.

Карактеристики

Шема:
Бранеа
Ширина:
170cm
Велур Ткаенина Тип:
Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% ES Влакна
Техника:
Плетени
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Крзно
Тип:
крзно ткаенина
Тип:
Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина
Ширина x должина:
170cm x 50cm
тежина на половина метар:
за 0.38 kg за 170cm x 50cm
Стил:
дебела Топло Мека faux дивиот зајак сиво крзно
Материјал:
100%ES Влакна
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Шема:
полна боја
is_customized:
yes
должина на крзно:
околу 1.5 CM
Функција:
Еко-Пријателски

Производи во категоријата

оптички влакна RBG ТКАЕНИНА LED Ноќта Божиќ Ден Партија ткаенина материјал луксуз, забава e-производство на текстил

6143.52 -5 % DEN 5836.00

POp46 organza tulle voile текстилни везени ткаенина трговија на големо компјутер везови памук ткаенини за облека, текстилни ткаенини за шиење многудворови / многуtulle POp546 компјутер везови текстилни ткаенини професионални дома текстил памук везени текстил трговија на големо дизајнер предиво чипка многудворови / многуPOp4091 текстилен производ бојата светла Eugen предиво везови памучна ткаенина производители снабдување боја везови крпа многудворови / многуtulle POp4840 текстил бутик hemline везови ткаенина професионални чипка везови ткаенина, памук, облека, додатоци предиво многудворови / многуPOp525 текстил бутик везови ткаенина везови памучна ткаенина компјутер везови везени ткаенина ткаенина трговија на големо предиво многудворови / многуНови топлопродажба лето се облекуваат жените домот gentlewomen ракави chiffon бохемски фустан бохемија целосна секојдневен новина фустани парче2013 бел Кристал повод завој цевка на врвот свадба се облекуваат принцеза голема воз плус големина кристал цевка клипинг тип невестата се облекуваат POp4293 текстил облека текстил завеса Eugen предиво боја везови памучна ткаенина професионални везови дизајнер многудворови / многудворот дворот дворот дворот 67.53 / дворот дворНапомена : Оваа цена е само ткаенина ,не мора LED осветлување систем.Својата Сјајна боја е зависи од вашите LED Боја Систем.Опис : Оваа Ноќ оптички влакна ткаенина е кул и единствен начин за да додадете некои сјај на вашата eпроизводство на текстил проект.Постојат оптички влакна, всушност, вткаена во ова парче ткаенина! Едноставно се фрли светлина во влакна пакет, кој се собира во еден крај, и ткаенина исполнува со малку сјајна pinpoints...

Бесплатен превозот! Бесплатен превозот! Врвот висока меки три-димензионални боја плоча линија кашмир волна ткаенини есенски и зимски капут ву

2160.00 -11 % DEN 1922.00

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 145 CM; 460 g / MНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Времето ќе добиете парцела=Обработка на време+време на Испорака...

2017 Топла Продаде Сребрени Влакна Памук Проводници за Земјата Pillowcase со 2 Метри Кабел

DEN 1344.00

2017 Топла Продаде Сребрени Влакна Памук Проводници за Земјата Pillowcase со 2 Метри КабелКарактеристики : Производ Модел CONDUCTIVE001# материјал сребрени влакна памучни ткаенини големина 50cm*75см бела боја се користи за ставете перница функција проводнициИме на производ : проводници за земјата конекција pillowcaseПерформанси : добро за вашето здравје !Пакување : Индивидуално пакет по парчеMOQ : едно парчеОЕМ : Да ги поздрави ред со вашето лого, но MOQ треба 100pcsПриклучен кабел боја : Бела бојаФункција : Проводен земјата конекција pillowcase добро за вашето здравје !Вклучувајќи : Еден дел од проводен земјата конекција перница случајсо мозок (приклучен кабел) 2 метриПакување : Поединечно спакувана / парчепакување слика : Нега : Машина перат со полковникот d вода(под 30 centiстепен)Не железоНе белењеБез хемиски хемиско чистењеако можете, исто така, треба проводници за земјата queen size кревет лист опремени место цел од овој линк

БЛОК EMF Микро Сребрени Влакна Ткаенина Може да се Направи Облека

DEN 1339.20

БЛОК EMF Микро Сребрени Влакна Ткаенина Може да се Направи ОблекаНа информација за производот : МоделYSILVER78#МатеријалБамбус 60% Сребрени влакна 40%Ширина162cmБренд ИмеБЛОК EMFТежина129g / метриБојасиваФункцијаЕлектромагнетни shield; Антибактериски;ПроводнициКористат заоблека; дома текстилИзбави5daysПроизвод ефикасност : 1 .антизрачење перформанси2.antistatic сопственост на antistatic3.АНТИМИРИС4.силни антибактериски5.сите природни6.сребрени влакна топлинска изолација својства7.сребрени влакна за здравствена заштита функција8...

ZY Сјајот 45x120cm Rianbow Розова Сини Кристал Метал Mesh Ткаенини Метален текстил, Метал Sequin Sequined Ткаенина Дома Декорација

4118.40 -6 % DEN 3871.00

Сјајот 45x120cm Rianbow Розова Сини Кристал Метал Mesh Ткаенини Метален текстил, Метал Sequin Sequined Ткаенина Дома Декорација Завеса ПлатноВе молиме имајте во предвид декајасно кристал leadtime е 3 работни дена и за други 8 кристал бои , цената е повисока и треба организира производството во нашата фабрика, leadtime е за 10 работни дена ...

БЛОК EMF Twill Оклопна Сребро Ткаенина за Да се Направи Вашиот Сигнал Одат Надолу Или Исчезне

DEN 902.40

БЛОК EMF Twill Оклопна Сребро Ткаенина за Да се Направи Вашиот Сигнал Одат Надолу Или ИсчезнеПроизвод ефикасност : МоделYSILVER32#МатеријалСРЕБРЕНИ ВЛАКНА 100% Тежина33g / метар квадратенШирина150 CMПредиво count30 DБренд ИмеБЛОК EMFПрименаЗа Комарец Нето / Оклопна надстрешницаБојаСребро сиваФункцијаОклопна / ПроводнициКористат заhometextile / торби / Комарец нето / завесаПрименливи индустрии : Комарец нето, Торба, Дома текстилни производи, на екранот на Допир, ракавици】 Внимание : бидејќи овој производ направен од страна на окцето ткаенина,па не може да shield сите singal,само може да го блокира делови на singalпроизвод слика :

2017 БЛОК EMF Топла продаваат производи Заштитен Материјал со лепило налепници

DEN 24720.00

2017 БЛОК EMF Топла продаваат производи Заштитен Материјал со лепило налепници Карактеристики : Име на производ : Заштитен Материјал со лепило налепнициПроизвод Бр...

MB8776, 50cm*150cm Polka Точка Серија памучна ткаенина, diy рачно изработени комбинација памучна ткаенина дома текстил Бесплатен превозот

201.60 -15 % DEN 171.00

започнетекрајот1 Материјал : 100% Памук 2 Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понудата за еден дел, значи ќе добиете ткаенина која ширина од 1,5 метри и должина 0,5 метар...

CF236 1 Дворот на Црвениот Феникс Кинески Свила Жакард Ткаенина За Жените Свадба Фустан Ткаенина Античкиот Костим Фустан Декоративни Ткаенини

1615.20 -49 % DEN 824.00

[Материјал] : Brocade[Ширина] : 70cm [Спакувани вклучуваат] : 100*70cm(ако сте се купи повеќе од 2pieces ,ние ќе испратени до вас, без сечење.)[Примена] : Будизмот Ткаенина ,Кинески Cheongsam,На Кимоно, Троседот Перница,Декоративни ѕид виси,Рачни Торби,Постелнина,Декорација Крпа,Tablecloth,Перница,Qipao Облека,Танг Одговараат,Филм Фаза Декоративни,Занаетите...[Детали покажуваат] : ИзвестувањеЗа мирисот на чување торбаНие спакувани тоа откако ќе заврши,затоа што има некои мирис.Ве молам поставете го на отворено неколку часа.Тоа ќе биде без мирис тогаш...

50*140cm Мека Јапонски Предиво Обоена Памучна Ткаенина DIY рачно изработени Чанта комбинација Средување на Текстил за Шиење Quilting Ткаенина

DEN 335.52

Име На Производ : Мека Јапонски Предиво Обоена Памучна Ткаенина Материјал : Памук Портретирани како слика е прикажано, можете да изберете било која боја или ние ќе ги испрати боја по случаен избор...

Лето монистра Крпа везови врвот луксузна Комбинација Bodycon Крпа Секојдневен Везови чипка фустан скапи плус големина дама Облека

13279.68 -49 % DEN 6773.00

Бесплатен Превозот африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка трговија на големо и на мало со нов стил 1 САД$ 68.00 / многу5 метри / многуБесплатен Превозот кадрава лак африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина, француска чипка на големо и мало лист цвет многу5 метри / многу Бесплатен Превозот од DHL Везови Африкански Чипка Ткаенина / Organza Чипка Ткаенина со sequins трговија на Големо & Мало свадба,швајцарската voile многу5 метри / многу Бесплатен Превозот 5 метри африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина, француска чипка на големо и мало лист цвет трговија на големо многу5 метри / многуНето shawl,Стилски shawl,Везови shawl,Везови пребивање долго шамија,Бренд свила шамија,Свила печатење шамија,lyc3004 многу5 метри / многу Бесплатен Превозот африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка цвет блескави нови 5meter многу5 метри / многу Бесплатен превозот 5meter / многу 135cm widthe трговија на големо цвет стапови златниот со вез НЕТО предиво чипка ткаенина парче специјална цена Луксузни Ткаенини Стил 4 материјал работи кожа фокс вистинско крзно евтини добар квалитет Облека, Текстилни додатоци за слободни брод парчедворот дворот дворот дворот 67.53 / дворот дворГолемина XS долго : 82 смрамо широчината : 34 cmбиста : 82 смполовината : 66 смдолжина на ракав : 31 cmS Size долго : 82 смрамо широчината : 35 смбиста : 84 смполовината : 68 cmдолжина на ракав : 32 смM Size долго : 83 cmрамо широчината : 36биста : 88половината : 72должина на ракав : 33L Size долго : 84 смрамо широчината : 37биста : 92половината : 76должина на ракав : 34XL Големинадолго : 85 cmрамо широчината : 38биста : 96половината : 80должина на ракав : 35XXL Големинадолго : 85 cmрамо широчината : 39биста : 98половината : 82должина на ракав : 36(Единица е CM...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.